Autor Tema: Bbs rm kineska kopija  (Posjeta: 20232 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline opel gt dario

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1243
Bbs rm kineska kopija
« : 21 Siječnja, 2017, 18:35:00 »
Zna neko o ovim felgama nesto?
Kineska kopija
Ima na njuskalu
OPEL GT
 

Offline Jerry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1759
  • Lokacija: Omiš
  • Vozilo:: BMW E21
Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #1 : 21 Siječnja, 2017, 18:39:09 »
Vjerojatno mislis na Bbs RS kopiju. Ima ih vise vrsta, neke su slicne originalu, neke skoro pa iste, ali na svima se primjeti da to nije to. O kvaliteti ne znam puno, tek su ih poceli vozit pa se ocito jos nisu dobro testirale  :biggrin2:
” Low mileage original cars are for collecting. High-mileage restored cars are for driving. Low mileage restored cars are for avoiding, because something or several somethings are not right.”
 

Offline mpavluk

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1705
Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #2 : 23 Siječnja, 2017, 09:03:52 »
Bar će pasti cijena originalki, ili neće!!?? Svejedno to đungmung nebi stavio na auto ni da mi poklone cijelu kinesku banku otvorenu upravo u Begešu, hvala!! M.  :suicide:  :borac:
NK Bačka 1901 Subotica - Majstori s ravnice!
Out with the new and in with the old!
Scirocco mark I and Polo mark I WANTED! M.
 

Offline RS Coupe

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #3 : 24 Siječnja, 2017, 12:33:43 »
Jesu li kao orginal:dvodijelne?

ili su šarafi samo ukras?
 

Offline chaos

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #4 : 24 Siječnja, 2017, 12:52:48 »
Citat: Jerry
Vjerojatno mislis na Bbs RS kopiju. Ima ih vise vrsta, neke su slicne originalu, neke skoro pa iste, ali na svima se primjeti da to nije to. O kvaliteti ne znam puno, tek su ih poceli vozit pa se ocito jos nisu dobro testirale  :biggrin2:

Neće puno proći (maksimalno godinu dana) , i po izgledu i po kvaliteti će nadmašiti orginal... a cijena će biti minimalno za upola manja.

(npr. mikroprocesori i mobiteli su puno zahtjevnije tehnologije, pa su u 3 godine prešišali i izraelce i južnokoreance i merikance)
ko' nemoš popraviti ćekičem ... sigurno je problem sa letrikom!
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #5 : 24 Siječnja, 2017, 12:57:08 »
Kinezi su gospodari svemira, ostali su samo lajavi drkadžije.
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline mpavluk

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1705
Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #6 : 24 Siječnja, 2017, 18:12:26 »
Gospodari šunda, plagijata, krađe intelektualnog vlasništva, proizvodnje ispod svake razine ljudskosti u pretrpanim halama sa djecom radnicima, ispražnjenim selima i ruralnim područjem punom sirotinje a konto toga, usranim prezagađenim gradovima punih zombija za siću koji nesmiju i nemogu imati djecu itd. itd. itd. a i "Božić Bata" je najveći jebač na svijetu, ma život je bajka..........la, la, la, la, la!! M.  :lazy2:  :lazy2:  :drinks:  :drinks:
NK Bačka 1901 Subotica - Majstori s ravnice!
Out with the new and in with the old!
Scirocco mark I and Polo mark I WANTED! M.
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #7 : 25 Siječnja, 2017, 14:47:08 »
Ne, postali su glavni proizvođači dobro plaćajući radnike i štiteći njihova prava i okoliš  :shootme:
Stvar je u tome da moraš svijećom tražiti nešto što nije proizvedeno u Kini, čak i češnjak. Da sutra zavrnu slavinu i obustave svu proizvodnju vratili bi se u srednji vijek, to im daje veću moć nego oružje amerima i rusima ili nafta arapima. A još ih ima ko kenje po cijelom svijetu.
Sad sele proizvodnju u Afriku i kad postepeno povećaju troškove proizvodnje cijeli svijet se može  :anal: i kukat.
Naravno, nemogu se uspoređivati s nama jer naši radnici imaju daleko veće plaće, samo im se ne isplaćuju  ;D
Što se tiče krađe intelektualnog vlasništva, to više ne postoji, svi surađuju i kradu, kopiraju.
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline exile

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 759
Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #8 : 25 Siječnja, 2017, 16:05:21 »
Mda, a epl gejfoni, šmasungi, najkice i dadidaske se proizvode u Bruxellesu i New Yorku.   :lol:


Nek sam oni rade đabe nam protestiranje po forumu. Možda... jednog dana... Osvane i kopija Schmidta TH pa da i ja budem baja.
« Zadnja izmjena: 25 Siječnja, 2017, 16:07:57 exile »
DIY or die!
 

Offline Jerry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1759
  • Lokacija: Omiš
  • Vozilo:: BMW E21
Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #9 : 25 Siječnja, 2017, 17:09:11 »
Mda, a epl gejfoni, šmasungi, najkice i dadidaske se proizvode u Bruxellesu i New Yorku.   :lol:


Nek sam oni rade đabe nam protestiranje po forumu. Možda... jednog dana... Osvane i kopija Schmidta TH pa da i ja budem baja.

Schmidt TH vec postoji kopija, bilo ih je i po njuskalu  :biggrin2:
” Low mileage original cars are for collecting. High-mileage restored cars are for driving. Low mileage restored cars are for avoiding, because something or several somethings are not right.”
 

Online MantaFan

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #10 : 25 Siječnja, 2017, 17:11:29 »
Ja sam kupio Japan Racing JR9 na Mantu,izgleda cvrsto,a cijena je vise nego dobra.
HEAVEN IS A PLACE ON EARTH
 

Offline Jerry

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 1759
  • Lokacija: Omiš
  • Vozilo:: BMW E21
Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #11 : 25 Siječnja, 2017, 17:16:08 »
Sve ce se to pravilno "testirati" kroz par godina kad se malo zesce izvozaju. Prijatelj je kupio repliku M6 felgi za svoj Bmw E60 530d, nakon par mjeseci mu nesto lupka na felgama, ali gume pune, ne gubi zrak; nakon par dana je vidio da su mu pukla dva kraka felge. Tako da... jos je sve to "neistestirano" :D
” Low mileage original cars are for collecting. High-mileage restored cars are for driving. Low mileage restored cars are for avoiding, because something or several somethings are not right.”
 

Offline Ante V8

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #12 : 25 Siječnja, 2017, 20:57:32 »
ne hvala.draže skupiti lovu za original,ipak je glava u pitanju. :hi:
Definicija Demokracije:
Pošalješ čovjeka u p.m.. i on ide kud je njega volja!
 

Online MantaFan

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #13 : 25 Siječnja, 2017, 21:18:12 »
Ne bojim se za JR,ako Japanci oh ne satru na driftu,necu ni ja
HEAVEN IS A PLACE ON EARTH
 

Offline linoleumboy

Odg: Bbs rm kineska kopija
« Odgovori #14 : 25 Siječnja, 2017, 21:58:49 »
Ne, postali su glavni proizvođači dobro plaćajući radnike i štiteći njihova prava i okoliš  :shootme:
Stvar je u tome da moraš svijećom tražiti nešto što nije proizvedeno u Kini, čak i češnjak. Da sutra zavrnu slavinu i obustave svu proizvodnju vratili bi se u srednji vijek, to im daje veću moć nego oružje amerima i rusima ili nafta arapima. A još ih ima ko kenje po cijelom svijetu.
Sad sele proizvodnju u Afriku i kad postepeno povećaju troškove proizvodnje cijeli svijet se može  :anal: i kukat.
Naravno, nemogu se uspoređivati s nama jer naši radnici imaju daleko veće plaće, samo im se ne isplaćuju  ;D
Što se tiče krađe intelektualnog vlasništva, to više ne postoji, svi surađuju i kradu, kopiraju.



steta sto ti overgrozni neces ni vidjet ovu sliku, al boli me briga
If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars