Ove godine se odlucilo hladno i lose vrijeme iskoristiti za ozbiljnije radove na fordu
Tako da kad dode ljepo vrijeme da se ne sarafa nego gusta u voznji
Osvjetljenje tablice je katastrofalno lose svjetlilo
Kad sam ga raskopao,bilo mi je jasno i zasto


Pa je napravljeno ciscenje i pranje od cađe

Vrag mi nije dao mira pa sam kupio 16" felge

Ovako to bude otprilike izgledalo kad se kupe druge gume,ali nesto nizeg profila

S obzirom da se kroz krakove vidi felga iz nutra,odlucio sam urediti unutarnju stranu


I gotovi proizvod


Onda je auto odfuran na redovno odrzavanje kod limara

Radeni su krakovi sasije i kompletno preventivno uredenje podvozja + nekakve vanjske sitnice


takoder je kompletno podvozje prespricano bitumenom
auspuh je zahrdao jer je tjedan dana stajao vani na dvoristu




Napokon nakon nekoliko godina odlucio pokrpati zadnji branik kojega sam razvalio na sljemenu tjekom "driftanja" po snjegu



zavarena i prekitana brizgaljka

doslo vrijeme da po treci put i volan zamjenim


Napokon se odlucio za tapiciranje krova


Ja odusevljen kako je to ispalo

Logicno,trebalo je i sve plastike i suncobrane prelakirati kad sam promjenio boju krova

I danas odrado montazu


Planova i radova ima jos,no o tome kad bude neki konkretni pomak
Za pocetak se ceka termin kod lakirera