Autor Tema: Pravila oglasnika  (Posjeta: 8732 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Boxer

  • Administrator
  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 3115
  • Thanked: 144 times
  • Spol: Muški
    • http://alfa-corse.com
  • Lokacija: Čakovec
  • Vozilo:: Ponovo Alfa Romeo Sprint QV
Pravila oglasnika
« : 25 Listopada, 2018, 19:26:15 »
Kao što vidite, forum vodi 1 čovjek tj. ja sam. Nema smisla da se igramo lopova i policajca pa molim sve forumaše koji koriste oglasnik da se pridržavaju jednostavnih i kratkih pravila oglašavanja najviše radi toga da bi forum bio uredan, oglasi čitljivi i bez potreba za masu komentara. Nemojte me tjerat da brišem oglase, bolje da to vrijeme potrošim na nešto pametno  :thmbup:

Po nekakvim aktualnim postavkama novi članovi sa manje od 10 postova oglasnik ne vide kad se registriraju ali sve oglase vide gosti, otvoreni su za javnost zato pazite što radite da nebi netko prodavao tamo nekakve nedozvoljene (s)tvari i slično  :drinks:

Nazive oglasa obavezno naznačiti na sljedeći način:   

P:  za prodaju
K:  za kupovinu/potražnju
M:  za zamjenu                                                                                   
D: za darivanje/poklon                                                                                       
I:  za iznajmljivanje
U: za unajmljivanje


U oglasu je obavezan neki kontakt dal je to mail, watsapp, broj telefona, bilo što, vama je u interesu prodati, kupiti ili slično a ne meni.


Kad stavljate linkove na vanjske oglase sa recimo njuškala ili sličnih potrudite se da ti linkovi rade.


Dobro pogledajte u koju kategoriju stavljate oglase, felge od fiće iz 78-e i bellov telefon iz 19 stoljeća neidu u istu kategoriju.

Kako svatko ima svoje dvorište komentiranje tuđih oglasa nije poželjno i molim da to ne prakticirate.

Poželjno je da kad radite nekom uslugu i stavljate oglas u tuđe ime to i navedene na početku oglasa ili u naslovu.

Neću više nikog opterećivati nekakvim bumpovima, dizanjem oglasa i sličnim, ako nekom nije u interesu da nešto proda ili kupi onda nije ni meni u interesu da ga na to podsjećam pa možete računati da će oglasi biti brisani par puta godišnje kad vidim da se nakupilo toga a nitko ne reagira.

Eto u kratkim crtama, kad mi padne još nešto na ono što ljudi zovu pamet dopisat ću.

Budite zdravi, lijepi, zgodni i plodni. :smajlold:



« Zadnja izmjena: 25 Listopada, 2018, 20:44:35 Sprint QV »
Hrđa bez granica