Autor Tema: projektići  (Posjeta: 20533 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krunok

  • Junior member
  • **
  • Postova: 57
  • Vozilo:: w115
projektići
« : 02 Listopada, 2014, 21:02:15 »
pozdrav,

eto i mene  u biciklistima... pa evo par bicikla koji su prošli kroz moje ruke... :D

od ovog je sve pocelo












pa jos jedan slican (veciom su bili svi neki njemacke proizvodnje)















pa jos jedan švabo ali zapadne njemacke (na vecini njih se samo po kocnicama i par djelova vidjelo od kuda su bicikli, jer su imali grbove naprijed na rami, slikane umjesto tiskanih pločica, pa ih je hrđa sve večinom nadjačala...par bicikla recimo ovaj sam našao jedini podatak  na kočnicama, blatobranima i volanu natpis made in west germany)







ova specka je moje prevozno sredstvo isto dosta uscuvano, org boja i sve osim guma i pedala... marka Clipper (ako netko zna nešto o toj marci i modelu godinu dobrodošao je komentarima)





pa je bio jedan rog na reinkarnaciji





peugeot jubile (jako dobro oremljen za godine, alu felge i nabe, alu pogon u tvorničkom stanju, alu kočnice, ali jako zapušten i hrđav je bio, sve je imalo slikicu peugeota ili utučen peugeot logo na dijelovima, super kompletan bajk za vračanje u početno stanje, jedino je napuknut zadnji blatobran bio ali i to se riješilo)























bianchi ženski bicikl prozvan bajadera (za sad najlijepši bicikl koji sam do sad slagao jako puno krom detalja koji se vide tek kad se bolje pogleda bicikl, mazalica srednjeg pogona,neke njemacke kocnice, tako zvane 3D pedale, svrha im je da nisu plastične nego spužvaste da se bicikl može voziti bosih nogu, gazište pedale napravljeno od 4 rotacijskih spužvica... mah sta rec... talijanski dizajn, izvanredno)








































 

Offline MOSQUITO

Odg: projektići
« Odgovori #1 : 02 Listopada, 2014, 22:19:08 »
Šećer na kraju(Bianchi),samo da se pohvalim imam ga i ja.
Proljetos je ovdje na forumu ponuđen na prodaju,kako ga nitko nije htio odlučio sam ga udomiti.
Sad je sređen i odmara u podrumu.
Ovaj na kraju smeđi je isto tvoj?
 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Odg: projektići
« Odgovori #2 : 03 Listopada, 2014, 00:25:36 »
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu  :shok: :shok: :shok: - kaaakav ''odmor''  :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: od onih silnih diferencijala, poluosovina, ''reži - pili - valja - ne valja'' spika, luftmengemessera i ostalih karburator-frtajler spika.  :)) :))
Biciklići su prekrasni.  :perfeto:   :thmbup:
Bianchi je zbilja prekrasan bicikl - skoro svaki dan sam ga gleduckao dok je bio ''na čuvanju'' kod mene.  :))
Posebno mi se sviđa - Roguša.  :thmbup: :thmbup: :thmbup: Jesi li imao problema sa nabavkom dijelova i je li sada u ''top top top stanju'' što se tiče pogona, kočnica i mjenjača te ako je, a nadam se da je - je li bio problem vratiti ju u takvo stanje?
Pitam jer - najvjerojatnije i ja ove zime krećem u čeprkanje po Rogušama.  :yahoo:
Ha - žao mi je...  :meeting: Biti će milion pitanja, tko ti je kriv što si stavio slikice na forum?  :P ;D
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline MOSQUITO

Odg: projektići
« Odgovori #3 : 03 Listopada, 2014, 06:36:53 »
PS:zaboravio sam reći,bicikl mi je bio na čuvanju kod Frika! :yes:
« Zadnja izmjena: 03 Listopada, 2014, 06:43:28 MOSQUITO »
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: projektići
« Odgovori #4 : 03 Listopada, 2014, 08:43:17 »
PS:zaboravio sam reći,bicikl mi je bio na čuvanju kod Frika! :yes:

Jesi provjerio dali su svi dijelovi na broju'  :))
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline krunok

  • Junior member
  • **
  • Postova: 57
  • Vozilo:: w115
Odg: projektići
« Odgovori #5 : 03 Listopada, 2014, 13:27:49 »
Sta se tice dijelova nije bio neki problem, jakusevac je jos uvijek pun starih krama, a i ti stari djelovi svi se daju raskopat do zadnjeg zupcanika podlozit i voziti dalje jos 20 godina bez ikakve muke... A i vecinom kad sam ih kupovao trazio sam kompletne bicikle. Oko brzina nije bio neki problem slaganja i tog, nego vise do starih alata da bi se bilo sta odserafilo, a da se ne udara cekicem po njemu... Jedino mi jos fali alat za kranc 5 brzina dosta ke manji na starim specijalkama nego na danasnjim, a skoro na svima preskace 5. Brzina jer je najvise izglodana zbog upotrebe...

Ako ima ko kakav stari bicikl za uredit ili doslovno bacit... Ja  cu ga uvijek primit...

 

Offline MOSQUITO

Odg: projektići
« Odgovori #6 : 03 Listopada, 2014, 19:33:08 »
Overdose je mislio na moj bic,naime on jako dobro poznaje Frika pa zna što govori. :biggrin2:
Ako ti se da tražiti na njuškalu 12.9.sam stavio jednog starog krampa pod oldtimeri
ako si interesent ili znaš koga se dogovorimo oko cijene.
Mene inače ne zanimaju te spec. iz 80-tih,već ovi stariji ispod 60-tih.
Ovaj kramp mi je viška zbog ograničenog prostora,Bianchi ga je "istisnuo"
« Zadnja izmjena: 03 Listopada, 2014, 19:34:56 MOSQUITO »
 

Offline krunok

  • Junior member
  • **
  • Postova: 57
  • Vozilo:: w115
Odg: projektići
« Odgovori #7 : 11 Siječnja, 2017, 20:46:04 »
pozdrav, evo još nekih dragih mi bicikla

elan litterst
bio je trulo ljubičaste boje dok ga nisam oprao minivashem, sva boja je otpala a ispod originalna crvena metalic
<br /><br />

<br /><br /><br />print screen online<br />

<br /><br />

nekakav švicarski pony resale
<br /><br /><br />image uploading<br />

<br /><br /><br />free image hosting<br />

<br /><br />

<br /><br />

pony rog
<br /><br /><br />upload pictures online<br />

<br /><br /><br />upload image url<br />