Autor Tema: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.  (Posjeta: 1979 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline OLD WEBER

MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« : 15 Veljače, 2020, 22:36:58 »
Malo današnjeg rally-ja !















































dmdeweber@gmail.com /091 165 18 07 viber , whatsapp
 

Offline Čuvitar

Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #1 : 15 Veljače, 2020, 23:10:23 »
Super fotke.

Sent from my KING_KONG_3 using Tapatalk

Šaka suza , vrića smija , ča je život vengo fantažija
 

Offline romyo

 

Offline mateozastava

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1587
  • Thanked: 86 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka,Zamet
  • Vozilo:: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000.god Carabinieri, Fiat Zastava 850 Special 1971.god Roccinante
Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #3 : 16 Veljače, 2020, 00:06:09 »
Imam i ja toga, slikao sam i Fiću iz 1960 od HAK-a  i čak je bio stari Jugo 45 sa oznakom J od Milicije  ;D
 

Offline OLD WEBER

Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #4 : 16 Veljače, 2020, 09:14:05 »
Imam i ja toga, slikao sam i Fiću iz 1960 od HAK-a  i čak je bio stari Jugo 45 sa oznakom J od Milicije  ;D
A novog Yuga nisi ni mogal slikat :dntknw:
dmdeweber@gmail.com /091 165 18 07 viber , whatsapp
 

Offline alfa fun

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 812
  • Thanked: 115 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Dalmacija
  • Vozilo:: neka auta i motori
Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #5 : 16 Veljače, 2020, 10:06:58 »
Vidin, ima tu i lipih auta koji nisu uništeni dodacima.
Nisam mehaničar, nisam megaextrajednistveninezamjenjivi autoexpert. Samo volim prometala. Običan sam. Vulgaris.
 

Offline mateozastava

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1587
  • Thanked: 86 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka,Zamet
  • Vozilo:: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000.god Carabinieri, Fiat Zastava 850 Special 1971.god Roccinante
Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #6 : 16 Veljače, 2020, 10:58:26 »
A novog Yuga nisi ni mogal slikat :dntknw:
Sve san slikal samo nema od mene objava
 

Offline romyo

Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #7 : 16 Veljače, 2020, 11:24:18 »
Na videu se na trenutak vidi da je žrtvovana jedna Fiat Tempra.
Ako je to ona na koju mislim, nadam se da nije, onda je to stvarno velika šteta.

Vidin, ima tu i lipih auta koji nisu uništeni dodacima.

Jedan manji dio ih preživi, ali većini auta nema više spasa nakon ovoga svega.
I nije to samo rally Paris Bakar, već je tu cijeli niz karnevalskih događanja ovih dana.
Razno razne povorke, balinjerade, redute, alegorijska kola, i tko zna što sve ne, po cijeloj regiji.
Hebi ga... Gorak okus u ustima.
« Zadnja izmjena: 16 Veljače, 2020, 11:27:36 romyo »
 
The following users thanked this post: alfa fun

Offline mateozastava

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1587
  • Thanked: 86 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka,Zamet
  • Vozilo:: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000.god Carabinieri, Fiat Zastava 850 Special 1971.god Roccinante
Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #8 : 16 Veljače, 2020, 11:32:31 »
Ako misliš na onu Heineken Tempru onda ja znam čija je i od kud je došla. Došla je na PU probnim tablama iz Istre ili Pule bila je crvena trula višnja, i onda su stavili kako vidiš ovu foliju na nju. Tempra je od frendovog susjeda sa Srdoča
 

Offline romyo

Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #9 : 16 Veljače, 2020, 11:38:34 »
Ako misliš na onu Heineken Tempru onda ja znam čija je i od kud je došla. Došla je na PU probnim tablama iz Istre ili Pule bila je crvena trula višnja, i onda su stavili kako vidiš ovu foliju na nju. Tempra je od frendovog susjeda sa Srdoča

Ah, dobro, nije ona sa Bulevarda.
Pod navodnicima ova riječ iz gornje rečenice 'dobro'.
 

Offline old dog

Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #10 : 16 Veljače, 2020, 17:31:22 »
ajme ajme šteta šteta

Da su to auti vrijedni za nešto drugo već bi ih pokupovali ljubitelji-preprodavatelji.. ovako idu točno tamo di i trebaju, na metis nakon ovog petog godišnjeg doba. Neki će možda docekati sljedeću sezonu ili promjeniti ekipu.
Od 97-98 obratim pažnju ponekad na ovaj rally i slične događaje i od uvijek su bile žrtvovane katrice, ficoti, golf 1, pezejci, lade, moskvici, “Dijane” i ostala čuda tehnike..danas sam recimo uočio seat toledo otpiljenog krovnog otvora i hoćemo li za njim organizirati plakanje?
To su skoro sve auti kojima je ovaj događaj zadnja prilika da budu od neke svrhe jer inače bi stajali po nekim vrtovima, livadama i nastavili svoje truljenje jer ih nitko tako poluraspadnute nebi htio.
Jadni megane1 danas u opatiji uz  Toleda i golfa keca,
HU kers  i dont kraj for mi arđentina do sljedeće godine i nekih novih junaka koje ćemo oplakivati krokodilskim suzama  :drinks:
///// uno 1.9 TD
 

Offline krntija

Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #11 : 16 Veljače, 2020, 18:29:53 »
 :biggrin: Ma glavno da je proslo vreme maskaranja i rezanja raznih Balila , Milecenta, Topolina ili Olympija, ovo sve je novija kuruza za koju se ne treba plakat ako im je ovo i zadnji nastup!! ;D
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline Darjan

Odg: MAŠKARANI RALLY PARIS-BAKAR 2020.
« Odgovori #12 : 18 Veljače, 2020, 08:35:13 »
ajme ajme šteta šteta

Da su to auti vrijedni za nešto drugo već bi ih pokupovali ljubitelji-preprodavatelji.. ovako idu točno tamo di i trebaju, na metis nakon ovog petog godišnjeg doba. Neki će možda docekati sljedeću sezonu ili promjeniti ekipu.
Od 97-98 obratim pažnju ponekad na ovaj rally i slične događaje i od uvijek su bile žrtvovane katrice, ficoti, golf 1, pezejci, lade, moskvici, “Dijane” i ostala čuda tehnike..danas sam recimo uočio seat toledo otpiljenog krovnog otvora i hoćemo li za njim organizirati plakanje?
To su skoro sve auti kojima je ovaj događaj zadnja prilika da budu od neke svrhe jer inače bi stajali po nekim vrtovima, livadama i nastavili svoje truljenje jer ih nitko tako poluraspadnute nebi htio.
Jadni megane1 danas u opatiji uz  Toleda i golfa keca,
HU kers  i dont kraj for mi arđentina do sljedeće godine i nekih novih junaka koje ćemo oplakivati krokodilskim suzama  :drinks:
Šteta je sve dok se ne trebaju izvaditi euri iz džepa.

Odjedanput vidiš kako ipak nije šteta i vlasniku dopizdi ispiranje mozga raznih mudrijaša dok auto propada i leži, pa lijepo auto završi u Cezara/Ciosu/Metisu ili na maškarama.
"Ovdje postolar uči kirurga kako operirat slipo crivo, kirurg fudbalera kako igrat fudbal, a fudbaler postolara kako radit postole."