Autor Tema: Yugo Koral 45 1989.god  (Posjeta: 50873 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline spitfire MK1

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 808
  • Thanked: 67 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: čakovec
  • Vozilo:: triumph spitfire MK1, tomos automatic A3ML
Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #420 : 04 Travnja, 2020, 20:44:44 »

Pitam se koliko bi vas Riječkih meštara  bilo spremno praktično pomoći Mateu ovog jugića dovest u red, naravno sad je “Korona rulz” ali neće ni to vječno.
I uopće nije lipo čitat one uvredljive riči na račun Matea i njegovog auta.
Pomalo žalosno.

Matea pratim od kad se pojavio, uporan, tvrdoglav, neiskusan, Social media dečko....
Al takav je kakav je, s njim moramo bit strpljivi.






To sam i ja predložio prije 3 stranice, ali se nitko nije očitovao oko toga. Možda je netko mislio da je se zezam, ali stvarno, ima li koga tko bi pogledao tog Yugića i oči u oči rekao Mateu šta mu je najbolje za raditi?
« Zadnja izmjena: 04 Travnja, 2020, 21:09:25 spitfire MK1 »
 

Offline mateozastava

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1588
  • Thanked: 86 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka,Zamet
  • Vozilo:: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000.god Carabinieri, Fiat Zastava 850 Special 1971.god Roccinante
Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #421 : 04 Travnja, 2020, 21:04:21 »
Yuga gledam ja i od mog frenda stari koji je mehaničar, a i ne znam koliko ću puta već to napisat samo ja ne mogu njega radit doma kod sebe kad nemam ni mjesta pa lako odem do njega. Primjerice šta ja na njemu mogu napravit: Stavim ga u garažu u koju stane ali napola jer imam i drva za ogrijev i tako, a Yugo nije u garaži jer onda mi ne može mama prolazit radi kolica, tako da samo napol ga stavim i nešto sitno radim na njemu. Druga strana garaže nije moja nego je od podstanara gore, mi smo nekad mogli stavit auto tamo ali mamin barba Švabo je rekao sve van jer dolaze podstanari tako da ne sad bin imao 2 Yuga tu i radio bi sam da me nitko ne dira i skidao sa donora dijelove, a glupo mi je kod frenda držat jer je tuđe dvorište, a sa podstanarkom nismo ni dobri jako jer smo se posvađali tako da bolje da ne ulazim u detalje oko toga sad
 

Offline el classico

Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #422 : 04 Travnja, 2020, 21:49:40 »
Onda stani na balun, ne kupuj ništa, čuvaj šolde, vidiš i sam da nije roza budućnost prid nama.




Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 

Offline mateozastava

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1588
  • Thanked: 86 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka,Zamet
  • Vozilo:: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000.god Carabinieri, Fiat Zastava 850 Special 1971.god Roccinante
Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #423 : 04 Travnja, 2020, 22:11:37 »
Onda stani na balun, ne kupuj ništa, čuvaj šolde, vidiš i sam da nije roza budućnost prid nama.




Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
Znam i meni nije roza budućnost ali moram napravit još tu sponu koja će mi doć uz donora kojeg sam nabavio, Matiza ne vozim radi kvačila tako da on čeka kraj korone, a Yugića vozim do ljekarne i do pekare ili do dućana ako treba, a bojim se da mi ta spona ne izleti još van i da ne bude sranje. Bio sam naručio Matiza na zamjenu kvačila ali ga nisam mogao vozit tamo jer mi treba propusnica do tamo pa sam odmah morao termin odgodit. A i ja nemam nekog posla doma radit pa idem oko auta čačkat nešto recimo. Počistit ga malo itd
 

Offline alfa fun

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 812
  • Thanked: 115 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Dalmacija
  • Vozilo:: neka auta i motori
Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #424 : 06 Travnja, 2020, 16:05:08 »
Bitno da si ti spremio drva i svog Juga u garažu, a maminog Matiza kojeg si pokvario si izbacio na ulicu i sada neka ti majka pješke klipsa sa maskom na licu i pokupi koronu radi tebe!


Pretjerao si, Megatrone.
Te optužbe su ti u kurcu.  I ružne.
Na kraju, nije momak ni malo kriv što ih je neki stari prevarant zavaljao za tog Matiza. Ako se dobro sječam, on ga i nije htio ali je majka inzistirala.
Nisam mehaničar, nisam megaextrajednistveninezamjenjivi autoexpert. Samo volim prometala. Običan sam. Vulgaris.
 

Offline Bellof

Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #425 : 06 Travnja, 2020, 19:25:46 »
Bitno da si ti spremio drva i svog Juga u garažu, a maminog Matiza kojeg si pokvario si izbacio na ulicu i sada neka ti majka pješke klipsa sa maskom na licu i pokupi koronu radi tebe!

Mater mu je u kolicima, moga si do sad nekoliko puta to i općenito situaciju u obitelji pročitat ako si već odlučia malog kumplužit, tako da ne da si ispa glup, sad si u kategoriji pokvarenih govnara.
 
 
The following users thanked this post: Darjan

Offline Megatron

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 440
  • Thanked: 15 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Kvarner
  • Vozilo:: Olupina
Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #426 : 06 Travnja, 2020, 20:34:35 »
Žao mi je, nemam pojma što mu je s majkom. Povremeno dolazim na temu i nemam tu informaciju.

Koliko sam ja shvatio Matiz je bio zajednički obiteljski auto i sada je Mateo odrastao, kupio za svoje novce svoj Jugo da ne posuđuje Matiza od majke, ja sam to tako shvatio, a općenito ne pratim i ne zabadam nos u privatne stvari, trebala je ispasti zafrkancija i nisam znao.

Iskreno mi je žao!
« Zadnja izmjena: 06 Travnja, 2020, 20:46:12 Megatron »
 

Offline Adam.

Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #427 : 06 Travnja, 2020, 20:37:16 »
Pa kad sereš di stigneš...
Treba nekad malo i razmisliti prije nego što nešto napišeš, jedno je sarkazam i zajebancija, a drugo samo srat da nije u tebi
 
The following users thanked this post: sigmafahrer, Optimista

Offline Optimista

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 257
  • Thanked: 28 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Novi Vinodolski
  • Vozilo:: Zastava 750 LE; Renault Megane 2.0 16v; Clio Sport ph1
Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #428 : 06 Travnja, 2020, 20:45:13 »
Bitno da si ti spremio drva i svog Juga u garažu, a maminog Matiza kojeg si pokvario si izbacio na ulicu i sada neka ti majka pješke klipsa sa maskom na licu i pokupi koronu radi tebe!

Nekad je bolje šutit.. S ovim postom, kakva god namjera bila, si ispo kreten, jer ni najmanje nemaš pojma o njegovoj situaciji. Jedno je sprdat se na foru auta kao i svi, a drugo je bit imbecil.
 

Offline mateozastava

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1588
  • Thanked: 86 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka,Zamet
  • Vozilo:: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000.god Carabinieri, Fiat Zastava 850 Special 1971.god Roccinante
Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #429 : 06 Travnja, 2020, 21:49:43 »
Matiza kao prvo ja nisam pokvario, vozio ga je pok. barba od mog tate koji je imao 85.god i jadnome noga je bila više na kuplungu pa je sjebo kuplung, vozio sam se normalno dokle mi nije počeo klizit još gore. Mama ne vozi jer nema vozačku mamin je auto radi plaćanja cestarine i tako to, Yugo je moj za gušt. Ali kako je Matizu sad takvo kvačilo koje je još gore Yugo me je baš spasio. Idem s njim do Ljekarne, Pekare makar i do dućana kupit nešto i nazad doma, a i za na posao mi je super bio Yugo
 

Offline mateozastava

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1588
  • Thanked: 86 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Rijeka,Zamet
  • Vozilo:: Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000.god Carabinieri, Fiat Zastava 850 Special 1971.god Roccinante
Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #430 : 06 Travnja, 2020, 21:51:36 »
Pretjerao si, Megatrone.
Te optužbe su ti u kurcu.  I ružne.
Na kraju, nije momak ni malo kriv što ih je neki stari prevarant zavaljao za tog Matiza. Ako se dobro sječam, on ga i nije htio ali je majka inzistirala.
Sad mi je Matiz uspomena jer je to bio auto od tatinog pok. barbe koji je nedavno umro od godina i dobio je infarkt
 

Offline goran16v

Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #431 : 06 Travnja, 2020, 22:45:08 »
29 and counting...
Treba postovati Mateov potez da kupi Yuga i nikako omalovazavati taj auto, ali pomalo umara temu, a ako se tako nastavi i na drugim temama, umarace i forum, ova igra gluhih telefona i nakucavanje stranica i komentara. Dimi motor - imam blok - popravi motor - ugradi drugi motor - prvo popravi pa ugradi drugi motor - dimi motor - imam blok - popravi motor - ugradi drugi motor - prvo popravi pa ugradi drugi motor i tako u ciklusima, a Sve sto sto se moglo napisati je davno napisano.
Za dinamiku i teme i foruma bi bilo dobro da sljedeci post bude o nekom konretnom potezu, a ne nova dilema vlasnika i ispocetka dimi motor - imam blok - popravi motor - ugradi drugi motor - prvo popravi pa ugradi drugi motor - dimi motor - imam blok - popravi motor - ugradi drugi motor - prvo popravi pa ugradi drugi motor. Amiga u jednoj strani napravi cijeli auto!
Sretno!
« Zadnja izmjena: 06 Travnja, 2020, 22:51:22 goran16v »
 
The following users thanked this post: Števa 071, vu.k, OLD WEBER

Offline markozr

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 288
  • Thanked: 36 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Biograd n/M
  • Vozilo:: Zastava 750
Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #432 : 07 Travnja, 2020, 00:38:43 »
Ja vec neko brime mislin da se mali zapravo ruga s nama  :lol: sto god mu se korisno napise jednostavno izignorira i vergla po svome, ima nas sto imamo te motore u autima znamo ih u saraf i pisemo tu u svrhu pomoci al on to strucno ne j**e 2% ima nas sto imamo i jugice povrh jos nekih auta, normalno imamo i djelova za te jugice aali mali dok ne ubere sto znaci restauracija auta a ne fus normalno da mu se nece ponudit, lik ide radit znakove na autu auto se raspada, ok radi ih skini pobrusi zastiti rubove opituraj popravi di je proslo priko trake, nee on uzea marker nasra ga po znaku i to ok super njemu?! Nije to posa mora se znat kako se pristupa poslu za neke stvari netriba novaca radis u skladu s mogucnostima i kraj price!
 

Offline Bellof

Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #433 : 07 Travnja, 2020, 10:21:42 »
Ne znam zašto vam smeta da momak piše, sere, ruga se, u svojoj temi sa svojim autom, ja sam ga uvik zajebava kad bi otvoria temu od koje ne bi bilo ništa, već je otvorena samo da bi on moga 38 puta dnevno javit se sa svojim zapažanjima, razmišljanjem.
Je li on dovoljno inteligentan da se sprda sa svima ili je neki oblik retardacije to nije bitno, bitno je da on napokon ima ono šta ga veseli a mi možemo otvarat ili ne otvarat njegovu temu.
Marko, evo primjer jedan, ima njih par šta su malog uzeli "pod svoju zaštitu" od početka, da li su mu pomogli ili ne nije ni bitno, bitno je kako kažeš da nije problem ni u dijelovima ni u pomoći kad to "zasluži", a zašto se živcirat kad bi on odjeba recimo taj tvoj motor nanovo složen i popravia svoj na način kako mu Damir Keđo i ostali sa fejsa diktiraju.
Ja ga doživljavam ko Servantesa iz Malog mista, pokušaj i ti i vidit ćeš da Don Quijote i dalje jaše.
 
The following users thanked this post: Nero

Offline goran16v

Odg: Yugo Koral 45 1989.god
« Odgovori #434 : 07 Travnja, 2020, 10:51:20 »
U principu on ima pravo da, da te citiram @Bellof, piše, sere, ruga se u svojoj temi i sa svojim auto, ti ga možeš doživljavati ko Servantesa iz Malog mista, svi mi to možemo, ali kakva je korist od toga i koliko je to dobro za forum???
Nisam jedan od starosjedilaca na forumu da sam "udario temelje", ove godine sam "proslavio" 10 godina, ali od prvog dana pišem na način na koji se forum vremenom profilirao, bez trolanja, nakucavanja postova itd itd...