Autor Tema: Koji auspuh? Yugo 1.5  (Posjeta: 1407 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivmatic86

Koji auspuh? Yugo 1.5
« : 28 Listopada, 2018, 16:31:33 »
Vaša iskustva, savjeti, ideje, promjer cijevi, lonaca... Kako najbolje složit ispušni sustav za Yuga. Mašina je Lancia Delta 1.5 '88 god (noviji tip. sa 4 male vide na glavi). Karb Weber 34 DMTR sa sprint filteron, portana glava, polirane komore izgaranja, poliran ispuh, vagani klipovi (1/10 g), polirane olakšane vaganje klipnjače (1/10 g), balansirana radilica, remenica, zamajac. Paljenje Digiplex 2. Ispušni kolektor 4-2 originalni poliran iznutra. Downpipe 2-1 dugi bi stavija od fiata 1.6. Za zadnji protočni lonac iman i mogu stavit od motocikla valjkasti malo veči od original Yugovog… Eto, malo san se igra sa ovin motoron iako je za svaki dan. Pa da sad čujemo prijedloge  :drinks:
Yugo je više od vozila, to je statusni simbol!
 

Online Boxer

  • Administrator
  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3118
  • Thanked: 144 times
  • Spol: Muški
    • http://alfa-corse.com
  • Lokacija: Čakovec
  • Vozilo:: Ponovo Alfa Romeo Sprint QV
Odg: Koji auspuh? Yugo 1.5
« Odgovori #1 : 28 Listopada, 2018, 17:44:11 »
Bilo je nekih stojki i jugovića već s tim motorom turpijanim, probaj vidit što su stavljali
Hrđa bez granica
 

Offline ivmatic86

Odg: Koji auspuh? Yugo 1.5
« Odgovori #2 : 30 Listopada, 2018, 13:33:02 »
Prigleda san sve, i iman več neku ideju. Cijev bi tribala ič 55mm ali baš me zanimaju osobna iskustva...
Yugo je više od vozila, to je statusni simbol!
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Koji auspuh? Yugo 1.5
« Odgovori #3 : 30 Listopada, 2018, 13:51:09 »
Ma što će ti auspuh, samo povećava težinu  :biggrin:
Samo nemoj stavljat ful protočne lončine jer će se više derat nego ić.  :fucka:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline OLD WEBER

Odg: Koji auspuh? Yugo 1.5
« Odgovori #4 : 30 Listopada, 2018, 19:46:11 »
Mislim da si omašio ceo fudbal. :fucka: :rofl: :rofl: O takvim Yugoslavcima i takve prerade lakše ćeš nać na nekim drugim forumima nego na forumu koji se bavi sa hrđom i ruzinavim šklopotacijama , gdje je veći problem kako spasit original motor od ispadanja na cestu , nego kako portanu  glavu sa duplim  weberom uglazbit sa protočnim loncem i cijevi od fi 60 :smajlold:
dmdeweber@gmail.com /091 165 18 07 viber , whatsapp
 

Offline linoleumboy

Odg: Koji auspuh? Yugo 1.5
« Odgovori #5 : 30 Listopada, 2018, 20:56:11 »
vjerojatno si vidio Akijevog yugica, koji je meni najbolji na svijetu, tako da je on i vise nego kompetentan da ti da neki odgovor
If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars
 

Offline ivmatic86

Odg: Koji auspuh? Yugo 1.5
« Odgovori #6 : 01 Studenoga, 2018, 16:08:23 »
Hvala na odgovorima, sad ipak iman još više informacija. Znan fi  :yahoo: Pogleda san Akijevog i odličan je, poslužija mi za dosta ideja  :drinks:
Yugo je više od vozila, to je statusni simbol!