Autor Tema: Golf G60 Rally  (Posjeta: 18114 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline veky

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #60 : 23 Studenoga, 2019, 16:09:12 »
ja nisam neka klinika kojoj ti sad objašnjavaš pravila ponašanja....
auto imam toliko godina jer sam si ga kupila za gušt... iskreno nikad nisam imala samo njega uz taj uvijek još jedan... ali rally- ja nikako da se riješim... u biti suprug je taj koji ga sad favorizira...
post sam zaljepila jer je tako nešto rijetko i ipak vrijedno da se spomene... a opet sam ostala iskreno jako iznenađena (negativno) od strane rulje na ovom forumu !!!!!

Gospođo Kristina po meni nije rečeno ništa negativno, možda samo ljudi imaju drugačiji pogled.

Ja Vam prije svega želim da uživate u bilo kojem vozilu koje posjedujete, zato i postoji mnoštvo modela i opcija i ono najvažnije mišljenja.

Ako ste ovdje došli po glorifikaciju vašeg automobila na krivom ste mjestu aman da ste vlasnica Bugatti veyrona.
Pomozi podjeli sredi : )
 

Offline Boxer

  • Administrator
  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3118
  • Thanked: 144 times
  • Spol: Muški
    • http://alfa-corse.com
  • Lokacija: Čakovec
  • Vozilo:: Ponovo Alfa Romeo Sprint QV
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #61 : 23 Studenoga, 2019, 21:24:21 »
A sad bi se kao trebali klanjati tome što netko ima nabuđenog golfa u rijetkom izdanju i ne reći ni riječ protiv da se netko ne uvrijedi ?
Hrđa bez granica
 

Offline tommyb

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 131
  • Thanked: 8 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: gornja stubica
  • Vozilo:: golf mk1
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #62 : 23 Studenoga, 2019, 22:20:16 »
Iskreno vec neko vrijeme izbjegavam ovaj forum jer mi se ne svida nacin na koji se komunicira tu, i kako se komentiraju odredeni modeli auta.nebitno dal se tu radi o ultra rare modelu Rallya koji je izraden u vrlo maloj seriji ili o bilo kojem drugom modelu volkswagena.
I neznam kako sam ga bas otvorio nakon dugo vremena i bas nabasao na ovu zustru raspravu o ovom rijetkom modelu i doslovno mi dosla muka nakon procitanih komentara..nebi mi bilo nimalo krivo da se forum sastoji od zanimljivih modela auta kao npr. Renault 5 GTT, Fiat Uno T.i.e., Lancia Delta integrale i sl..nego ekipa dize u nebesa i divi se trecerazrednim modelima auta koji nit su nekad bili rijetki ni ikad bili zanimljivi. I onda kad neko predstavi ovako rare model, pa makar on bio glupi kockasti golf po njemu drvlje i kamenje..a da ne spomenem cinjenicu da mu je vlasnik zenska osoba, kojih nazalost uopce nema na forumu..
Stvarno pokazali ste svojim komentarima razinu tehnoloske a i osnovne kulture.
Motaj kablove i gasi internet...
Btw onaj ruzni volan stavljen u Rallya je rare BBS koji ima poprilicnu cijenu.
Toliko od mene
 
The following users thanked this post: Nero, Kristina.Valjak, Adam.

Offline nikola_abarth

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #63 : 23 Studenoga, 2019, 23:22:05 »
Iskreno vec neko vrijeme izbjegavam ovaj forum jer mi se ne svida nacin na koji se komunicira tu, i kako se komentiraju odredeni modeli auta.nebitno dal se tu radi o ultra rare modelu Rallya koji je izraden u vrlo maloj seriji ili o bilo kojem drugom modelu volkswagena.
I neznam kako sam ga bas otvorio nakon dugo vremena i bas nabasao na ovu zustru raspravu o ovom rijetkom modelu i doslovno mi dosla muka nakon procitanih komentara..nebi mi bilo nimalo krivo da se forum sastoji od zanimljivih modela auta kao npr. Renault 5 GTT, Fiat Uno T.i.e., Lancia Delta integrale i sl..nego ekipa dize u nebesa i divi se trecerazrednim modelima auta koji nit su nekad bili rijetki ni ikad bili zanimljivi. I onda kad neko predstavi ovako rare model, pa makar on bio glupi kockasti golf po njemu drvlje i kamenje..a da ne spomenem cinjenicu da mu je vlasnik zenska osoba, kojih nazalost uopce nema na forumu..
Stvarno pokazali ste svojim komentarima razinu tehnoloske a i osnovne kulture.
Motaj kablove i gasi internet...
Btw onaj ruzni volan stavljen u Rallya je rare BBS koji ima poprilicnu cijenu.
Toliko od mene

pratiš ti forum malo bolje nego što tvrdiš, a slučajno si komentirao i prvu temu o ovom autu koji je otvorila autorica, u veoma sličnom kontekstu:

Citat: tommyb
A daj ovo je stvarno smijesno..
Odmah drvlje i kamenje..Samo imam dojam da nije ni toliki problem predstavljanje nego sto je to samo jos jedan Golf..pa makar to bio Rallye. Nazalost

tebe ovdje isključivo dira kritika upućena prema marci..
ne znam što reći, možda da promijeniš marku? ne da se druge marke ne kritiziraju, ali ih se možda ima po čemu i pohvaliti  :hi: pa će srce biti na mjestu
 

Offline el classico

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #64 : 24 Studenoga, 2019, 00:23:58 »
Ne mogu se oteti dojmu kako su pojedini postove pisali mali dječaci i kindergartena.....

Stvarno ste van vinkla.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
The following users thanked this post: Nero

Offline AnteLo

  • Oldschool rookie
  • Postova: 40
  • Thanked: 4 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Šibenik
  • Vozilo:: nema za sada :)
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #65 : 25 Studenoga, 2019, 11:56:36 »
Meni je duja žešča jebenica a kamol G60 Rallye, čini mi se da OP ima jako uredan primjerak i zbog toga sam malo ljubomoran  :nono: :yahoo:
G60 je rijedak i iako ima "samo" 160ks opet sumnjam da nije zabavan, proizvedeno ih je samo cca 5000 komada i malo ih ima nakon 30 godina. A i ovi šta su ostali kod nas su se nekako nekim čudom pretvorili u 1.6d/1.9d/1.9tdi.....
 

Offline Boxer

  • Administrator
  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3118
  • Thanked: 144 times
  • Spol: Muški
    • http://alfa-corse.com
  • Lokacija: Čakovec
  • Vozilo:: Ponovo Alfa Romeo Sprint QV
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #66 : 25 Studenoga, 2019, 13:39:24 »
U mojem kraju je Corrado VR6 pretvoren u 1.9 obični tak da ono... ništa nas nesmije iznenaditi
Hrđa bez granica
 

Online jeep frik

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #67 : 25 Studenoga, 2019, 17:31:46 »
Bio je na oglasu žuti Corrado  USA model mislim čak bivši G60 mog poznanika iz Slunja pretvoren u 1.9

Offline Kristina.Valjak

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #68 : 27 Studenoga, 2019, 11:46:05 »
Meni je duja žešča jebenica a kamol G60 Rallye, čini mi se da OP ima jako uredan primjerak i zbog toga sam malo ljubomoran  :nono: :yahoo:
G60 je rijedak i iako ima "samo" 160ks opet sumnjam da nije zabavan, proizvedeno ih je samo cca 5000 komada i malo ih ima nakon 30 godina. A i ovi šta su ostali kod nas su se nekako nekim čudom pretvorili u 1.6d/1.9d/1.9tdi.....

dakle moj G60 je kakav je i bio proizveden niti dodano niti oduzeto!!!!
ne kužim od kuda vam samo te ideje naklapanja i sve ostalo kad sam Vam sve lijepo prezentirala i rekla bez skrivenih caka!!!!!
zar je toliko podmetanja ovdje na ovom forumu ... da se nikom ne vjeruje...

 

Offline trajkeša

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #69 : 27 Studenoga, 2019, 12:55:22 »
Umisto da se  u ovoj temi lopta lagano spusti na zemlju, Vi kolegice postižete upravo suprotno sa ovolikom količinom uskličnika u svome tekstu .... :hi: !!!!!!! (žišku)
 

Offline hary

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 934
  • Thanked: 74 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kraljevica
  • Vozilo:: P206, Fiat Tempra
Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #70 : 27 Studenoga, 2019, 12:58:59 »
Eto ja na primjer, samo primjer, ne moraju i drugi tako, pocuclao bočicu Prozaca i fino se umirio, i samo lijepe stvari pišem i čitam.  :smajlold: :hi:
Life is too short to drive boring cars
 

Online jeep frik

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #71 : 27 Studenoga, 2019, 13:11:19 »
Gospođo nitko nije mislio da je vas neoriginalan samo smo komentirali ostale u HR. Ja vas razumijem meni je isto trebalo neko vrijeme da se priviknem. I sam vlasnik male serije Jeep-a nisam očekivao uvlačenje u guzicu, ali jednu dozu pristojnosti da jer ako mi se (rijetko) ne  sviđa auto radije neću nista reci. Medjutim kolege gore jesu u pravu sto se pravila komentiranja tiče! Stoga si dajte  malo vremena i ne zamjerite nikome, dečki su OK! :hi:

Offline romyo

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #72 : 27 Studenoga, 2019, 13:15:51 »
!!!!!!! (žišku)

Moj Trajko, nema fore da gđa Kristina V. žiku, nema fore.

Ah, rekao je Bah, i u isti mah, igrao šah, dok se na špaheru krčkao g _ _ _.

Pitanje za Kristinu V.
Što se to krčkalo na špaheru ?
 

Online OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #73 : 27 Studenoga, 2019, 13:57:10 »


Ah, rekao je Bah, i u isti mah, igrao šah, dok se na špaheru krčkao g _ _ _.

Što se to krčkalo na špaheru ?

Grog? :scratch_one-s_head:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline el classico

Odg: Golf G60 Rally
« Odgovori #74 : 27 Studenoga, 2019, 20:21:47 »
Baš ste ka Kindergarten...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro