Autor Tema: tjuning  (Posjeta: 81262 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krntija

Odg: tjuning
« Odgovori #285 : 18 Listopada, 2019, 23:56:55 »
U USA je jedan vrlo poznati čumez takvog tipa, upoznajte "Sonrkelstang"

(Image removed from quote.)

A i nas Bjelovarac je vrh vrhova za Balkansko podneblje!!  Moze se i mjerit sa ovim juznim Amerima; ali ne treba se snebivat i cudit tim uradcima, postoje miljoni originalnih Buba, treba malo osvjezit tu materiju, ima toga, ljudski um + ruke su neizmjeran izvor ovakvih mastarija u limu , plastici, drvu i ko zna koji  materijalima.... :drinks:
++++ PRODAJEM TVORNICKE PROSPEKTE ZA SVE MARKE AUTOMOBILA kao i KATALOGE GODISNJAKE ; POGLEDATI U Ponuda/Potraznja http://oldschoolhr.com.hr/forum/index.php?topic=15429.825
 

Offline bubuleja

Odg: tjuning
« Odgovori #286 : 19 Listopada, 2019, 09:02:09 »
.. Sve sto se mjenja ili tjunira sa nekom dozom stajla je bas ok.. I nemora bit svaka original nije ni moja sva original.. Bitno da nije unakaz.. Ali na kraju krajeva ima ih sto kazes.. Pa i nije steta neka udarit po masti.. Ali je smijesno.. Heh e.. I da Bjelovarac nosi ponosno nase boje cjuninga u svitu
Adio mare
 

Offline gruđo

Odg: tjuning
« Odgovori #287 : 08 Studenoga, 2019, 23:16:14 »
I kombije cuniraju.

 

Offline jeep frik

Odg: tjuning
« Odgovori #288 : 09 Veljače, 2020, 19:04:08 »
Neznam gdje bi postavio iz fore. Nisam razumio decko  ima-imao R32.



Offline Nero

Odg: tjuning
« Odgovori #289 : 10 Veljače, 2020, 13:07:59 »


Seljačke felge, seljački spušteno na e21 koji ima očajan ovjes.
.....if I go to hell,then I hope that will burn well......
 
The following users thanked this post: jeep frik

Offline Čuvitar

Odg: tjuning
« Odgovori #290 : 10 Veljače, 2020, 13:50:28 »
Fuj, ako se vlasniku ne sviđa ja ću ga udomit...eto da ne propada...

Sent from my KING_KONG_3 using Tapatalk

Šaka suza , vrića smija , ča je život vengo fantažija
 

Offline Nero

Odg: tjuning
« Odgovori #291 : 10 Veljače, 2020, 14:16:36 »
Fuj, ako se vlasniku ne sviđa ja ću ga udomit...eto da ne propada...

Sent from my KING_KONG_3 using Tapatalk

Čekaj da ga završi.

.....if I go to hell,then I hope that will burn well......
 
The following users thanked this post: jeep frik

Offline Čuvitar

Odg: tjuning
« Odgovori #292 : 10 Veljače, 2020, 14:30:25 »
Taman dok ja zaigran Lotto, pa dobijen glavni zgoditak i zgradin garažu..

Sent from my KING_KONG_3 using Tapatalk

Šaka suza , vrića smija , ča je život vengo fantažija
 

Offline Bellof

Odg: tjuning
« Odgovori #293 : 10 Veljače, 2020, 14:50:23 »
Čekaj da ga završi.

O, fino, vidim išlo se na ozbiljnije konje, nema pregrijavanja ko kod klasičnog M10 sa onim smišnim ventilatorom, vjerojatno je i ozbiljnija bregasta tu a ako je već tu ona traži i sportsku granu...
 

Offline Nero

Odg: tjuning
« Odgovori #294 : 10 Veljače, 2020, 15:09:15 »

O, fino, vidim išlo se na ozbiljnije konje, nema pregrijavanja ko kod klasičnog M10 sa onim smišnim ventilatorom, vjerojatno je i ozbiljnija bregasta tu a ako je već tu ona traži i sportsku granu...

Ima puno upitnika, tako da ne znam hoće bit ozbiljnijih konja (u mašini je navodno bregasta, ali otvorio sam i vidim da nije original, al nemam pojma da li je istina što bivši vlasnik tvrdi). Razvodnik je modificiran na elektronsko paljenje. Sportska grana je gore.

Alu kiler je tu u garaži, električni ventilator isto, to bi trebao ovaj tjedan montirati.
.....if I go to hell,then I hope that will burn well......
 

Offline jeep frik

Odg: tjuning
« Odgovori #295 : 10 Veljače, 2020, 15:49:43 »
Imao sam priliku uzeti motor 1.8i druga bregasta, grana itd. Odlučio se zadržati u originalu. Svidja mi se tvoj uradak!! :cool:

Offline Bellof

Odg: tjuning
« Odgovori #296 : 10 Veljače, 2020, 18:58:25 »
Ima puno upitnika, tako da ne znam hoće bit ozbiljnijih konja (u mašini je navodno bregasta, ali otvorio sam i vidim da nije original, al nemam pojma da li je istina što bivši vlasnik tvrdi). Razvodnik je modificiran na elektronsko paljenje. Sportska grana je gore.

Alu kiler je tu u garaži, električni ventilator isto, to bi trebao ovaj tjedan montirati.

Šta kaže koliko stupnjeva je bregasta, kod ozbiljnog tuninga glave frtajler vrti u kontra bandu.
 

Offline Nero

Odg: tjuning
« Odgovori #297 : 11 Veljače, 2020, 07:16:26 »
Šta kaže koliko stupnjeva je bregasta, kod ozbiljnog tuninga glave frtajler vrti u kontra bandu.

Kaže da je 306°, razvodnik se vrti u kontra stranu od ajkulinog(mora sam nabavit razvodnik od '02 serije i modificirati ga na elektronsko paljenje).
.....if I go to hell,then I hope that will burn well......
 

Offline Bellof

Odg: tjuning
« Odgovori #298 : 11 Veljače, 2020, 09:44:26 »
Kaže da je 306°, razvodnik se vrti u kontra stranu od ajkulinog(mora sam nabavit razvodnik od '02 serije i modificirati ga na elektronsko paljenje).

Nije problem to provjerit, to je može bit Schrickova modernija bregasta koje se rade po uzoru na Alpinine, rade na 40 i 45 karburatore snaga se diže i do nekih 150-tak konja ukoliko se doradila kompletna glava, ali ako nije popraćena sa ostalim komponentama i nije neka sriča, dobiješ efekt prekidača za svitlo.
 

Offline Nero

Odg: tjuning
« Odgovori #299 : 11 Veljače, 2020, 09:58:42 »
Nije problem to provjerit, to je može bit Schrickova modernija bregasta koje se rade po uzoru na Alpinine, rade na 40 i 45 karburatore snaga se diže i do nekih 150-tak konja ukoliko se doradila kompletna glava, ali ako nije popraćena sa ostalim komponentama i nije neka sriča, dobiješ efekt prekidača za svitlo.

Na koje komponente misliš?

Gore su dellorto 40tke, ta bregasta i ispušna.

Za doradu ima vremena, auto je kupljen rastavljen, nije palio, nijedan segment kočnica nije bio montiran (a ni ispravan), gumenih dijelova ovjesa nije bilo, mjenjač nije bio na nosačima(nije bilo ni ispravnog nosača mjenjala), nije bilo šalterice, instalacija nije bila spojena...3 mjeseca raduckanja (i čekanja dijelova) kako se uhvatilo dosad. Sad kad je auto skoro kompletan, želim ga provozati, a onda razmisliti da li je to to. Ako je, kupio sam još jedan m10b18 sa strane i njega ću slagati od nule. Ako ne. ići će na njuškalo kao i kockica :D
.....if I go to hell,then I hope that will burn well......