Autor Tema: Splitska Nediljna Patrola  (Posjeta: 1076565 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline asconaextreme

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13425 : 30 Kolovoza, 2019, 08:05:15 »
 

Offline asconaextreme

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13426 : 31 Kolovoza, 2019, 20:09:03 »
buba sport je upalila  :yahoo: :bravoo: :good:


 
The following users thanked this post: Adam.

Offline asconaextreme

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13427 : 31 Kolovoza, 2019, 20:10:43 »
 

Offline asconaextreme

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13428 : 03 Rujna, 2019, 19:10:10 »
odvozili i solinski susret  :cool:

















 
The following users thanked this post: alfa fun

Offline asconaextreme

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13429 : 19 Rujna, 2019, 18:25:37 »
Iva,Natan i njihova plavuša osvojili prvenstvo Hrvatske na brdskim stazama za 2019. godinu, u disciplini do 1400 kubika klasa e 1.  :bravoo: :bravoo: :bravoo:




















Najveći uspjeh u svojoj karijeri postigao je zadarski automobilist Natanael Petrov, član Automobilističkog kluba RTZ (Racing Team Zadar). U svojoj Zastavi 101 popularnom Stojadinu postao je prvak Hrvatske na brdskim stazama za 2019. godinu, u disciplini do 1400 kubika klasa e 1.

Ima Natan i titulu prvaka Hrvatske u autoslalomu iz 2016. godine u klasi 5. Odvoženo je osam od ukupno devet utrka i trku prije kraja Petrov je osigurao titulu državnog prvaka u konkurenciji 18 vozača.

„Presretan sam, ovo mi je najveći uspjeh u karijeri. Kako mi je sezona krenula nisam ovo očekivao. Od polovice sezone sam bodovno prešao u vodstvo i nisam to želio ispustiti. Dapače, utrku prije kraja u Buzetu sam svoj naslov i potvrdio. Želja je dogodine ovaj naslov pokušati obraniti i polako pripremati auto da bude što bolje da se može preći jednog dana u jače klase gdje bi mogli biti što konkurentniji. Imao sam i sreću na nekim utrkama koje su bile po kiši, volim po njoj voziti. Neki konkurenti su imali i nepredviđene kvarove koji su ipak ono što vas najviše izbaci iz takta”.

Put do naslova bio je jako trnovit.

„Nije bilo lako, dugo sam se pripremao za ovu sezonu, imali smo i našu Prvu nagradu Grada Zadra pa nas je i to malo usporilo. Auto smo u zadnji tren, neposredno pred početak sezone tek uspjeli srediti i gotovo na svakoj utrci imali smo neke probleme koje smo praktički morali u hodu otklanjati. Sve nas je to ojačalo a rezultat je vidljiv, titula prvaka stigla je u Zadar”.

Stojadin, zastava 101.

„Naša plavuša jer je plava, krije se ispod haube jedan motor koji sam ja izmislio. Prije je to bio originalan motor od fiat stila 1600 kojeg sam ja preradio u klasu 1400 da mogu nastupati u toj klasi. Puno je truda uloženo tu, motor ima nekih 160 ks, dobro je složen. Ima tu još dosta posla, sada imam dobar motor koji zahtjeva još bolji ovjes i kočnice isto kao i aerodinamiku”.

Za sve to treba i dobra financijska potpora. Kako to izgleda.

„Teško, stvarno sam gotovo sam, ja i nekoliko mojih prijatelja koji su mi tu uvijek na usluzi. Sponzora nema, da nije tih mojih prijatelja koji mi financiraju neke odlaske na utrke teško bi ovo bilo izvedivo. Priprema automobila ostaje na mojim leđima, zato to sve i kaska, sve to ide od moje plaće do plaće. Praktički kada se vratimo s utrke ne ostane nam niti za marendu. Tko nam želi pomoći, slobodno nek nam se javi, puno bi nam to značilo jer kao što se vidi itekako smo konkurentni sa svima”.

Organizirao je Natanael sa svojim dečkima iz kluba i prvu Nagradu Grada Zadra u prvenstvu druge kategorije vožnje na kronometar, te Otvoreno prvenstvo Grada Zadra u A11 auto i K11 kartingu. Je li u planu i druga nagrada.

„Apsolutno, odmah po završetku prve nagrade sustavno se počelo raditi na organizaciji druge. Radimo aktivno na tome, želimo napraviti jedno kružno natjecanje da to bude prvenstvo Hrvatske kako bi to sve još bilo i puno atraktivnije” – dodao je na kraju Petrov.
 
The following users thanked this post: Adam.

Offline Čuvitar

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13430 : 19 Rujna, 2019, 18:51:10 »
Kapa do poda!!!

Sent from my KING_KONG_3 using Tapatalk

Šaka suza , vrića smija , ča je život vengo fantažija
 

Offline el classico

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13431 : 19 Rujna, 2019, 19:14:02 »
Čestitke od srca!!!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 

Offline Adam.

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13432 : 19 Rujna, 2019, 19:26:22 »
Čestitke  :perfeto:

A di bi naš svijet bio da se ovakve stvari više financiraju, stoput ću rađe čut, vidit, pročitat ovo, nego da je neki nogometni klub osvojio naslov prvaka i te gluposti...
 
The following users thanked this post: bubuleja, jeep frik

Offline jeep frik

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13433 : 19 Rujna, 2019, 21:22:27 »
Svaka riječ je suvišna! Bravo!!! :hi:

Offline krntija

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13434 : 19 Rujna, 2019, 21:33:12 »
Lipa zabava!! I uspjeh vidim zagarantiran!! Auto vrh za trke!! :drinks:
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline tomtom

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13435 : 20 Rujna, 2019, 05:49:43 »
Čestitke i od mene! Svaka čast, tebi i ekipi koja te prati i pomaže. Vjerujem da je teško, tim veći uspjeh!
Još više uspjeha plavuši, tebi i ljudima oko ovog projekta želim i sljedeće sezone. 
Pozdrav iz Samobora  :hi:
Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 

Offline trajkeša

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13436 : 20 Rujna, 2019, 07:24:38 »
Još da ima nekog kvalitetnog sponzora, di bi mu bia kraj...
Svaka čast  :good:
Dobra majica  :perfeto:
« Zadnja izmjena: 20 Rujna, 2019, 08:56:23 trajkeša »
 

Offline lignja

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1301
  • Thanked: 88 times
  • Spol: Muški
    • http://www.vespaclubcroatia.com
  • Vozilo:: VW 1300 ('67). Vespa; VNA1T, SS 180, PX200.
Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13437 : 20 Rujna, 2019, 08:41:16 »
bravo zadrani

p.s.
ovo zasluzuje svoju temu
www.vespaklubsplit.hr                    www.vespaclubcroatia.com
 

Offline asconaextreme

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13438 : 20 Rujna, 2019, 20:30:58 »
makarska 2019 g.  :big_boss:























 
The following users thanked this post: jeep frik

Offline krntija

Odg: Splitska Nediljna Patrola
« Odgovori #13439 : 20 Rujna, 2019, 20:43:17 »
1. godiste Fice ( 1955"), vrh vrhova Fico svijeta!! :smajlold:
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825