Autor Tema: Renault R5 by MRAK - auto bez planova  (Posjeta: 17750 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kargh

Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #15 : 28 Studenoga, 2020, 12:57:13 »
Odlicno!
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #16 : 19 Prosinca, 2020, 18:14:53 »
Hvala ekipa  :rolleyes2:
Zbivanja bas i nema nekih
Auto manje vise svaki dan laufa dok ford spava zimski san
Odrezao sam onaj zakrivljeni kraj auspuha i navaren je nesto malo veci fi ravna cijev
Nisam htio nikakve bjesne nastavke ni fijeve
Pa je odradeno da bude cim prirodnije a opet da izgleda ozbiljnije  :biggrin2:



Sto se tice vanjskog izgleda,osim krovnog spojlera,mislim da ne bude vise nikakvog "tjuniranja"
Btw, morat cu si otic do otpada nabavit vremenski sat sa zelenim osvjetljenjem jer ovaj moj samo dva puta dnevno pokazuje koliko je stvarno sati  ;D
Essy mi dobar
 

Offline petak

Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #17 : 19 Prosinca, 2020, 21:13:06 »
Čini mi se da imam jedan analogni sa campusa u nekoj kutiji u garaži.

Ne znam da li je ispravan. Skinut sa auto na autootpadu jer sam ga htio staviti na R4 i mjesto originalnog digitalnog.
Ali konektor je drugačiji i nije mi se dalo prekrajati instalaciju na autu

Bacim oko.
Ako ga nađem pošaljem ti ga!
R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033   R4 GTL 1.1  25kW 1128 688D7/12   Laguna II 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005   Espace IV 2.0 dci 127kW JK03 M9R-760 PK4-005   NO LOGO je najpoželjniji logo jer sugerira da prave vrijednosti prepoznaju samo oni najupučeniji
 

Offline kargh

Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #18 : 19 Prosinca, 2020, 22:08:34 »
Mozes uzeti sat sa R19. Kuciste sata je isto, otvoris ga, prvo idu van kazaljke, izvadis pozadinu, i videces u cosku gore gde stoji lampica ima navlaku u boji...promenis je sa onom od campusovog sata, stavis campusovu pozadinu, kazaljke i staklo i kao original.
Ako sat nema kazaljku sekundi, vadis je iz campusovog sata i montiras je na novom.
Zvuci komplicirano, ali kad otvoris, prosto je.
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #19 : 28 Siječnja, 2021, 21:16:13 »
Nista extra se ne desava ali moram pohvalit kolegu "petak" na trudu i dobroj volji
Stigao danas paketic sa vremenskim satom,ljepo upakirano da nema sanse da se nesto osteti
Pa eto da mu se i ovim putem zahvalim  :hi:
S obzirom da su kazaljke izgubile boju s vremenom i postale bijele,povadio sam ih i okrenuo naopako
Sad su opet ko nove
I gornji dio kucista sam preselio sa svojega starog jer mi ovo nije pasalo,no pripasano je  ;D
Eto,sitnice ali vesele covjeka  :yes:





I jedna usputna slikica

Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: petak, kargh

Offline Insima_RS

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 395
  • Thanked: 88 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Gornja Brela
  • Vozilo:: Ford Sierra MkI
Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #20 : 29 Siječnja, 2021, 11:13:52 »
Baš lip i uredan! :thmbup:
Te male sitnice i daju šarm autu :drinks:
 
The following users thanked this post: meshgrid

Offline alfa fun

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 822
  • Thanked: 117 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Dalmacija
  • Vozilo:: neka auta i motori
Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #21 : 30 Siječnja, 2021, 16:10:43 »
Je, očuvano, lipo i uredno. Ovako NE može izgledat ako nema ljubavi prema njemu.
Nisam mehaničar, nisam megaextrajednistveninezamjenjivi autoexpert. Samo volim prometala. Običan sam. Vulgaris.
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #22 : 24 Ožujka, 2021, 19:38:58 »
Neka je i on napokon otisao do birtije  :drinks:



Ovako to izgleda kraj modernih autiju  ;D



Cito neke sitnice
Prelakirao originalne lajsne i stavio umjesto folije





Auto je u zadnjih par mjeseci svakodnevno na cesti dok je ford u projektu skockavanja
A onda mozda malcice zamjene uloge
Eto,toliko za sad od nas
Vozimo se i gustamo





Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: kargh, tomtom, Insima_RS

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #23 : 06 Lipnja, 2021, 12:10:06 »
I tako ne planski uletile neke felge u projekt vracanja u zivot :lol:
Opet krsim svoju rijec da necu nista raditi na tom autu
Eto jedna skockana slika na zimskom setu



A prica oko felgi glasi ovako
Lik nudio zamjenu za fordove felge
Pristao sam nakon par dana nagovaranja trazeci neku sitnu njegovu nadoplatu
Ipak je tesko nac neke retro felge
Kaze sve pase,4x100 , rupa za renault
Treba ih urediti,ali felge su kao ravne i ispravne
Nisam dobio poklopce iako ih "ima", ali je "zaboravio" ponjeti
Tu vec pocinje prica smrdjeti
Sarafi od poklopaca ostali zapeceni u felgama..
Pa eto kako je to izgledalo





odma se primio uredivanja



Nakon toga shvtio da je centralna rupa mrvicu pre mala i nejde na auto
Dakle,odma se povuklo pitanje i koji je razmak rupa
Ispostavilo se 4x98 a trebam 4x100
Ok,sirenje centralne rupe za sva 4kom zajedno 150kn, nije strasno
No onda se ispostavio da bi ih trebalo i poravnati
Javim se decku i kao bude mi nabavio sarafe i poklopce da se iskupi, pa posalje
Klasika,nakon toga je nedostupan i ignor na najjace
Stavio mi ga samo tako
No ajde,kad smo vec popapali govno,ajmo to do kraja zavrsiti









Pa malo upogonio svoj cnc i spilio si poklopce



Onda mi to nekako bili prazno iako u originalu tako izgleda
Pa iskopao i logo u sredini







Sarafe sa pomicnim konusom kupio u Sloveniji kao sto sam vec napisao
I eto napokon zavrsen taj dio  :biggrin:
Auto je prljav,no eto par slikica  :drinks:







Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: Nero, Optimista

Offline Insima_RS

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 395
  • Thanked: 88 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Gornja Brela
  • Vozilo:: Ford Sierra MkI
Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #24 : 06 Lipnja, 2021, 12:29:49 »
Felge mu stoje top, odlično si to odradio! :cool: :thmbup:
 

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #25 : 06 Lipnja, 2021, 12:57:10 »
Baš vuku na Amilke i sl. i Renault programa. Felge si sam uredio? Halo Bing, imam posao za tebe  :biggrin:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline tomtom

Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #26 : 07 Lipnja, 2021, 05:47:58 »
Jutar!
Stari moj, auto je sad 100 bodova! Ove su kao rađene za njega, a poklopci sjeli ko budali  :punish2:
Kad popijem pet gemišta, fićek ide kao ništa, nema brda nema zavoja, policija neka maše.....
 
The following users thanked this post: Nero

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #27 : 07 Lipnja, 2021, 08:10:30 »
hvala  :drinks:
Je,sam sam ih uredivao  :smile:
Jedino me izludilo raditi sa 3 razlicite boje na istoj felgi
Essy mi dobar
 

Offline petak

Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #28 : 07 Lipnja, 2021, 08:33:24 »
Ide ti, ide!  :biggrin2:
R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033   R4 GTL 1.1  25kW 1128 688D7/12   Laguna II 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005   Espace IV 2.0 dci 127kW JK03 M9R-760 PK4-005   NO LOGO je najpoželjniji logo jer sugerira da prave vrijednosti prepoznaju samo oni najupučeniji
 

Offline chaos

Odg: Renault R5 by MRAK - auto bez planova
« Odgovori #29 : 07 Lipnja, 2021, 11:43:02 »
Bonbon!  :perfeto:
ko' nemoš popraviti ćekičem ... sigurno je problem sa letrikom!