Oldtimer oglasnik > Stalne ponude, usluge i slično

Burza šlepanja ili povratna fura

(1/118) > >>

deri valdez:
pozdrav ekipa.ovaj topik je zamišljen da vi nešto uštedite a opet da se zaradi djeci za banane.kad trebate prevest neki auto stavite tu relaciju i vrijeme to uparimo sa nekim iz suprotnog smjera i troškovi se podjele.kako nisam jedini koj se bavi prijevozom automobila od članova foruma (dvojka,borac istra, pele...)pozivam i kolege da se priključe.

dosta uvoda idemo radit iduci tjedan si idem u zadar po neku kamp kučicu ak kome treba prijevoz s kontinenta u dalmaciju

092 2500 891 tomislav

dvojka:
ja vec pravio takav topik al ljudi nisu ocito shvatili bit, nadam se da ce ovo iskoristiti

ja imam Poreč, znači povratnu furu, od tog smjera prema Zg, znaci moze, Pula, Labin, Opatija, Rijeka, Delnice, bla bla, sve prema Zagrebu, Varaždinu, Bjelovaru ali i Sl.brodu itd...

istotako ima jedan od Zagreba nazad prema Slavoniji u nedogled,

feroza:
Pozdrav!

nudim povoljno uslugu prijevoza vozila prikolicom do 2500kg iz ZG, Varaždina i okolice prema Slavoniji !!!

akcija traje do srijede 22.02.2012.
kontakt 091 3750 771

Emil Kž:
dečki koja je cijena od Vrbovca do PULE ? cirka?

ed-gst:
jel ima netko volje voziti felge i gume iz zagreba do rijeke :)
imam sad 4 gume do rijeke ak oce ko nek se izjasni koliko da znam dal mi se isplati

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

There was an error while thanking
Thanking...
Idi na punu verziju