Autor Tema: Mint matik  (Posjeta: 8681 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline d0mo

  • Junior member
  • **
  • Postova: 63
  • Thanked: 14 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
  • Vozilo:: Zastava 850, Tomos Automatic A3ML, VW Vento
Odg: Mint matik
« Odgovori #15 : 19 Ožujka, 2021, 16:39:34 »







Ista situacija kao jucer  ;D
 

Offline d0mo

  • Junior member
  • **
  • Postova: 63
  • Thanked: 14 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
  • Vozilo:: Zastava 850, Tomos Automatic A3ML, VW Vento
Odg: Mint matik
« Odgovori #16 : 07 Travnja, 2021, 13:52:41 »




Trenutno jos uvjek sve strsi na sve strane, sajla od zadnje kocnice ne postoji, zice na sve strane ali eto nisam mogao odoliti ne objavit sliku kolko dobro izgleda
Sad to pospremiti sve da se nis ne vidi pa dzirevi mogu opet pocet  :yahoo:
« Zadnja izmjena: 07 Travnja, 2021, 13:55:59 d0mo »
 

Offline Sepra

Odg: Mint matik
« Odgovori #17 : 07 Travnja, 2021, 16:12:38 »
odlično izgleda, naprijed neki mali kratki blatobran?
Nerast
 

Offline d0mo

  • Junior member
  • **
  • Postova: 63
  • Thanked: 14 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
  • Vozilo:: Zastava 850, Tomos Automatic A3ML, VW Vento
Odg: Mint matik
« Odgovori #18 : 07 Travnja, 2021, 18:57:41 »
Iskreno imao sam stock i probao sam tori cross blatobran ali ne svidaju mi se
Ovako mi je trenutno predivan
 

Online jeep frik

Odg: Mint matik
« Odgovori #19 : 07 Travnja, 2021, 20:39:20 »
Svojedobno sam imao mali plastični blatobran od nekog talijana, odlično se uklopio, bijela boja kao ostatak motora, KLS sa maskom i žmigavcima! Usput uzeo i Maguru gas ručku u Motostaru te zauvijek riješio pucanje gas sajle! :good:
Da dodam bio je klip 42, auspuh pripasan od Juniora, jedan čovjek u tadašnjoj Jugoturbini istokario prigušivač od inoxa. Staklena vuna okolo izborane  cijevi za lijep zvuk.
« Zadnja izmjena: 07 Travnja, 2021, 21:33:38 jeep frik »
 

Offline spitfire MK1

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 808
  • Thanked: 67 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: čakovec
  • Vozilo:: triumph spitfire MK1, tomos automatic A3ML
Odg: Mint matik
« Odgovori #20 : 07 Travnja, 2021, 21:36:51 »
Odličan uradak! Sa ovom glavom izgleda ko muscle tomos. Ako imaš viška kromirani prednji blatobran pa da ga skratiš... Mada bi mene srce bolilo kad bi ja zarezao origigi blatobran. Samo me interesira kako ćeš uvjeriti gospodu na tehničkom da to čudo ide samo 49 km/h?  ;D
 

Offline d0mo

  • Junior member
  • **
  • Postova: 63
  • Thanked: 14 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
  • Vozilo:: Zastava 850, Tomos Automatic A3ML, VW Vento
Odg: Mint matik
« Odgovori #21 : 07 Travnja, 2021, 22:43:48 »
Odličan uradak! Sa ovom glavom izgleda ko muscle tomos. Ako imaš viška kromirani prednji blatobran pa da ga skratiš... Mada bi mene srce bolilo kad bi ja zarezao origigi blatobran. Samo me interesira kako ćeš uvjeriti gospodu na tehničkom da to čudo ide samo 49 km/h?  ;D

Hvala  ;D
Ne brini vec jesam  :P
 

Offline d0mo

  • Junior member
  • **
  • Postova: 63
  • Thanked: 14 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
  • Vozilo:: Zastava 850, Tomos Automatic A3ML, VW Vento
Odg: Mint matik
« Odgovori #22 : 07 Travnja, 2021, 22:44:22 »
Svojedobno sam imao mali plastični blatobran od nekog talijana, odlično se uklopio, bijela boja kao ostatak motora, KLS sa maskom i žmigavcima! Usput uzeo i Maguru gas ručku u Motostaru te zauvijek riješio pucanje gas sajle! :good:
Da dodam bio je klip 42, auspuh pripasan od Juniora, jedan čovjek u tadašnjoj Jugoturbini istokario prigušivač od inoxa. Staklena vuna okolo izborane  cijevi za lijep zvuk.

 :shok:
Imas kakvu sliku tog motora kamo?
Je ostalo sta od njega?
 

Online jeep frik

Odg: Mint matik
« Odgovori #23 : 08 Travnja, 2021, 12:05:55 »
Sliku možda nadjem Tomosa nema Bog zna gdje je kao i slaganac od petnajstice, rame ravne od APN, a sve po uzoru na D6 ili Sever u HB boji sa dijelovima Marzocchi, Tomaselli, Michelin završio u dijelovima, rama i oklopi od staklo plastike bačeni od strane poznanika kod kojeg je dalje otišao. Kupio sam ga složenog, auspuh je također bio po uzoru na D6, rep i rezervoar više na Severa. Slike nemam 99 % možda sestra od čovjeka kojeg sam kupio. Ona ga je ugl.vozila.  Jbg.ko bi znao, mladost ludost. Imao onaj cilindar s kosim usisom i  prilično velikim fergazerom sa Venturijevom cijevi od mislim neke vespe. Motor je bio brz s klipom 38 i pol s L karikom ! :biggrin2:
« Zadnja izmjena: 08 Travnja, 2021, 22:04:44 jeep frik »
 
The following users thanked this post: d0mo

Offline d0mo

  • Junior member
  • **
  • Postova: 63
  • Thanked: 14 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
  • Vozilo:: Zastava 850, Tomos Automatic A3ML, VW Vento
Odg: Mint matik
« Odgovori #24 : 09 Travnja, 2021, 00:10:45 »
Sliku možda nadjem Tomosa nema Bog zna gdje je kao i slaganac od petnajstice, rame ravne od APN, a sve po uzoru na D6 ili Sever u HB boji sa dijelovima Marzocchi, Tomaselli, Michelin završio u dijelovima, rama i oklopi od staklo plastike bačeni od strane poznanika kod kojeg je dalje otišao. Kupio sam ga složenog, auspuh je također bio po uzoru na D6, rep i rezervoar više na Severa. Slike nemam 99 % možda sestra od čovjeka kojeg sam kupio. Ona ga je ugl.vozila.  Jbg.ko bi znao, mladost ludost. Imao onaj cilindar s kosim usisom i  prilično velikim fergazerom sa Venturijevom cijevi od mislim neke vespe. Motor je bio brz s klipom 38 i pol s L karikom ! :biggrin2:

 :shok: :shok:
Bome.....
Da je danas barem pol od toga jos uvjek zivo....
Iskreno jako me zanimaju slike tih motora ako barem nesto nades po starim albumima i ormaricima
Kolko god obozavam taj oldschool tuning opet me vise povukao ovaj new school i umjesto kopanja cilindra jedan obicni kit
Ali iskreno vec duze vremena me grebe neki projekt 38mm na puch cilindru ali opet; treba to platit  :russian_roulette:
 

Offline d0mo

  • Junior member
  • **
  • Postova: 63
  • Thanked: 14 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
  • Vozilo:: Zastava 850, Tomos Automatic A3ML, VW Vento
Odg: Mint matik
« Odgovori #25 : 01 Svibnja, 2021, 00:04:01 »







 :P
 
The following users thanked this post: jeep frik

Offline tomtom

Odg: Mint matik
« Odgovori #26 : 03 Svibnja, 2021, 05:57:08 »
Uuuuuu, dobar!
Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 
The following users thanked this post: d0mo

Offline d0mo

  • Junior member
  • **
  • Postova: 63
  • Thanked: 14 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
  • Vozilo:: Zastava 850, Tomos Automatic A3ML, VW Vento
Odg: Mint matik
« Odgovori #27 : 18 Svibnja, 2021, 16:18:18 »




 

Offline d0mo

  • Junior member
  • **
  • Postova: 63
  • Thanked: 14 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka
  • Vozilo:: Zastava 850, Tomos Automatic A3ML, VW Vento
Odg: Mint matik
« Odgovori #28 : 01 Srpnja, 2021, 23:59:36 »
Nakon nekog vremena da dignem malo temu ;D

U meduvremenu uz sve ostalo desio se i jedan incident



Bio je to jedan prokleti lezeci ali sta da kazem najbolje se uci na svojim greskama
Takoder poprilicno sam siguran da mi je i osovina izletila ali opet vibracije i sranje od vilica nejdu zajedno
Ali nakon par sava u koljenu i koji novi dio nazad smo na cesti




Vilice su malo zafusane
Kupljen je novi gornji trokut u agmotu o cijoj kvaliteti nezelim prokomentirat
Sve ostalo je vise manje zamijenjeno sto je bilo osteceno jedino sic koji sam dao tapecirat koj tjedan prije nesrece  :suicide:
Trenutno mi je potrebno samo da jedan skup motor odradi onda prelazim na marzocchi vilice o kojima vec duze vremena pisem
To je to za sada
E i da naljepnice mislim da nitko nece prepoznat  :rofl:
 

Offline tomtom

Odg: Mint matik
« Odgovori #29 : 02 Srpnja, 2021, 06:14:14 »
Čekaj malo!
A kakva je ono nakarada u garaži iza motorčeka?
Ne mislim na Figuara nit na ovaj crveni blok sa dvodjelnim alu karterom - to je skroz bezveze  ;D već na ovu zelenu hrgu željeza iza.
I još nešto kad sam se dotaknuo figuara, čep na prednjoj haubi ti je skroz bezveze, potpuno isfurano  :cool:, a i felge - mislim ono! Može to i bolje.  :good:
Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....