Autor Tema: Tomos T12 Colibri  (Posjeta: 24182 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline AlfaZD

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #60 : 19 Srpnja, 2012, 22:30:22 »
jučer

Alfe u srcu, Alfe u garazi, u Alfi na cesti
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #61 : 20 Srpnja, 2012, 22:37:09 »
Ova dvojica na slici bi i trudnoj zeni dite napravili, bez problema!:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:


Danas mi se javija jedan prijatelj koji mi je obeca vilice za napravit copera! Idjen ih vidit slijedeci tjedan pa ako budu za pripasivanje eto ih u garazi i skupljam dijelove!:balki::balki::balki::balki:
Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #62 : 24 Srpnja, 2012, 21:55:32 »
danas sam se, bolan, castijo kacigom nolan.:rofl:

Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline MarinKT

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 124
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #63 : 05 Kolovoza, 2012, 10:01:27 »
He,he... ovo je super!

Odlična kaciga, ima i škrge!

LP!
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #64 : 02 Listopada, 2012, 02:22:11 »
Nisu to skrge vec ere kondisn, kad strelovitom brzinom od tridcetipet na sat vozin tomosakija otvorin to gori da mi ne zakuva civerica. Planiram jos ubacit ventilator od graficke kartice u tu skrgu.:rofl:

Pocelo je, pocelooooooooooooo:

Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #65 : 04 Listopada, 2012, 23:23:02 »
.....i zavrsilo. Stavio sam tek nove gume i za sada odustao od bilo kakvih prerada. Ove iz 1966-e sam zamijenio nekakvim gumama koje imaju vise grba nego zadarske ceste. Posluziti ce dok ne dodju white wall Conty gume.
« Zadnja izmjena: 04 Listopada, 2012, 23:48:32 Renegade »
Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #66 : 26 Studenoga, 2012, 16:08:19 »
Dok cekam napad inspiracije za projekt choppera napravljen od tomosa t 12, uredno kupujem dijelove, sto namjerno, sto nenamjerno.

Namjerno su kupljene whitewall gume a garnitura dihtunga NOS je kupljena nenamjerno, zvao me znanac iz ducana kako ih ima na lageru jos iz proslog tisucljeca.:D
Sloziti cu gume na tomosakija i vidit na sta ce to liciti, mozda, samo mozda, ostane original......:rofl:


Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline chbr2a

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 802
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #67 : 26 Studenoga, 2012, 16:28:29 »
ma ne, preradi ga u choppera !! :)

ovako je bezveze, imaš isti ko i svi drugi- a onako si jedini s takvom idejom prerade motoreka.
btw. super gume.
"everything is restorable"
 

Offline pjgulic

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 121
  • Lokacija: Rab
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #68 : 26 Studenoga, 2012, 16:42:02 »
Ma dajte ljudi,pa ko je u ovo povjerovao,naravno da neće raditi nikakve prerade s ovako sačuvanim primjerkom,ali da vas je pošteno potpalio i zakuhao temu to jest,svaka čast. Bilo bi zanimljivije ovde na forumu da ima više ovakvih duhovitih podvala.
Uostalom,tema ide dalje,možda ih ipak ima još koji vjeruju u šarenu preradu u indijskom stilu sa zavjesama i turskim tepihom preko sica,bit će zanimljivo pratiti dalje:palac:
 

Offline pjgulic

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 121
  • Lokacija: Rab
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #69 : 26 Studenoga, 2012, 16:42:43 »
Ma dajte ljudi,pa ko je u ovo povjerovao,naravno da neće raditi nikakve prerade s ovako sačuvanim primjerkom,ali da vas je pošteno potpalio i zakuhao temu to jest,svaka čast. Bilo bi zanimljivije ovde na forumu da ima više ovakvih duhovitih podvala.
Uostalom,tema ide dalje,možda ih ipak ima još koji vjeruju u šarenu preradu u indijskom stilu sa zavjesama i turskim tepihom preko sica,bit će zanimljivo pratiti dalje:palac:
 

simeR5GTT

  • Gost
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #70 : 22 Prosinca, 2012, 16:51:55 »
koliko troši T12?
 

Offline ficoman

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 386
Tomos T12 Colibri
« Odgovori #71 : 22 Prosinca, 2012, 18:46:10 »
E prerađivaču originalnih tomosa !! Šala mala jedno pitanjjce di si nabavio te gume bas mi se sviđaju i kolka je cjena ja bi za svog kupio te gume moze i na PM di ih ima za kupit
Šime t12 (bar moj ) ne trosi nesto pretjerano puno trosi ti ko obicni apn serijski ustvari zar je to bitno kad je motor za gušt?
ZASTAVA 750 M
 

Offline Renegade

Tomos T12 Colibri
« Odgovori #72 : 23 Prosinca, 2012, 22:23:58 »
Nemam pojma koliko trosi T12, jos nisam sprzio rezervar.:rofl:

Gume su kupljene u Holandiji i dosle su u Brisel pa sam ih pokupio tamo i donio u Hrvatsku. Cijena je bila 82€ za obje - bez postarine.

Prerada tomosa idje, motor je skinut i dan na poliranje. I jos svasta ce bit al ne smin pisat.....:balki:
Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline Renegade

Odg: Tomos T12 Colibri
« Odgovori #73 : 03 Studenoga, 2013, 22:00:16 »
Slika govori sve.



Domaci rad za zimu je zapoceo.....
Onome tko je izmislio Facebook treba dat Nobelovu nagradu!
Svi su našli  misto di mogu srat do mile volje, a ja ih ne moram ni slušat ni čitat!
 

Offline Dario1806

Odg: Tomos T12 Colibri
« Odgovori #74 : 09 Prosinca, 2020, 19:50:51 »
kako je završilo ovo?  :hi: