I tako ne planski uletile neke felge u projekt vracanja u zivot

Opet krsim svoju rijec da necu nista raditi na tom autu
Eto jedna skockana slika na zimskom setu

A prica oko felgi glasi ovako
Lik nudio zamjenu za fordove felge
Pristao sam nakon par dana nagovaranja trazeci neku sitnu njegovu nadoplatu
Ipak je tesko nac neke retro felge
Kaze sve pase,4x100 , rupa za renault
Treba ih urediti,ali felge su kao ravne i ispravne
Nisam dobio poklopce iako ih "ima", ali je "zaboravio" ponjeti
Tu vec pocinje prica smrdjeti
Sarafi od poklopaca ostali zapeceni u felgama..
Pa eto kako je to izgledalo


odma se primio uredivanja

Nakon toga shvtio da je centralna rupa mrvicu pre mala i nejde na auto
Dakle,odma se povuklo pitanje i koji je razmak rupa
Ispostavilo se 4x98 a trebam 4x100
Ok,sirenje centralne rupe za sva 4kom zajedno 150kn, nije strasno
No onda se ispostavio da bi ih trebalo i poravnati
Javim se decku i kao bude mi nabavio sarafe i poklopce da se iskupi, pa posalje
Klasika,nakon toga je nedostupan i ignor na najjace
Stavio mi ga samo tako
No ajde,kad smo vec popapali govno,ajmo to do kraja zavrsiti




Pa malo upogonio svoj cnc i spilio si poklopce

Onda mi to nekako bili prazno iako u originalu tako izgleda
Pa iskopao i logo u sredini



Sarafe sa pomicnim konusom kupio u Sloveniji kao sto sam vec napisao
I eto napokon zavrsen taj dio

Auto je prljav,no eto par slikica



