Autor Tema: Kako uvesti, troskovi itd...  (Posjeta: 103028 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

covjek_bez_sluha

  • Gost
legalizacija auta
« Odgovori #15 : 11 Veljače, 2008, 13:33:25 »
postoji mislim jedna fora da usoiješ ga prijavit,ali moram se raspitat kod kolege šta je on moro radit jer je on tako nabavio kadett B
Ali uglavnom budi spreman na veeeelike pizdarije i puno vaðenja papira s kojima æeš kasnije moæ obrisat guzicu,jer ih moraš imat ali ne služe nikom kurcu

Javim ti kad sznam
 

covjek_bez_sluha

  • Gost
legalizacija
« Odgovori #16 : 14 Veljače, 2008, 10:33:07 »
Evo sazno sam da se s tim ne vrijedi zaje... jer je to preskupo i na komisiji nakon svega nemora uopæe ti proæ legalizacija pa ti sve uzalud, a iz iskustva ja mislim da sam ja lakše legaliziro pušku nego što je on kadett B  :D
U svakom sluèaju nije vrijedno zajebancije
 

camaro

  • Gost
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #17 : 02 Srpnja, 2008, 18:13:45 »
pozdrav
isprika na dizanju starog posta

zanimaju me neke stvari
dal ova fora s uvozom oldtimera još uvijek vrijedi? zakoni se stalno mijenjaju pa nebi bilo èudno da su i tu nešto mijenjali...

druga stvar, opelGT1973 je zaposlio špeditera u NY da mu organizira transport do luke i ukrca ga na kontejner, ja bi isto to trebo za canadu ali iz grada koji nije baš blizu nekoj luci. jel neko možda zna di da se raspitam o tome?

kako platiti èovjeku taj auto a da te èovjek(prodavaè) ne može zmuljat pa da ti niš ne pošalje i baciš novce?


hvala
 

Offline Sepra

Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #18 : 28 Kolovoza, 2008, 13:39:52 »
i ja dižem iz mrtvih

da li netko ima za preporuèiti špeditera koji ima iskustva s oldtimerima?

Auto dolazi iz slovenije i registriran je i uredan, dakle najjednostavniji sluèaj
Nerast
 

MantaGsi26

  • Gost
Odgovor na legalizaciju auta u dijelovima
« Odgovori #19 : 03 Prosinca, 2008, 01:14:46 »
Auto koje je uvezeno za dijelove više nikad ne možeš legalnim putem registrirati jer je ono za dijelove a ne za vožnju - mislim ovo svak zna ali se ne može registrirati legalno.Isto tako auto koje posjeduje uredne papire vani ali nije u voznom stanju ili imate školjku s papirima-ne može se uopæe uvesti u Hrvatsku (bar ne još),ali i to se mijenja s ulaskom Hrvatske u EU.
 

Borac

  • Gost
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #20 : 15 Lipnja, 2009, 09:42:24 »
evo mene na korak do papira...odtprilike 2.5 mjeseca trajala je sudska procedura na karlovackom sudu za mom spaka iz 58 godine..jos 14 dana kad presuda postane pravomocna mogu krenuti u vaðenje papira....

treba samo reci da je ova spranca na kekicevoj stranici nepotpuna i da ce vam vas odvjetnik trebati to doraditi....
 

Offline R 16 TS

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 605
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #21 : 29 Studenoga, 2009, 16:49:16 »
Citat: Borac;103841
evo mene na korak do papira...odtprilike 2.5 mjeseca trajala je sudska procedura na karlovackom sudu za mom spaka iz 58 godine..jos 14 dana kad presuda postane pravomocna mogu krenuti u vaðenje papira....
 
treba samo reci da je ova spranca na kekicevoj stranici nepotpuna i da ce vam vas odvjetnik trebati to doraditi....

Pošto je prošao određeni period vremena, što se dogodilo po tom pitanju?
 
-ja ću isto najvjerovatnije dovesti oldtimer iz Francuske,koji je u voznom stanju , staviti ga u garažu i tužiti "staroga" da mi je namjerno zagubio papire.:lizi::vecernji::palac:
098340267
 

Offline giovanni

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Pula-Pola-Pulj
  • Vozilo:: Vespe - VSD1T, V5B3T, VMB1T, 2xVAM1T, 2XVVM1T
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #22 : 05 Prosinca, 2009, 15:06:14 »
Citat: Borac;103841
evo mene na korak do papira...odtprilike 2.5 mjeseca trajala je sudska procedura na karlovackom sudu za mom spaka iz 58 godine..jos 14 dana kad presuda postane pravomocna mogu krenuti u vaðenje papira....
 
treba samo reci da je ova spranca na kekicevoj stranici nepotpuna i da ce vam vas odvjetnik trebati to doraditi....

 
Vam je to prošlo na sudu, imate možda ogledni primjerat te drugacije sprance da nam date da mogu i drugi legalizirati oldtimere. Hvala.
 

Offline profesor

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 757
    • http://www.lulu.hr
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #23 : 21 Siječnja, 2010, 15:58:19 »
Nema to nikakve veze s mozgom jer još niko na takav način nije legalizirao auto. A šta se tiće povlastica za oldtimere od 01. 01. 2010. HROS jedini oldtimer savez koji djeluje pod okriljem FIVE koja jedina ima pravo izdavati licence za oldtimere počinje sa izdavanjem istih za sva oldtimer vozila na području RH.
 

Offline giovanni

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Pula-Pola-Pulj
  • Vozilo:: Vespe - VSD1T, V5B3T, VMB1T, 2xVAM1T, 2XVVM1T
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #24 : 21 Siječnja, 2010, 22:38:32 »
Citat: profesor;133247
Nema to nikakve veze s mozgom jer još niko na takav način nije legalizirao auto. A šta se tiće povlastica za oldtimere od 01. 01. 2010. HROS jedini oldtimer savez koji djeluje pod okriljem FIVE koja jedina ima pravo izdavati licence za oldtimere počinje sa izdavanjem istih za sva oldtimer vozila na području RH.


Koliko ja znam u Čakovcu su neki legalizirali dosta oldtimera -  jedino kod njih je to prošlo na sudu, nemam pojima kako i ja bi nešto legalizirao što sam našao bačeno u smeće - nepoznati vlasnik tražio sam u mupu prijašnjeg vlasnika ali niš od toga, a što se tiće HROS-a to je tužna prića jer tamo nitko niš ne radi previše...
 

Offline colibri

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 141
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #25 : 13 Ožujka, 2010, 22:53:11 »
Citat: profesor;133247
Nema to nikakve veze s mozgom jer još niko na takav način nije legalizirao auto. A šta se tiće povlastica za oldtimere od 01. 01. 2010. HROS jedini oldtimer savez koji djeluje pod okriljem FIVE koja jedina ima pravo izdavati licence za oldtimere počinje sa izdavanjem istih za sva oldtimer vozila na području RH.

Profesor, ne lupaj gluposti, znam za barem deset oldtimera koji su sudski legalizirani na gore opisani način.   A evo već ti je i treći mjesec, a povlastice idu i bez FIVE i HROS-a.
 

Offline profesor

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 757
    • http://www.lulu.hr
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #26 : 15 Ožujka, 2010, 00:24:54 »
Bolje glupost u ruci nego povlastica na grani, jer hadžija te tuži, hakija ti sudi, rekoše davno jarani. Neka malo narodnijeh, narod je čudan svašta vjeruje... HAHAHAHAHA
 

Offline profesor

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 757
    • http://www.lulu.hr
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #27 : 20 Travnja, 2010, 14:29:38 »
Evo san i ja uspija legalizirat auto bez papira. Doveja san Didu od 82 godine u policiju, on je tamo službenici na šalteru reka kako je to auto šta ja oću dobit papire njegovo ali da ih je izgubija. Onda ga je ona pitala jel to istina na šta je on reka pa di ste vidili da ovako star čovik može lagat i to prid unukon. Onda se ona nasmijala i dala mi prometnu i knjižicu. Još me pitala oću li je izvest na kavu, ali ja san u braku i to nebi bilo u redu... jebote u šta sve ljudi viruju šta pročitaju na webu.
 

fiat

  • Gost
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #28 : 20 Travnja, 2010, 16:06:13 »
ajme meni je dida umra ali nać cu ja jednoga na pazaru reć cu da mi je dida pa cu ić na policiju iman par auta takvih hvala profesore na informaciji .
 

fiat

  • Gost
Kako uvesti, troskovi itd...
« Odgovori #29 : 20 Travnja, 2010, 16:08:56 »
Citat: giovanni;133372
Koliko ja znam u Čakovcu su neki legalizirali dosta oldtimera - jedino kod njih je to prošlo na sudu, nemam pojima kako i ja bi nešto legalizirao što sam našao bačeno u smeće - nepoznati vlasnik tražio sam u mupu prijašnjeg vlasnika ali niš od toga, a što se tiće HROS-a to je tužna prića jer tamo nitko niš ne radi previše...
naravno da se bojih hrosa kad ti škoda od izolira nebi prosla ocijenjivanje u zanzibaru a kamoli kod strucno osposobljenih hrosovaca ...