Autor Tema: Tomos T12 Colibri  (Posjeta: 24221 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #15 : 06 Srpnja, 2012, 08:59:03 »
Ma ja bi to tako, ali samo malo vise da bude u bosozuki stilu... :palac: :lol:

I ako ne budes naucio ovako ''pucati'' iz auspuha...

http://www.youtube.com/watch?v=KKttT...eature=related

nisi nista napravio... :ghh: Onda zavrijeduje da ostane u originalu... :D
« Zadnja izmjena: 06 Srpnja, 2012, 09:09:11 frik-ri »
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline Dare

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #16 : 06 Srpnja, 2012, 13:37:38 »
Je to od Marčela iz Biograda n/m ???
Porsche 911 obična je Buba s još dva cilindra
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #17 : 06 Srpnja, 2012, 16:01:09 »
Citat: Dare;327256
Je to od Marčela iz Biograda n/m ???

Od njegovoga dida. Ti si uzeja vespu a ja motorin, kad je Furio odusta.


@frik-ri
Ne tako, Frik moj iz Fiume!
Ovako slicno cu napraviti, ovaj je moj idol!

[video=youtube_share;jN8-Ho6zbuM][/video]

Jasno, ja cu to profesionalno dati opiturati, staviti pravi sic i sve kako spada! :palac:
Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline oldaudijaner

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2905
  • Thanked: 4 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Marof
  • Vozilo:: Audi vozila
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #18 : 06 Srpnja, 2012, 19:15:28 »
Renegade ! Moje mišljenje je da  šteta tako kompletni  T-12 Colibri  raskupusati i napraviti tomos choppera.
Uzeti neki koji nije tako kompletan i onda ga uređivati,no Ti znaš najbolje. Sretno u radovima,nadam se da ću ga još vidjeti u orginalu  kada dođem krajem kolovoza u Biograd!
:gosp::vecernji:
marijanko
 

Offline pajo_patak

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 389
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #19 : 06 Srpnja, 2012, 23:40:16 »
najbolje bi bilo da ti meni prodaš te original dijelove sa njega prije nego počnu kemije...volan, torbice, itd:)
lancia-klub.com
Život je prekratak da bi ga trošili na ružne žene i aute koji malo troše
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #20 : 06 Srpnja, 2012, 23:51:28 »
Citat: pajo_patak;327402
najbolje bi bilo da ti meni prodaš te original dijelove sa njega prije nego počnu kemije...volan, torbice, itd:)

Ne prodajem nista jer cu uglavnom sve iskoristiti vise ili manje preradjeno i prilagodjeno.
U biti, uzeo sam ovaj motor upravo zato sto je kompletan i ne moram razmisljati o dijelovima i traziti ih uokolo. Lakse je kad imas sve na hrpi.

@oldaudijaner.

Krajem kolovoza ce jos biti u Salima na Dugom otoku, vjerojatno samo lagano prilagodjen, sic i zadnji nosac s naslonjacem, cekajuci rastavljanje i zesci posao tamo u devetom ili desetom mjesecu.
Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline pajo_patak

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 389
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #21 : 07 Srpnja, 2012, 00:01:59 »
pa torbice si reka da ti netribaju...najbolje onda da ih meni prosljediš da ne kupe prašinu:D
lancia-klub.com
Život je prekratak da bi ga trošili na ružne žene i aute koji malo troše
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #22 : 07 Srpnja, 2012, 00:10:11 »
Citat: pajo_patak;327406
pa torbice si reka da ti netribaju...najbolje onda da ih meni prosljediš da ne kupe prašinu:D

Gdje sam ja to rekao? Te kutije, ti ih zoves torbice, mi bas i trebaju, pogotovo sto imam original kljuc od njih. Za sada ih smjestam ispod rezervara jednu za elektroniku a drugu za dokumenta.....
Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline pajo_patak

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 389
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #23 : 07 Srpnja, 2012, 00:20:40 »
a daaaaj...ionako ti se ne slažu sa tim čoper vilicama i otpilanim blatobranima...di si vidia čopera sa tim gay torbicama...aj, to ti ionako nije IN
lancia-klub.com
Život je prekratak da bi ga trošili na ružne žene i aute koji malo troše
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #24 : 07 Srpnja, 2012, 09:18:18 »
Citat: pajo_patak;327413
a daaaaj...ionako ti se ne slažu sa tim čoper vilicama i otpilanim blatobranima...di si vidia čopera sa tim gay torbicama...aj, to ti ionako nije IN

Normalno kako nije INN. Kad bih radio motorin koji bi bio INN ostavio bih ga u serijali, bas kao sto je sada.
A ja hocu retro poluchopera, kichastog i nakindjurenog u stilu glamura godina kad je proizveden, s malim suvremenim dodatcima, hocu ono sto smo radili kasnih sedamdesetih i ranih osamdesetih, bez novaca i krcati volje, uceci na grjeskama.
Danas cu vidjeti kako pripasati yankee sic sa vespe, kao i zadnji paktreger s naslonom za ledja.
Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline Zvrcko

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #25 : 07 Srpnja, 2012, 17:30:53 »
Ima stara poslovica nevalja biserje bacati pred svinje... ovakav motor imati i uspjeti smisliti ovakvu ideju prepravke ...MOže samo naivac, bolesnik ili idiot.. Ukoliko oš raditi preinake tog tipa možemo se mjenjati uz moju nadoplatu evo ti ja TLS 14  ili 14 M sa papirima njih ima više pa nije tolika šteta pilati prepravljati-uništiti....
 

Offline MIRO

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #26 : 07 Srpnja, 2012, 19:47:18 »
ja san cilo vrime mislija da je neka sprdačina, ali izgleda da nije i slažen se sa kolegom zvrckom
..
 

Offline grafit

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 169
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #27 : 07 Srpnja, 2012, 19:54:10 »
imam ti vilice od nekog kineskog zungzunga pa se javi
 

Offline Mahatma Gadhni

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #28 : 07 Srpnja, 2012, 20:12:52 »
Da, Renegade je inače poznat po raskupusavanju starčića od 40-50 godina i ugrađivanju neonskih svjetala u pod svojih auta.
Ljudi, oni koji strahuju, ne bojte se, on se samo šali - upravo sam sad vidio to u socu kave. Doduše, vidio sam još i putovanje i visokog, crnog muškarca, ali najvažnije je da je tomos siguran.

@Renegade: odličan je!:D
U dobru i u zlu ili Oldschoolhr Forum novo: Sunčane naočale Ante Gotovca
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #29 : 07 Srpnja, 2012, 20:13:10 »
Citat: grafit;327518
imam ti vilice od nekog kineskog zungzunga pa se javi

Ti me jedini razumis, prijatelju moj! :piva:

Javicu ti se docim stignen sa ajlenda jerbo san hitno mora za poslon pa nisan stiga nit sic izminjat. :(

@zvrcko. Nemas ti novaca za meni nadoplatit. To nije biser, toj samo motorin. I to za vozit prajca a ne svinje, razumis ti mene. I ja bi bija najveci naivac, bolesnik i idijot ka bi prista uzet cetrnajsticu. To nije motor zamene, razumis ti mene. Ja iman ideju, ja iman filing, ja iman osjecaj za motor i ja ocu napravit ono sto san odumija. Od kolibrija te dvanajst kojeg iman i kojeg san kupija upravo zato. E!
Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!