Autor Tema: Oldschool crash photos  (Posjeta: 123933 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Viš

  • Junior member
  • **
  • Postova: 60
Oldschool crash photos
« Odgovori #30 : 21 Ožujka, 2010, 18:00:54 »
Citat: Camshaft;148342
Evo ovo se moj frend razbil, na sreću prošel je bez ozljeda...



Hm...ova mi se posebno ne sviđa...pitam se zašto :shock::strah:
 

Offline Camshaft

  • Junior member
  • **
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
    • YouTube.com/Camshaft164
  • Vozilo:: Zastava 750 => 850
Oldschool crash photos
« Odgovori #31 : 21 Ožujka, 2010, 18:37:30 »
To se desilo pred par godina, bila je subota navečer i frend se razbil, izvukel iz auta, zval nas dvojicu da dođemo po njega... U međuvremenu je skinul tablice s auta, dogovoril se s ljudima čiju je ogradu probil da će doć kroz par dana to popravit, i otišel do jednog parkinga di nas je pričekal... Kad smo ga pokupili, htjeli smo ga otfurat na hitnu da ga pregledaju, al on se nikak nije dal, nego je ostal vani pit do pet ujutro i onda tek doma otišel... Prošel je praktički bez ogrebotine... Ja sam drugi dan otišel pogledat kaj je bilo, onda sam ovo i slikal i tek tad sam skužil kolka je to u biti frka bila, noge su mi se odsjekle....
 

Offline i šime

Oldschool crash photos
« Odgovori #32 : 23 Ožujka, 2010, 18:57:29 »
 

Offline Gorki

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3451
  • Thanked: 2 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Split
  • Vozilo:: Taunus GXL Coupe 2000V6
Oldschool crash photos
« Odgovori #33 : 23 Ožujka, 2010, 19:07:25 »

 
I did it my way 😎
 

Offline Amigaboy

Oldschool crash photos
« Odgovori #34 : 23 Ožujka, 2010, 19:12:21 »
steta caprija....
[h=6]░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄
 ░░░░█░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄
 ░░░█░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░█
 ░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░█
 ░▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░░░█
 █▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒▒▒▒█
 █▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒█
 ░█▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░█░░█
 ░░█░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀██░█
 ░░░█░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░█
 ░░░░█░░░▀▀▄░█░░░█░███████░█
 ░░░░░▀▄░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█
 ░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░█
 ░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░█
 ░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░█[/h]
 

Offline emilijanenko

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1047
Oldschool crash photos
« Odgovori #35 : 23 Ožujka, 2010, 19:19:22 »
e ovo je gadno.. kad "danas" nastrada oldtimer, lako za udese od prije 20-30 godina
 

Offline veloce

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1699
  • Lokacija: austin healey bj7
Oldschool crash photos
« Odgovori #36 : 23 Ožujka, 2010, 19:35:06 »


« Zadnja izmjena: 23 Ožujka, 2010, 22:46:10 kowalski »
 

Offline zoranR

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2471
Oldschool crash photos
« Odgovori #37 : 24 Ožujka, 2010, 01:33:42 »
Koji kurac stoji semafor uz cestu,vidi šta sam napravio od auta....
low & slow...
 

Offline emilijanenko

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1047
Oldschool crash photos
« Odgovori #38 : 24 Ožujka, 2010, 10:23:08 »
lola puše u svirak :D
 

Offline marac_kc

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 926
Oldschool crash photos
« Odgovori #39 : 24 Ožujka, 2010, 13:38:03 »
Citat: VLove;148429
Hm...ova mi se posebno ne sviđa...pitam se zašto :shock::strah:

Razbacalo ga ko đubra po polju!!! :lol: :gosp:
KEMI?AR
 

Offline kađo-c

Oldschool crash photos
« Odgovori #40 : 24 Ožujka, 2010, 19:10:40 »
well pam Wich way to go? left or right?
right!
noo.. its too bad ..
why?
because it was 50/50 shot on you be going left or right,you see we both going left ....
 

Offline kađo-c

Oldschool crash photos
« Odgovori #41 : 24 Ožujka, 2010, 19:42:35 »
evo mozda i najpoznatije slike vezano za temu.

 

 

 

 
umri mlad bit ceš lijep leš..
« Zadnja izmjena: 24 Ožujka, 2010, 19:44:39 kađo-c »
well pam Wich way to go? left or right?
right!
noo.. its too bad ..
why?
because it was 50/50 shot on you be going left or right,you see we both going left ....
 

Offline veloce

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1699
  • Lokacija: austin healey bj7
Oldschool crash photos
« Odgovori #42 : 25 Ožujka, 2010, 07:04:55 »

Offline MarkoZG

Oldschool crash photos
« Odgovori #43 : 25 Ožujka, 2010, 21:29:27 »
Kađo-c morao sam se nadovezat za ove tvoje fotke jer sam jednom u vožnji prema poslu slušao čitavu priču na radiu o tom vozilu koje je bilo ukleto i čitav redosljed ljudi koji su ginuli ili bili ozljeđivani,a bit svega je da su na neki način imali kontakt sa tim vozilom(bilo da su ga vozili,popravljali,prodavali ili skidali dijelove sa njega) . Nešto sam sad uspio nać ali to je samo u kratkim crtama i fali puno zanimljivih detalja priče koja se vrti oko tog vozila i identiteta ljudi koji su nastradali,pa ako neko uspije nać čitavu priču neka je stavi na ovu temu jer je jako zanimljiva i čudana.
 
Hvala!:gosp:
 

James Dean u svom Spyderu
 
James Dean svoj je kultni status postigao još za života ulogom u 'Buntovniku bez razloga', a prerana smrt u 24. godini u automobilskoj nesreći od njega je napravila pop-ikonu. Brzina i rock'n'roll postali su simboli pobune cijelog naraštaja adolescenata 50-ih, a oko Deanova privatnog života počela su razna naklapanja (kao i ona o njegovoj homo i biseksualnosti). Neki kažu da je glavni krivac za njegovu smrt Porsche 550 Spyder – ukleti trkaći auto. Navodno je nakon Deanove smrti zbog tog automobila bilo ozlijeđeno i ubijeno još nekoliko ljudi, čak i lopov koji je u pokušaju krađe volana razderao ruku o oštri rub metala. Sam 550 Spyder netragom je nestao 1960. na putu u L. A. i nikada više nije viđen...
« Zadnja izmjena: 25 Ožujka, 2010, 21:31:50 MarkoZG »
 

Offline Car GTI

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 101
  • Spol: Muški
  • Vozilo:: Golf 3 1.8 Syncro, Octavia vRS 1.8T
Oldschool crash photos
« Odgovori #44 : 25 Ožujka, 2010, 22:32:13 »
Interesanta je sudbina kobnog Porsche Spydera zvanog 'Malo kopile'.  Olupinu        Deanova Porschea 550 Spydera kupio je jedan od njegovih mehaničara  George        Barris. Prije polaska na tragični put on je na automobil ispisao  tekst 'Malo        kopile', kako je Dean nazvao svoj bolid. Kad je dopremio olupinu u  Barrisovu        radionicu za popravak automobila za filmove u Los Angelesu, vozač  kamiona        za vuču nije uspio zakočiti pa je naletio na jednog radnika i  slomio mu        obje noge. Potom je jedan dječak htio ukrasti Spyderov volan ali  je pritom        pao i slomio ruku. Kad je Barris poslao Porsche na jedan auto show  zgrada        u kojoj je bio spremljen izgorjela je do temelja, ali je auto  ostao samo        nagoren. Stoga je 'Malo kopile' prodavano u dijelovima. Jedan  kupac dijelova        motora za svoj trkaći automobil poginuo je na utrci, a drugi, koji  je kupio        mjenjač, ozlijeđen je u sudaru. Kupac guma je nakon tjedan dana  izletio        s ceste kad su oba pneumatika istodobna eksplodirala. Barris je  olupnu diljem        Sjedinjenih Država pokazivao radoznalima za 50 centi, navodno u  obrazovne        svrhe. Na jednom takvom putovanju kamion s olupinom jednom se  zanio na cesti,        a njegov je vozač ispao iz kabine i poginuo jer je Spyder pao na  njega.        Drugom prigodom, kad su je vukli na kamion, olupina se raspukla, a  stražnji        je dio izletio na cestu i sudario se s jednim automobilom. Drugom  kamionu        za prijevoz otkazale su kočnice u saveznoj državi Oregon 1958. pa  je uletio        u trgovinu. A potkraj 1950-ih ili početkom 1960-ih Porsche je  prema Barrisovim        riječima s kamiona koji ga je vozio s Floride u Los Angeles nestao  bez traga.
"Obsessed with abandoned Oldschool cars..."