Autor Tema: Da li se vozite .... (corona)?  (Posjeta: 3878 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CortoM

  • Oldschool rookie
  • Postova: 49
Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #30 : 10 Travnja, 2020, 10:41:19 »
Popela se temperatura na 20 C i dobili smo ogranicenje kretanje t.j. mogucnost izlaska iz kuce samo zbog hitne pomoci. Ponedeljak - petak od 16:00 do 05:00 sutradan, i pazite najbitnije - od petak 16:00 do ponedeljak 05:00  :shok: :shok: Vec je mesec ipol od prvi slucaj i imamo 600 slucajevi, ali nismo postovale sve mere i eto nas cjelog vikenda kuci.
Idem na posao (servis kamiona) od 08 do 15 i zivim u kuca tako da imam zanimacija. Garaza sa auta mi je na 2km i nema kretanje dok traje zabrana  :russian_roulette:

Da, vas su stvarno stisli... :-((
 

Offline CortoM

  • Oldschool rookie
  • Postova: 49
Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #31 : 10 Travnja, 2020, 10:47:28 »
Ja neki dan prvi put upalio auto ove godine. Izvezao van iz garaže i dok sam zatvarao vrata susjed iznad, da koji ku**c, mislio je da je opet potres... :-((
Moja garaža u prizemlju stambene zgrade, ima i vrata unutra prema hodniku... A u autu novo prerađeni SBC 383 stroker sa produženom bregastom i protočnim manaflow loncima....
Sad me je frka izlaziti van da mi ne doleti nešto odozgo.....
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #32 : 10 Travnja, 2020, 11:20:24 »
Krpe u auspuh ili ga izgurat van  :biggrin:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline jeep frik

Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #33 : 10 Travnja, 2020, 11:40:13 »
Ja neki dan prvi put upalio auto ove godine. Izvezao van iz garaže i dok sam zatvarao vrata susjed iznad, da koji ku**c, mislio je da je opet potres... :-((
Moja garaža u prizemlju stambene zgrade, ima i vrata unutra prema hodniku... A u autu novo prerađeni SBC 383 stroker sa produženom bregastom i protočnim manaflow loncima....
Sad me je frka izlaziti van da mi ne doleti nešto odozgo.....
Corto daj slike!  :good:
Pozdrav s bivšeg USA foruma!
« Zadnja izmjena: 10 Travnja, 2020, 11:43:07 jeep frik »
 

Offline Darjan

Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #34 : 10 Travnja, 2020, 17:39:17 »
Naravno,

unutar dozvoljenih granica.

"Ovdje postolar uči kirurga kako operirat slipo crivo, kirurg fudbalera kako igrat fudbal, a fudbaler postolara kako radit postole."
 
The following users thanked this post: Insima_RS

Offline Drug Kapetan

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 242
  • Thanked: 3 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Pula
  • Vozilo:: Fiat Campagnola 1107 JD
Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #35 : 10 Travnja, 2020, 20:05:50 »
Ja u nedjelju imam u planu neki đir van asfalta. Ne mogu više da je gledam,a ne vozim pa da barem iskoristim što je gorivo jeftinije.
 
The following users thanked this post: bubuleja

Offline tomtom

Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #36 : 10 Travnja, 2020, 23:46:16 »
Corto daj slike!  :good:
Pozdrav s bivšeg USA foruma!

Jebo slike, daj video.
Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 

Offline goran16v

Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #37 : 20 Travnja, 2020, 20:26:30 »
Iz moje perspektive (4/5 posla je trenutno rad od kuce, roditelji koje obilazim ugrozena vrsta, klinac od 5 god. zivim u stambenoj zgradi) imam dvije otežavajuće okolnosti... Prva je to #ostanidoma, jbga gledam da to postujem, da izlazim samo kad moram i da smanjim rizike. Druga je dekontaminacija kod ulaska/izlaska iz kuce, ko da u Cernobil idem, koja ubije svaku volju za izlaskom... Vozio sam 2 x, prvi put na samom pocetku pandemije, prije nego su ikakve zabrane nametnute, proljetno pranje i "protezanje nogu", drugi put jucer, malcu bio rodjendan pa smo napravili musku rodjendansku voznju do placa itd... Ali da sam zaboravio na koronu dok sam se vozio - zaboravio sam!
 

Offline marin_k

Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #38 : 21 Travnja, 2020, 21:08:16 »
zadnja dva dana do posla...sad kad su ukinuli zabranu kretanja za zagreb i zagrebačku županiju mogao bi i neki konkretniji đir

''Light is right'' - Colin Chapman
 
The following users thanked this post: Adam.

Offline Ante V8

Odg: Da li se vozite .... (corona)?
« Odgovori #39 : 24 Travnja, 2020, 22:49:07 »
Ja sam stalno u pogonu zbog posla,tako da se moji starci ne gase.idem kroz cijelu županiju,gdje me iz firme pošalju. :hi:
Definicija Demokracije:
Pošalješ čovjeka u p.m.. i on ide kud je njega volja!