Autor Tema: Montaža nosača za čelični lajtung?  (Posjeta: 18296 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wheeler

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 965
Montaža nosača za čelični lajtung?
« : 07 Prosinca, 2016, 10:04:09 »
Bok ljudi.. u procesu sam traženja plastičnih nosača za čvrste lajtunge ispod poda auta. Tip kakav želim (plastični koji se samo utisnu u rupu, bez šarafljenja) su jako skupi pa tražim alternativu.

Zna li netko kako se nosači sa slika montiraju? Izgleda kao da su na šaraf, no zanima me onda kako to izgleda sa strane lima tj. kako je riješen navoj na karoseriji. Ovo su navodno nosači za VW Corrado mk2, ako ta informacija pomaže.




Hvala!
Limarenje, ključevi i sva ta super sranja// N <3
 

Offline linoleumboy

Odg: Montaža nosača za čelični lajtung?
« Odgovori #1 : 07 Prosinca, 2016, 11:58:39 »
ima takve slicne tj isti sistem nosaca i nemaju navoj u limu nego kroz ovu rupu ide plasticni tuljac koji je supalj i kroz tu supljinu ide klipic koji u limu rasiri tuljac i tako drzi tqj nosac fixno
If I could get all the money back I ever spent on cars, I'd spend it on cars
 

Offline Wheeler

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 965
Odg: Montaža nosača za čelični lajtung?
« Odgovori #2 : 07 Prosinca, 2016, 13:08:22 »
Ovaj na mojoj slici nije takav sistem - saznao sam. ovakvi se montiraju preko stupića s navojem koji su zavareni za pod auta, i onda se učvrste maticom. Vidio na jednom drugom forumu.

Inače nađeno je što sam tražio.

www.bresco.com/acatalog/For-twin-3-16--diameter-pipes.-Vauxhall-76060P.html#SID=21

www.bresco.com/acatalog/For-3-16--diameter-pipe-in-white.-Ford-and-general-application-CAC238_BLKP.html#SID=21

Taman što sam tražio, a za puno manje novaca nego VW varijanta. :)
Limarenje, ključevi i sva ta super sranja// N <3
 

Offline Turbak

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 276
  • Lokacija: Zg-Kž
  • Vozilo:: Z-850 85., VW T4 00., BMW 1500 63.
Odg: Montaža nosača za čelični lajtung?
« Odgovori #3 : 09 Ožujka, 2017, 22:31:48 »
Jer si kupio na kraju i isprobao ove iz linka??
Tražim felge od mercedesa 123 5 krakova 5x112 16"  098-181-3436
 

Offline Mile850

Odg: Montaža nosača za čelični lajtung?
« Odgovori #4 : 09 Ožujka, 2017, 23:03:13 »
Ima ti i golf 3 otraga nekaj takvoga baš sam jučer slagao kočnice zadnje na njemu. Plastične kopče gdje se zakači zadnji lajtung.
Sportski auto je svaki auto u kojem se nisko sjedi, zadnja klupa služi za ukras, a u bunker stanu 4 konzerve graška od 100 g. i pritom ima dušu