Autor Tema: NEŠTO SAM NACRTAO...  (Posjeta: 16301 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sigmafahrer

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2054
  • Thanked: 725 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Stuttgart
  • Vozilo:: Citroen CX, Mitsubishi Sigma, Jaguar XJR
Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #60 : 27 Kolovoza, 2019, 20:14:14 »
Baš dobro da si to sačuvao, davno je bilo  :thmbup:
 

Offline krntija

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #61 : 27 Kolovoza, 2019, 20:29:18 »
Baš dobro da si to sačuvao, davno je bilo  :thmbup:
Dugo nisam znao dal opce postoje jos ti crtezi, a evo trazio nesto drugo i naletio na njih !! Tad sam to crtao, pa spremio i zaboravio na njih, posle 85-te mislim da nisam vise imao crtackih izleta, poceo sam radit sa pravim autima, pa me crtanje ostavilo...... ;D
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline krntija

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #62 : 28 Kolovoza, 2019, 14:11:38 »
Vec 1983. godine predvidio sam potrebu za luksuznim Porscheom sa 4 vrata, danas je to Panamera, a ja sam nacrtao 911 sa cetvorim vratima! Tu su i zamisljene performanse i mjere vozila! :cool:



Ovdje pak vidimo zamisljenog Amera kakvoga sam zelio tih 80-tih vidjeti u ponudi, sa retro linijama, ali ih nije bilo u ponudi, tada su u modi bile kockaste linije!!



Dvobojna luksuzna limuzina!! ;D

++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline krntija

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #63 : 28 Kolovoza, 2019, 21:40:08 »
U to doba, poceli su me zanimati i auto reliji koje sam gledao oko INE ili na Sljemenskoj stazi!! Pa evo jednog mog vidjenja  onodobnog reli vozila!! :kokice:



Jedan fensi smensi kabriolet. Vise se ne secam zakaj je na ovakvim malim papiricima i izrezano; mozda sam crtao u skoli pod satom pa izrezao iz teke, fakat sam pozabil!! :biggrin: :biggrin:

++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline krntija

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #64 : 29 Kolovoza, 2019, 15:29:08 »
Opet jedan crtez studije na bazi 911!! Mala limuzina sa prednjim krajem ko 911 a zadnji kraj je varijabilan, po zelji moze bit obicna limuzina sa prtljaznikom a jednim klikom postane i karavan sa poliesterskim dodatkom....



Tada, 1983. za mene je stari auto bio jedino prijeratni, eventualno do pocetka 50-tih, znaci klasican oblik 30-tih godina!! Za ovog ljepotana sam si dal truda i ljepo ga pofarbal flomasterima!! :cool:
Sve ostalo su bile krntije i trulje kojih je jos bilo posvuda pobacano i s kojih sam cupal znakove, moj tadasnji hobi!! :big_boss:

++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #65 : 29 Kolovoza, 2019, 15:43:47 »
A ko je teta u kabriu i kako danas izgleda?  :scratch_one-s_head:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline krntija

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #66 : 29 Kolovoza, 2019, 15:49:43 »
A ko je teta u kabriu i kako danas izgleda?  :scratch_one-s_head:
A bakutaner je valda danas, cuva unuke!! :biggrin:
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline krntija

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #67 : 29 Kolovoza, 2019, 20:29:23 »
 :yahoo: Idu zadnja tri crteza koja su mi jos ostala od djetinjstva!!  :big_boss: :hi:

Ovako sam ja zamislio Ferrari ili Maserati sa cetvero vrata , naravno, retro dizajn; mislim da mi je to i bio zadnji zadnji crtez auta iz tog zivotnog razdoblja 1986!!  :music:



Za ovog zelenka sam odredio i performanse kao i cijenu, vrlo visoka za to doba - 1985.!!! Meni se danas najvise svidja bas taj od moje kolekcije crteza!! ;D



Evo jednog zelenka koji se trebao proizvodit u Zagrebu ( 1985.), trziste je bilo osigurano (USA), ali sredstva za izgradnju tvornice nisu nadjena pa je projekt propao i sve je ostalo na papiru!!! ;D ;D Inace je baza trebala bit Ford Mustang iz 80-tih pa tako i karoserija ima USA bumpere i bocna svjetla!! :klinac:





++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline sigmafahrer

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2054
  • Thanked: 725 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Stuttgart
  • Vozilo:: Citroen CX, Mitsubishi Sigma, Jaguar XJR
Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #68 : 29 Kolovoza, 2019, 21:07:03 »
E ovaj crveni 868 LGT ima nešto Porschea 928 u sebi, pa bi to mogle biti naznake Panamere :yes:
Vidim većina ti auta putuju prema istoku, Slavoniji :biggrin: Moji skoro svi iz Slavonije prema Zg, nisam znao drugačije crtati :smile:
 

Offline krntija

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #69 : 30 Kolovoza, 2019, 00:03:25 »
E ovaj crveni 868 LGT ima nešto Porschea 928 u sebi, pa bi to mogle biti naznake Panamere :yes:
Vidim većina ti auta putuju prema istoku, Slavoniji :biggrin: Moji skoro svi iz Slavonije prema Zg, nisam znao drugačije crtati :smile:
Pazi, stvarno!! Nisam na to obracal paznju!! :big_boss:
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline sigmafahrer

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2054
  • Thanked: 725 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Stuttgart
  • Vozilo:: Citroen CX, Mitsubishi Sigma, Jaguar XJR
Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #70 : 25 Rujna, 2020, 10:49:12 »
Ovo moram podijeliti sa vama. Na zadnjem godišnjem odmoru slučajno upitam za jednog Davida iz mog sela jer je generacija moje kćeri. Znao sam da je još u osnovnoj dečko crtao aute ali sam mislio da ga je prošlo kao i mnoge. Ali kad sam vidio crtež, vidim da će to biti ozbiljno. 19 mu je godina.

 

Offline Bellof

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #71 : 25 Rujna, 2020, 11:50:24 »
Triba zvat one u Minhenu da naprave reportažu o tvom selu ko šta su za Imotski i mercedes, znači talenti za crtanje, dizajn, a svi naginju BMW-u.
 

Offline el classico

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #72 : 25 Rujna, 2020, 23:04:50 »
Mali ima „ono nešto“



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 

Offline sigmafahrer

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2054
  • Thanked: 725 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Stuttgart
  • Vozilo:: Citroen CX, Mitsubishi Sigma, Jaguar XJR
Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #73 : 26 Rujna, 2020, 12:03:19 »
Da, tražit ću još koji crtež.

Triba zvat one u Minhenu da naprave reportažu o tvom selu ko šta su za Imotski i mercedes, znači talenti za crtanje, dizajn, a svi naginju BMW-u.

Ha, ha, nismo baš na takvom glasu. Ali kad uzmeš u obzir da je selo sa par stotina i to većinom starijeg stanovništva, onda je prosjek BMWa po stanovniku bio velik. Počelo je devedesetih sa mojim E21 320, a godinama se naredalo desetak E21, blizu 15 kockica, imali smo i 02, petice E12,E28, E34, sedmicu E32. I puno novijih E36, E39, ali njih i ne računam
 

Offline jeep frik

Odg: NEŠTO SAM NACRTAO...
« Odgovori #74 : 26 Rujna, 2020, 13:25:33 »
Ne racunajuci novije ima li preživjelih od navedenih? :good: