Autor Tema: Prodajem povoljno jako puno dijelova za sve vrste starijih automobila  (Posjeta: 2116 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jure12345

  • Oldschool member
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
  • Vozilo:: Svako
Pozdrav ekipa,

Nedavno sam zatvorio autodijelove i ostalo mi je jako puno dijelova za sve stare aute. Primjera radi pakne, disk pločice, klipovi, prstenovi, kablovi za svjecice, pumpa vode, filteri, amortizeri, pumpe goriva...

Ako vam što treba slobodno nazovite 0976143380 ili mi posaljite poruku u inbox.
 

Offline Looka-zg

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 7322
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb - Maksimir
  • Vozilo:: Hillman Avenger mk1 1971.
Jel ima mozda koji dio za Sunbeama ???

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

 
The following users thanked this post: vinc

Offline bubuleja

Za bubu.. Trap dijelovi?
Adio mare
 

Offline Adam.

Jel imaš dijelova za Ferrari 250 GTO, ošla mi geblajzna...
 

Offline krntija

 :biggrin: :biggrin: :biggrin:  :big_boss: :big_boss: :big_boss:  Ljevi far od Borgwarda 58" mozda??  Pa pise za sve vrste starijih auta ali nije precizirano jel su njemu stariji auti oni iz 2000.-te ili oni iz 65.-te?? :rofl: :rofl: A i jedan post samo zbog prodaje...... :focus:
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Online jeep frik

Karike za Bme E21, 320? :hi:

Offline OLD WEBER

 :yahoo:
dmdeweber@gmail.com /091 165 18 07 viber , whatsapp
 

Offline Zvonimir1985

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1545
  • Thanked: 75 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb, Črnomerec
  • Vozilo:: švabe i talijan te pokoji japanezer
A jeste mamlazi...lijepo je ostavljen broj telefona. Ja nazvao, dobio informacije i odgovore i to je to. Otišao je svijet verbalne komunikacije u qrac. Samo bi se dopisivali!
 

Offline OLD WEBER

A jeste mamlazi...lijepo je ostavljen broj telefona. Ja nazvao, dobio informacije i odgovore i to je to. Otišao je svijet verbalne komunikacije u qrac. Samo bi se dopisivali!
Zato je teško napisat koju riječ u stilu "dobar dan ljubitelji ruzine". Umjesto toga ,oglas (koji je teško  u grubo napisat o čemu se radi) za ovu raju koja kupuje i traži djelove za "kramu" mahom stariju od 30 godina ???? Čisto sumnjam da ,  ako je čovjek zatvorio neki dan dućan sa djelovima, da ima djelove koji nama trebaju.Njemu teško napisat ,za koje "stare aute djelovi" , pa vjerujem da će mnogima bit teško zvat .Vidjet ćemo , koliko će objava imati osim ovog oglasa??Lp
dmdeweber@gmail.com /091 165 18 07 viber , whatsapp
 
The following users thanked this post: Adam.

Offline linoleumboy

mene samo zanima taj njegov pojam starijih auta, vecini ljudi je auto 2010g star auto
If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars
 
The following users thanked this post: OLD WEBER

Offline jure12345

  • Oldschool member
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
  • Vozilo:: Svako
mene samo zanima taj njegov pojam starijih auta, vecini ljudi je auto 2010g star auto

Pod stare automobile mislim na godine proizvodnje (otprilike) od 1970-te do 2000-te
 

Online jeep frik

Evo meni čovik odgovorio. Ima za stare pile pa pitajte! :good:

Offline Adam.

Nek se sad vamo svi otimaju za dijelove kad su "đabe", a što je čovjek jučer registriran na forum i prvi post mu je odma prodaja i to u temu koja nije namjenjena za to
Bitno da se prije par mjeseci gospođicu napadalo zbog Golfa... (mislim da je svima poznato)

Svaka čast  :good:
 
The following users thanked this post: linoleumboy, OVERDOSEDSPEEDJUNKIE, hary, jeep frik

Offline bubuleja

Istina Adame.. Jebga ja se poveselio mozda stogod jeftinog za bubilaka..
Ajde jure u predstavljanje pa onda trguj..
Adio mare