Autor Tema: ROG 1963  (Posjeta: 20185 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Charger440

  • Oldschool rookie
  • Postova: 37
ROG 1963
« : 21 Ožujka, 2014, 01:47:53 »
Pozdrav svima,evo i mog projekta,u pitanju je Rog iz 1963. Naime "vozio ga je jedan stari covjek" kojem je vise stajao u kuci,i odlucio je da ga se rijesi. Tu na scenu stupa moj drugar koji ga uzima u nekoj kombinaciji,te posle pola godine nagovaranja ja ga se uspijevam docepati :D :D iako je bio jako dobar,trenutno je u fazi totalne restauracije. Evo kako je to izgledalo neposredno prije rastavljanja i pocetka rada na njemu

 

Offline krntija

Odg: ROG 1963
« Odgovori #1 : 23 Ožujka, 2014, 20:54:10 »
 :big_boss: odlican i originalan ROG bajs!! Super da ide u original stanje a ne neko chopiranje i slicno!
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline deda

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 5826
Odg: ROG 1963
« Odgovori #2 : 23 Ožujka, 2014, 21:46:35 »
Sad si me sjetio,imam na tavanu svojeg takvog kojim sam išao u školu.Bicikl je iz 1972 god.Problem je u gumama,ima felge za nut gume pa ne mogu takve kupiti,nema ih više,a drot guma se ne može namontirati na te felge.
 

Offline MOSQUITO

Odg: ROG 1963
« Odgovori #3 : 24 Ožujka, 2014, 06:45:45 »
Deda, mislim da se tih guma može naći i u Sisku ili u Bosni (jučer sam tamo bio)
 

Offline Charger440

  • Oldschool rookie
  • Postova: 37
Odg: ROG 1963
« Odgovori #4 : 24 Ožujka, 2014, 21:42:29 »
Restauracija ce naravno da mu vrati stari fabricki sjaj,mozda cak i bolji nego kad je iz fabrike izasao :D Ja sam nabavio par Rubena guma sa falcem,ali mi treba par guma sa bjelim zidovima,zna li ko gdje to da nabavim ? :D
 

Offline Charger440

  • Oldschool rookie
  • Postova: 37
Odg: ROG 1963
« Odgovori #5 : 30 Prosinca, 2015, 14:40:44 »
Eto Rog-a posle restauracije ! Trajala je jako dugo ali mogu reci da sam prezadovoljan ucinjenim ! Vec smo presli dosta km uz dosta komentara i osmijeha  :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Offline Hercules

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SK
Odg: ROG 1963
« Odgovori #6 : 04 Siječnja, 2016, 15:34:12 »
Lijepo  :perfeto: Jedino ako smijem primjetiti, šelna od sica je naopako okrenuta, vijak ide "iza" cijevi od sica, kad se okrene bit će ugodniji za vožnju.  :hi:
 

Offline Charger440

  • Oldschool rookie
  • Postova: 37
Odg: ROG 1963
« Odgovori #7 : 05 Siječnja, 2016, 01:02:47 »
Potpuno si u pravu, casna rijec da znam to, ali ovako sam postavio jer mi je prosto ljepsi za voznju, nekako mi je sve tu blizu, posto najvise vozim kroz grad :D Skoro sam nabavio i jedan Mondiale, moze li mi neko reci nesto vise o tom biciklu (ako zna) ? Na njemu je sve fabricko (sem guma)... Izvinite za off, ali u rubrici Bicikli-garaza nema komentara na Mondiale  :biggrin: ...
 

Offline Hercules

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • Lokacija: SK
Odg: ROG 1963
« Odgovori #8 : 05 Siječnja, 2016, 12:49:59 »
Potpuno si u pravu, casna rijec da znam to, ali ovako sam postavio jer mi je prosto ljepsi za voznju, nekako mi je sve tu blizu, posto najvise vozim kroz grad :D Skoro sam nabavio i jedan Mondiale, moze li mi neko reci nesto vise o tom biciklu (ako zna) ? Na njemu je sve fabricko (sem guma)... Izvinite za off, ali u rubrici Bicikli-garaza nema komentara na Mondiale  :biggrin: ...

Aha  :good: Ne razumijem se baš u talijanske bicikle, ali ima puno lijepih detalja jer je sve original, bit će lijep kad se restaurira  :drinks: