Autor Tema: Hidraulički alati, dizalice, preše, potiskivači i slično  (Posjeta: 22068 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline šarafko

Odg: Hidraulički alati, dizalice, preše, potiskivači i slično
« Odgovori #15 : 08 Svibnja, 2017, 13:03:51 »
Za koji pritisak?
Prodaja krokodil dizalica, ručnih viličara paletara, autolimarske ručne hidraulike, pumpi i cilindara te hidrauličnih automehaničarskih preša. 091/1680611 instagram: zb_stroj
 

Offline Žein

Odg: Hidraulički alati, dizalice, preše, potiskivači i slično
« Odgovori #16 : 09 Svibnja, 2017, 19:39:40 »
A da moze dignut oko 400kg...........
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline ledeni09

Odg: Hidraulički alati, dizalice, preše, potiskivači i slično
« Odgovori #17 : 22 Travnja, 2019, 23:01:04 »
A da moze dignut oko 400kg...........
Kakav cilindar hoces i koja duzina?
Popravak vilicara motornih i elektricnih,paletara kao i hidraulike i lpg sistema..tel:098/926-3694
 

Offline Žein

Odg: Hidraulički alati, dizalice, preše, potiskivači i slično
« Odgovori #18 : 23 Travnja, 2019, 00:00:03 »
Razmisljao sam slagat lowridera od w126,ali sad vise nemam kola na koja bi to stavio,a niti love za to tako da hvala kolega,ali morat ce pricekat
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri
 

Offline Žein

Odg: Hidraulički alati, dizalice, preše, potiskivači i slično
« Odgovori #19 : 23 Travnja, 2019, 00:09:55 »
Zapravo kad smo kod toga jos nisam odustao od ideje da imam hidrauliku u gepeku.....

Neka mala pumpa od paletarca i cilindri preinaceni u amortizere od auta bi radili sasvim fino....

Zvekni mi neku ponudu
Mnogi su se opekli igrajući se sa Oldschoolhr forumom ne shvaćajući da oldschoolhr forum nije ''samo neki tamo forum''....By-Frik-Ri