Joooojj! U bolno mjesto me spičilo! Obožavam x308! Meni osobno jedan od najbolje dizajniranih automobila uopće! Čudo! Čudo i od udobnosti za volanom! Ja nemam muda za takav auto i ostat će san zauvijek jer ga ne želim imati, a želim ga imati skoro više nego ijednog drugog ( pa shvati kako hoćeš/možeš ).
Stvarno svaka čast na odabiru uz želje da služi kako si zamislio! Elegantniji ne postoji ( eventualno u BRG verziji ).
Jooooj! Idem plakat ženi!