Ti odmah šakom u nos 
Daj da vidimo Krampusa, kad si ga kupio?
Lijepi pozdrav, evo 04. mjeseca sam ponosni vlasnik krampusa 1.1, jako očuvan primjerak sa niti 120 000 kilometara, biti će i koja slikica ali evo trenutno je baš na "cokima" jer se sređuju neki detalji (reparacija karburatora, pjeskarenje i farbanje felgi, krpanje branika, štelanje ventila ...)
