R5 promjenio vlasnika
Jednostavno ne stignem vozit 3 auta i dva bicikla
U posljednjih 6 mjeseci renota smo okrenuli 1000km
Doduse,nisu ni fordovi nesto vise
Tako da sam ga poklonio dalje
No ostao je u familiji pa mozda bude jos poneka slika nekad sa njime
Uglavnom,proslo je dve godine druzenja u kojih smo napravili nesto manje od 15000 km
Moram priznati da je autic skroz fora i definitivno ce mi ostati u ljepom sjecanju
No kako sam fanatik fordova,postao je visak..
Eto dve ovogodisnje slikice dok je jos bio u mom vlasnistvu

