Nisam nista pisao od prosle godine pa cisto malo da refresham temu
Auto je prezimio manje vise u garazi i napokon je dosao na red da se pocne malo i vozati
Stigla registracija pa je reparirana servo letva i sa ponosom mogu reci da napokon nista ne curi na tom autu


Sljedeci dan zapicili na Sljeme
Da odrzavamo tradiciju





Primjetih da auto ide osjetno slabije u brdo na 16" i 205 gumama
A mozda se i vozac malo opustio xD
Jedna usputna (Oro-Goro)

Pa smo se zaputili na meet u Ozalj


Kako je dosao produzeni vikend,usljedilo pranje i pravac more


Zalazak sunca

Malo u tamnim bojama

Te dve sa plaze


Stara cesta,odvezli 720km sa 37,5 litara
Sto bi bio prosjek od 5,2l na 100km
P.S. Napokon upoznao i kolegu "petak" i vidio njegovog prekrasnog malog diva
