Autor Tema: Bmx.....  (Posjeta: 11310 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jady

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 337
    • http://www.autobusnja.hrl
Bmx.....
« : 22 Svibnja, 2013, 15:27:27 »
danas slucajno naletio na razne stranice sa BMXom.....i sjetim se ga i ja doma na tavanu imam......

ko od vas to jos ima i kakve su price i ostalo oko toga??

 

Offline frik-ri

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 4766
  • Thanked: 10 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Liburnija - Stato di Fiume (Rijeka) Killarney pri Majci Eire
  • Vozilo:: Renjol Kvatrisimus Maksimus Fortius (u srcu i izradi) & Renjol Petardix 1,4 Five
Bmx.....
« Odgovori #1 : 22 Svibnja, 2013, 16:03:08 »
Jaoooo... Bemica... jedan od onih ''Najsretniji dan u mome zivotu! '' dana. Sjecam se, evo, kao da je bilo danas. Igrali smo se pred portunom...''
(nastavak slijedi prvom prilikom :D )
Ćeš da mi dovezeš neki delovi burki? Ajde živ ti maaajka, nemo da si takav, vidi bog. Sad kad vozaš drugi kolica je moraš vozit pijan da kompenzuješ nedostatak ljuljanje?
 

Offline mrki-os

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 348
Bmx.....
« Odgovori #2 : 22 Svibnja, 2013, 16:48:18 »
Hehe moj stoji rastavljen na tavanu.. :D Baš takav sa peterokrakim točkovima, cijeli bijel, iako mi je uvijek bio bolji onaj sa kromiranim felgama i žbicama..
 

Offline Jerry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1760
  • Lokacija: Omiš
  • Vozilo:: BMW E21
Bmx.....
« Odgovori #3 : 22 Svibnja, 2013, 17:14:10 »
Ja sam svoga dobio za 8-mi rodendan; metalic plavi, skoro tirkizni, sa plavim gumama, svjetlima i kromiranim zvonom... Za mene je to tada bio avion :D.
” Low mileage original cars are for collecting. High-mileage restored cars are for driving. Low mileage restored cars are for avoiding, because something or several somethings are not right.”
 

Offline jady

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 337
    • http://www.autobusnja.hrl
Bmx.....
« Odgovori #4 : 22 Svibnja, 2013, 18:34:00 »
kad se sjetim kak je to onda bilo....prvi mi je bio neki kikiriki za 249dm onda jos...onda je bio poslje toga kromirana rama od raleigh i skyway tuff wheels....kak i kam je otiso neznam vise...kupio nakon toga redline pl20 za trke..al sam vise na freestyle bio...moram ga poslikat...stavim ga ovdje
 

Offline ivmatic86

Bmx.....
« Odgovori #5 : 22 Svibnja, 2013, 20:38:43 »
Citat: Jerry;385819
Ja sam svoga dobio za 8-mi rodendan; metalic plavi, skoro tirkizni, sa plavim gumama, svjetlima i kromiranim zvonom... Za mene je to tada bio avion :D.
Uuuuuu takav je i moj, samo nije ima zvonce i ima kromirane felge sa žbicama, također plave gume. Bija san sa starcima kad su mi ga kupili. Ima san oko 5g. Kraj Koteksovog nebodera je bija neki dućan u kojen su se prodavale ka neke američke stvari. Kupili su čupave pimp navlake za Yuga koje i danas vjerno služe (znatno očelavljene), i BMX. Sad je u podrumu skoro pa neoštećen ;)
Yugo je više od vozila, to je statusni simbol!
 

Offline Balkanfahrer

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 599
Bmx.....
« Odgovori #6 : 22 Svibnja, 2013, 21:24:06 »
moj je dosa u kucu sasvim slucajno ima san 6g i reka caca sa iden s njin do grada i isli mi u prime ja ni neslutin o cemu se radi kad dosli do bicikli i tomosa reka meni caca koju ces biciklu biraj ja odma na bmx i onda problem bmx je rezerviran biraj sta drugo ja niti cut a niti jednoga vise u ducanu i drz nedaj caca s prodavcen izvadija pare na sunce i vise nije bilo problema kratak opis bila rama "Rog" felge radarice zuto/oker gume ceparice i zuti plasticni sic i ima je niklovano zvonce odgurali je doma posto nisan zna jos vozit al ubrzo je i to bilo rijeseno bicikla je prosla sve i svasta i dan danas je ziva i ona je jednim dijelom kriva zbog moje ljubavi prema manti b jer posto je brat mladi od mene dosta na meni je bija red da ga naucin vozit i na bmx sam ga ucija vozit na skverovom parkingu i tu mante dolazu... ostatak je opisan na drugom forumu duga prica
Cura može biti sa sela, al auto MORA biti iz Njemačke!
 

Offline Jerry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1760
  • Lokacija: Omiš
  • Vozilo:: BMW E21
Bmx.....
« Odgovori #7 : 22 Svibnja, 2013, 21:42:02 »
Evo moje :D. Nisam je dobio za 8-mi rodendan, nego par mjeseci prije... fotografija je iz 1.7.1994.

” Low mileage original cars are for collecting. High-mileage restored cars are for driving. Low mileage restored cars are for avoiding, because something or several somethings are not right.”
 

Offline jady

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 337
    • http://www.autobusnja.hrl
Bmx.....
« Odgovori #8 : 22 Svibnja, 2013, 21:42:05 »
jel ima ko jos dobre felge za BMX doma??mislim da je 20" bilo....imam jednu skyway tuff wheels i jednu peregrine felgu.obe 5 krakova al je zadnja malo popigana...a na netu nema nis kak se to ravna ..

peregrine felga



skyway tuff wheel

 

Offline taxi80

Bmx.....
« Odgovori #9 : 22 Svibnja, 2013, 22:45:06 »
ja sam bio sretnik i dobio legendu iz rog-a,crvena rama,zute rucke i sic,thun pogon bez kajli,rapid  metalik zlatna kociona klijesta,zuti buziri za sajle,7-krakova bijele ljevanice,zute gume.bila je jos crveno plava izvedba.uglavnom spica 80-tih.imam ga jos uvijek,felga jedna mi je napukla,ostalo sam restaurirao i pospremio za klinca
opel kadett d
 

Offline jady

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 337
    • http://www.autobusnja.hrl
Bmx.....
« Odgovori #10 : 23 Svibnja, 2013, 08:33:18 »
ja moram svojeg isto obnovit...mali ga hoce vozit.... :D (mislim na sina)
 

Offline mirek

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Bmx.....
« Odgovori #11 : 23 Svibnja, 2013, 08:58:06 »
Hehe, od ROG-a gume ko od pjene, začas se potrošile i onda vozi do šlaufa. Bila je fora kad je riknula zadnja kočnica onda se to sve dole fino skinulo i nogom kočilo direkt na gumu. Ima drukčiji omjer lančanika pa me svaki PONY popeglo, taj je išo ko vjetar.:D

Frend bio u ameriki pa si dofurao srebrnog alu bemiča sa onim nogicama za skakanje, lagan ko pero, jao kakav je to bike bio. Neka 88" to bila...
« Zadnja izmjena: 23 Svibnja, 2013, 09:02:11 mirek »
 

Offline taxi80

Bmx.....
« Odgovori #12 : 23 Svibnja, 2013, 11:30:09 »
[video=youtube;xp-lG3sn0rY][/video]
jaoooo,100x sam ga gledao pa u tregerici s bemićem od naprijed otišao divljati van s bajkom:rofl:
opel kadett d
 

Offline mirek

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
Bmx.....
« Odgovori #13 : 23 Svibnja, 2013, 11:46:11 »
Bila na bundeku staza ako ko pamti. Kao je bilo sto brda od iskopavanja ekipica stazu napravila.Tamo se fino skakalo i padalo.
 

Offline Sepra

Bmx.....
« Odgovori #14 : 23 Svibnja, 2013, 12:14:13 »
Citat: taxi80;385876
ja sam bio sretnik i dobio legendu iz rog-a,crvena rama,zute rucke i sic,thun pogon bez kajli,rapid  metalik zlatna kociona klijesta,zuti buziri za sajle,7-krakova bijele ljevanice,zute gume.bila je jos crveno plava izvedba.uglavnom spica 80-tih.imam ga jos uvijek,felga jedna mi je napukla,ostalo sam restaurirao i pospremio za klinca

uuuu to je bio onaj kao bolji model, sjećam se

Meni starci ga kupili 83-e u Savskoj u onoj okrugloj zgradi prek puta Zagrepčanke, Exportdrvo ilištoveć, jebote jedan od najboljih dana djetinjstva

Samo hint, sve što je imalo zvonca, svjetla, blatobrane itd. nismo smatrali BMX-om
Nerast