Ne znam kako sazeti 11 godina u jedan post no ajmo probati

Godina je 2009-ta
Kupljen escort karavan 1.8TD 1995 godina
Zanimljive, perla ljubicaste boje

Auto je zamisljen kao donor motora za jedan drugi projekt
No projekt je kao takav propao i odlucih se na slaganje escort nakon nagovaranja mojih ukucana
Da mi je netko tada rekao da cu vozit karavana i k tome jos ljubicastok,reko bi mu da nije normalan
Pa krenuli naravno,sa cime drugime nego sa limarijom

Onda je auto kompleti prelakiran

Da skratim pricu
Bilo je tu jos mnogo toga
Felge 15",opruge -40mm
Sto mi je posebno bilo guba jer u to vrijeme se nije bas vidalo spustene karavane
Di god sam dosao da bi kupio opruge,svi su me blijedo gledali sa odgovorom: - cek ti bi karavana spustao,ne nemamo ti mi to
Auto je bio napucan sa morem opreme,a sto nije imao sam mu jos ja uvaljo :D
Ugrubo:Grijani elektricni retrovizori,farovi na stuju,daljinsko centralno,maglenke,grijanje prednje sajbe,podizaci bocnih sajbi,otkljucavanje gepeka na struju,osvjetljenje poda i vrata,meni posebno drago,siber, itd jos svasta nesto..

Bio sam ubacio ledice u sat na leda

Bijeli brojevi su propustili svjetlo te sam tako dobio "svjetlece" brojeve

Stavljen lip od mondea na prednji branik

Ubacena originalna RS recaro sjedala sa istim dezenom

Pa stavljeni originalni RS pragovi i krovni spojler



U meduvremenu je bila i turbina malo posarafljna pa sam ga digao sa 90 na 103ks (izmjereno na valjcima)
I tako je auto vozen 8 godina i stalno krpan limarijski vise puta dok jednostavno nije odluceno da vise nema smisla i bacen je na otpad
No prica se nije zavrsila tako
Kupio sam drugi karavan 1996 godiste
8 godina kasnije "isti" auto placam skuplje nego taj

Limarijski premium izdanje nasprem ovoga
I prica opet krece ponovo u krug

Limarija,lakiranje te prebacivanje kompletnog ovjesa,unutrasnjosti,struje i motora u tu drugu skoljku


predihtan kompletan motor

Prelakiran u istu boju

Sve slozeno pic pic i onda dva dana kasnije

potepem srnu

Uglavnom slozeno je sve na svoje mjesto ponovo

I eto nas u 2020 godini

Sve plastike sam prelakirao u nekoj cudnovatoj kombinaciji
Plastik primer teksturni
Pa mat crna
I na kraju sjajni lak
Ispalo je svejedno mat,ali na suncu tekstura totalno dolazi do izrazaja zbog laka
Totalno guba





pa malo naslikavanja auta






kompletno je sve atestirano i upisano

dve slikice sa ovogodisnjeg ljetovanja


i jedna poruka za kraj


Skratio sam maksimalno ovaj post

Puno toga je jos neizreceno,no bilo bi stvarno previse
