Autor Tema: Bmw E28 518i by Zein  (Posjeta: 8946 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mateozastava

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1587
  • Thanked: 86 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka,Zamet
  • Vozilo:: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000.god Carabinieri, Fiat Zastava 850 Special 1971.god Roccinante
Odg: Bmw E28 518i by Zein
« Odgovori #60 : 11 Listopada, 2019, 01:08:36 »
Ostavi si to za spomen na pokojnog tatu.
Ja tako nešto nikad ne bih proda.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
To je pok. Stari prodao još 2015 ja mislim i lik je baš sredio ove naše felge i stavio si ih je valjda na svog BMW-a, sve je otišlo, jedino su mi ostali regulatori goriva, e sad da li paše na taj 1.8 ili samo na 2.8 3.5
 

Offline mateozastava

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1587
  • Thanked: 86 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka,Zamet
  • Vozilo:: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000.god Carabinieri, Fiat Zastava 850 Special 1971.god Roccinante
Odg: Bmw E28 518i by Zein
« Odgovori #61 : 11 Listopada, 2019, 01:11:47 »
Orididi radio je izvaden i stavljen je Kenwood jer kad idem na ovakva putovanja volim napucat USB sa gigom-dve muzike da imam kaj slusat,a i imam opciju punjenja mobitela preko kazica kad ga spojim kabelom(inace korisna opcija kad odes na more negdje di nema struje).

Za kapice hvala,ali ne hvala jer se vec nasutavam s njima po garazi i skupio sam sigurno 20-tak komada.
Isti si moj stari i on je imao Kenwoodov radio i Magnat zvučnike koje dan danas imam u garaži, samo naš Kenwood je bio samo na CD w 409 model je bio Kenwooda
 

Offline Žein

Odg: Bmw E28 518i by Zein
« Odgovori #62 : 11 Listopada, 2019, 01:50:51 »
Isti si moj stari i on je imao Kenwoodov radio i Magnat zvučnike koje dan danas imam u garaži, samo naš Kenwood je bio samo na CD w 409 model je bio Kenwooda

Imam i ja CD/MP3 opciju,ali glupo mi je przit i poklanjat CD-e kad mi dopizde,ovak gurnem u komp i kaj mi se taj dan slusa slusam u autu,a ostatak pobrisem.............OK u autu su uvjek meni najdrazi albumi u originalu i zvuk je 5 put bolji nego prek USB-a,ali tu su samo Efile4zaggiN od NWA-a,Amerikkka's most wanted od Cuba,Sticky Fingaz-Kirk Jones i Jinx-i Na zapadu
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Žein

Odg: Bmw E28 518i by Zein
« Odgovori #63 : 19 Listopada, 2019, 00:42:23 »
Stigla zanimacija za sutra izgubit 2h



Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Žein

Odg: Bmw E28 518i by Zein
« Odgovori #64 : 09 Lipnja, 2020, 13:33:01 »
Uzeo zimske feldone da ne rifljam Alpine kad posole

Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri