Autor Tema: SentiMental Bikes  (Posjeta: 8651 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bluesberry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 856
    • http://www.ctroenklub.hr ; www.snail.2cv.com
SentiMental Bikes
« : 22 Lipnja, 2014, 12:16:35 »
da da znam da sam danas "malo" izbombardirao forum s jednim te istim postom, ali obećajem neću više, hvala na razumijevanju  :hi:

dakle radi se o slijedećem, kako znate jedna od mojih opsesija su i bicikli, mopedi, kombiniranje jednog s drugim...prerade i slične kerefeke..

Puno toga se počelo događati ovih par tjedana, izašao je članak u novom broju RollingStone magazina i nakon toga kao da je vijest o mojim bajkovima torpedirana :) od nekidan možete i lajkati i šerati (kako volim ove hrvatske izraze) i stranicu na fejzbuku!

https://www.facebook.com/pages/SentiMental-Bikes/406313979508491

Ime sam promijenio iz nekoliko razloga...
- PPS po definiciji po novom obuhvaća SAMO elektro bicikle manje snage i tu sam ja izvisio (ali, da citiram gospodina iz centra za ateste pri CVH "i dalje nismo ilegalni...samo nas nema u zakonu više, a ako niste u zakonu ne mogu vas ni kazniti! Donošenje zakona o kit pogonima za bicikle se očekuje tek 2016.")
- strancima je bilo dosta teško pojasniti što to točno PPS znači pa sam se odlučio na "univerzalnije" ime

SentiMental Bikes

SentiMentalBikes se po novom odnosi na "brand" a u ponudi će imati dva bazična modela
- PPS s dvotaktnim motorom, i
- SMB s četverotaktnim motorom
i dalje će se raditi motorizirani bicikli (ali ne samo motorizirani i ne samo bicikli) koji će biti visoko personalizirani prema želji i potrebi naručioca...stranci bi rekli Full custom one off kinnda rides..

Uglavnom ljudi, hvala na podršci i bez brige, i dalje ću vam predstavljati nove projekte...za sad ih je do kraja godine dogovoreno barem 3!

Već su nas zvali da izlažemo na Trash'm'Burnu idući vikend i sredinom srpnja na Rollin'Dudes festivalu u Austriji...stvari se krenu slagati malo po malo kad uložiš volje i truda i kad vjeruješ u ono što radiš..




 

Offline Bluesberry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 856
    • http://www.ctroenklub.hr ; www.snail.2cv.com
Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #1 : 16 Studenoga, 2014, 20:05:45 »
Dugo nisam pisao ništa tu na ovom forumu (a nisam baš niti čitao) i mislim da je red da, pošto je priča i krenula na ovom forumu, i vam malo pokažem što se radilo ovih nekoliko mjeseci....a i što se radi...

Ovih dana je registracija firme "SENTIMENTAL" konačno gotova i sad ćemo još više proširiti krug djelovanja, a u proteklih 4-5 mjeseci se poprilično toga počelo događati. Dobivamo narudžbe u sve većem broju pa tako i naša SentiMentalna obitelj raste. Ljetos smo bili na našem prvom meetu na Trash'n'burnu koji je prošao odlično, izložili smo 4 bajka i jedan projekt, privukli brdo pažnje i dobili neke buduće klijente. Odmah nakon toga uslijedio je poziv na austrijski Rollin' Dudes Festival koji je prošao još bolje, čekao nas je najatraktivniji štand pred samim ulazom u glavnu zgradu, izložili smo tad već sedam bajkova, proširili kontakte i na europsko tlo ;) došao je poziv i za tri sajma koji tek predstoje Wild & Tattoo messe ali pitanje je logistike hoćemo li se pojaviti na svima njima jer smo ipak u HR i neki kruh moramo zarađivati na daily jobu...

U međuvremenu se i klijentela povećala. Dobivamo narudžbe od običnih ljudi ali i od "faca" i firmi koji su prepoznali kvalitetu i kreativnost iza dosadašnjih projekata i ponekad mi se čini da postajemo pravi mali OCC hahaha (hvalite me usta moja). Odrađen je i prvi photo session u studiju s bajkovima za budući katalog...

uglavnom evo nekoliko fotografija NEKIH od radova kojima smo se zabaljali i kojima se još zabavljamo...

par fotki iz studija...

Markov prvi PPS


Manfred


Josipov Low Way Patrol


Markov Zombie bajk, ex polypus bike


Promo bike za Kaufman tours turističku agenciju. Vlasnik firme ga koristi kao daily drivera
« Zadnja izmjena: 21 Studenoga, 2014, 20:49:09 Bluesberry »
 

Offline Bluesberry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 856
    • http://www.ctroenklub.hr ; www.snail.2cv.com
Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #2 : 16 Studenoga, 2014, 20:19:52 »
Marko na Josipovom bajku prije službenog fotkanja


pogled na štand u Austriji na Rollin' Dudes festivalu...dio opreme je u sjeni...bilo je opako vruće, isto kao i ljupka hostesa...koja je isto u sjeni ;)


beki od trenutnih projekata su ovo...

SedmiSin - tribute 2 boardTracking - ručno rađen tank, prerađivana rama (ŽENSKOG) cruisera, springer fork, vintage gume...


customiziran Felt Bandit - rama prerađena u tank, custom paint - na crnu mat lakirani bezbojni crveni flake scallopsi, napravljen suicide shifter s lubanjom, bijele felge s crvenim gumama s whitewallom...


najšminkerskiji bajk do sad je ovo - classy black finish za classy časopis RollingStone official bike! građen na Ruff Cycles bazi, ja sam osobno radio tank (dovršavali ga ipak stručnjaci - nemam i ne znam tig/migat...još), na tanku kožni "štitnici" s ručno graviranim RS logom, prerađivani springerfork da ima prihvat za disk, na guvernali retro držač za novine...i tak...još nije gotov al kad bude...isss koja će to bit pila..
 

Offline Bluesberry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 856
    • http://www.ctroenklub.hr ; www.snail.2cv.com
Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #3 : 16 Studenoga, 2014, 20:25:42 »
i šećer na kraju...cure i bajkovi hehehe

Na Trash'n'burnu me iznenadile Miss Bo i Miss Angie Von Krugger željom da se slikaju s bajkovima...tko bi im mogao reći ne :D fotkao je Photobilly tj. Boštjan Tacol







u Dubravi smo sreli i miss Wa Sung  :perfeto:



a u Austriji nam se pridružila miss Melani Wildcat

 

Offline Mahatma Gadhni

Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #4 : 17 Studenoga, 2014, 13:27:51 »
Lijepo je kad ti hobi počne ne donositi trošak.  :biggrin2:

Odlično!  :good:
U dobru i u zlu ili Oldschoolhr Forum novo: Sunčane naočale Ante Gotovca
 

Offline mojitobar

Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #5 : 17 Studenoga, 2014, 14:28:16 »
stvarno impresivno..san pretvoren u biznis,a zapravo ostvarenje sna...svaka čast!
samo naprijed!
built,not bought
 

Offline MarioR34

Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #6 : 17 Studenoga, 2014, 14:45:02 »
Svaka cast decki , samo tako i  dalje
 

Offline Igor V.

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3877
  • Thanked: 53 times
  • Spol: Muški
    • OTK Ivanić
  • Lokacija: Kl. Ivanić
  • Vozilo:: AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #7 : 17 Studenoga, 2014, 14:57:17 »
Ajde da nekome krene u ovoj truloj drzavi.
AR Giulia 1300 TI ; Fiat 128 Sport Coupe ; Autobianchi A112 ELITE
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #8 : 17 Studenoga, 2014, 22:02:06 »
Ma kitu malo super.  :mad: :mad: :mad:
Jebiga tko će sada kod ovog bluesberrya naručiti bajk sad kad je ''o'š'o u 'armoničare i post'o popularan''  :)) :))
Taaaman kad sam se počeo spremati za neki ''zagnjav'' - gle njega.. U astronomskoj orbiti.  :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Bravo blues - svaka ti čast!!!!  :drinks: :drinks:
Nadam se da ćeš se kao ''Ibro dirka naš''  :)) ipak ''vratiti među raju sa foruma'' tu i tamo se ponekim projektićem ''za raju sitnog zuba''.  :))
S druge strane - želim ti da ovog Classy black finisha urediš točno onako kako si i zamislio i da takvih narudžbi za takve kupce bude što više.
Ipak - što god uradio, nemoj se naći uvrijeđen sada, ali.. Za mene je Manfred ipak Pila No1!  :perfeto:
Još jednom - BRAVO BLUES!!!!! Želim ti od srca puno puno uspjeha.  :drinks: :drinks: :drinks:
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline Bluesberry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 856
    • http://www.ctroenklub.hr ; www.snail.2cv.com
Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #9 : 18 Studenoga, 2014, 07:50:55 »
hahaha što bi se uvrijedio, i za mene je Manfred pila No1...ipak je on moj zar ne hihi a što se tiče gnjvljenja samo ti zagnjavi nisam (niti planiram) digao nos a s njim i cijene da je ovo apsolutno nedostižno ljudima..da se razumijemo, nije jeftino ali se sve možemo dogovoriti  :drinks:

I hvala vam na podršci ;)
 

Offline robert1

Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #10 : 18 Studenoga, 2014, 09:45:22 »
Tak to rade dečki iz Dubrave... :good: Bravo...!!!
Screwed by Šarafoteka...www.scharafoteka.hr
 

Offline trajkeša

Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #11 : 18 Studenoga, 2014, 10:33:22 »
Bajkovi su super  :thmbup: ali razmišljam, ovaj bajk+kaciga..... ajme majko   :glavauzid:
« Zadnja izmjena: 18 Studenoga, 2014, 10:35:53 trajkeša »
 

Offline loren

  • Junior member
  • **
  • Postova: 56
Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #12 : 18 Studenoga, 2014, 19:08:50 »
Uf, uf,.. zagolicao si me. Pored svih krš projekata sad mi i ovo treba...
Imam krasan 4 taktni motorić SIM Pegaso. Možda ga negdje ugradim...
 

Offline wecomakina

Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #13 : 26 Studenoga, 2014, 09:36:50 »
Bluz bas mi drago da je sve krenulo ja sam znao da bus ti to pokrenuo kak spada definitivno i sretno u daljnjim projektima ja ako ikad skupim paru znas tko ce mi raditi bajk ;)
 

Offline kađo-c

Odg: SentiMental Bikes
« Odgovori #14 : 27 Studenoga, 2014, 20:08:06 »
Odlično!! :good: Probio si se svojim znanjem i radom,sad samo polako i pametno dalje!
well pam Wich way to go? left or right?
right!
noo.. its too bad ..
why?
because it was 50/50 shot on you be going left or right,you see we both going left ....