Autor Tema: Favorit special 1976  (Posjeta: 2516 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ŠajbaGTI

  • Oldschool rookie
  • Postova: 33
Favorit special 1976
« : 15 Travnja, 2020, 19:33:59 »
Pozdrav,

Evo konačno malo vremena pa da predstavim "novi" bicikl.. Bicikl je stajao u zajedničkoj prostoriji u zgradi minimalno 7-8 godina pa sam pitao susjeda da li je zainteresiran za prodaju.. i nakon godinu dana je rekao da dam 200 kn i nosim bicikl. Bicikl je on dobio od bake 1976 godine (ta godina piše i na rami). Kad je preuzet bio je u apsolutno nevoznom stanju, sav zbrda zdola složen i skrpan od nekoliko bicikli.. Prvo je išlo rastavljanje, pa ravnanje rame, pjeskarenje, bojanje i polako slaganje. Ovo mi je prvi takav projekt i trajalo je skoro godinu dana. Ima grešaka na njemu, od pripreme, lakiranja, dijelovi su s više bicikli, u vožnji je puno lošiji od novih bikeova, ali unatoč svemu sam prezadovoljan rezultatom. slike u nastavku.. <br /> <br />
 

Offline mesko

  • Oldschool rookie
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • Vozilo:: MB w123 230ce bivsi w201 1.8
Odg: Favorit special 1976
« Odgovori #1 : 15 Travnja, 2020, 21:14:54 »
 :good:
Greške vidiš najvjerojatnije samo ti, tako sam i ja vidio greške na sličnom projektu koji sam odradio nekad davno dok su drugi bili oduševljeni.
Uglavnom predivan hipsterski bic uživaj u njemu,

Offline Sepra

Odg: Favorit special 1976
« Odgovori #2 : 16 Travnja, 2020, 10:33:11 »
mrak pogođena boja u kombinaciji sa gripovima, sicem i kotačima.

jedino još neke bolje pedale retro štiha i savršen je  :thmbup:
Nerast
 

Offline boresky

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1296
  • Thanked: 25 times
  • Lokacija: Križevci
  • Vozilo:: | SAAB 900 1981 |
Odg: Favorit special 1976
« Odgovori #3 : 17 Travnja, 2020, 07:11:51 »
Potrudio si se, svaka cast!
Isti takav bicikl imam vec skoro 40 godina(dobio sam ga sa 7, aj reci, ko kupuje klincu tak velik bic a krenuo tek u skolu, hehe).
Stare rucke kocnica, sic, saltung i lancanik su dali svoje pa  su sad zamjenski...
Uzivaj u voznjama!
-Pretpostavka je majka pogreške-