Autor Tema: Pony expres  (Posjeta: 1997 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spitfire MK1

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 808
  • Thanked: 67 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: čakovec
  • Vozilo:: triumph spitfire MK1, tomos automatic A3ML
Pony expres
« : 02 Kolovoza, 2020, 23:03:33 »
Prije desetak dana prijatelj mog sina je objavio na FB da prodaje Pony expres. Motorić ne radi, papiri nisu dostupni, ali se zna zadnji vlasnik... Nadam se da budem to riješio. I tako kupim ja to g ponića pa šta bude. Evo sličica nakon što sam ga dovezao kod prijatelja gdje ćemo ga probati oživjeti.
<br /><br /><br /><br /><br /><br />
 

Offline Čuvitar

Odg: Pony expres
« Odgovori #1 : 03 Kolovoza, 2020, 00:06:30 »
Zašto ne, SRETNO!

Sent from my KING_KONG_3 using Tapatalk

Šaka suza , vrića smija , ča je život vengo fantažija
 

Offline spitfire MK1

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 808
  • Thanked: 67 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: čakovec
  • Vozilo:: triumph spitfire MK1, tomos automatic A3ML
Odg: Pony expres
« Odgovori #2 : 03 Kolovoza, 2020, 09:12:39 »
Malo se čeprkalo i svašta se našlo.  ;D Fergazer pun ulja, očišćen. <br /><br />
I dalje ne pali. Ajmo pregledati struju... Kad tamo, na prednjem svjetlu i koje nije oriđiđi (naravno nema žarulje), genijalac spojio masu  :glavauzid:. Naravno da ne pali! Promijenjene žarulje, povučena žica za zadnje svijetlo i eto ga, živ!
 

Offline MOSQUITO

Odg: Pony expres
« Odgovori #3 : 06 Kolovoza, 2020, 10:14:44 »
I zadnje svjetlo ti nije original,to je od starijih modela tomosa,remenaš APN do cca 77...inače traženo,jer ih je sve manje
 

Offline spitfire MK1

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 808
  • Thanked: 67 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: čakovec
  • Vozilo:: triumph spitfire MK1, tomos automatic A3ML
Odg: Pony expres
« Odgovori #4 : 06 Kolovoza, 2020, 21:16:40 »
Znam da nije oriđiđi. Htio sam postaviti filmić  kako je upalio, ali ga ne mogu uploadati. Kak ide sa filmićima?
Inače, motor ide sad kad je funkcionalan na rastavljanje. Ramu je netko "dorađivao" sa dodatkom za zakačiti prikolicu i još na par mjesta nešto vareno. I farban je sa kistom pa moram to malo urediti. Sajle su mu preduge ili prekratke pa ću i njih zamijeniti. Ako nabavim zadnje svijetlo i jednu pedalu da budu jednake... Ne za izložbu, ali barem da bude kulturan. Home made će biti.  ;D