Nakupilo se radova pa da podijelim sa vama
Za pocetak upisano 15"

Od kolege Davora stigle dvije kutije novih djelova koje sam dobio na poklon


auto bez srca tjedan dana cekao pocetak radova

i stigla pumpa sa reparature

Odlazim sa mehanicarem u birtiju na jutarnju kavicu i ozbiljno krecemo sa radovima
Pumpa namontirana
provjereni ventili
stavljene nove kocnice
promjenjena sva 4 amortizera
odraden servis




Prebacene gume sa ovih felgi na one zbicare jer u zivo ove pre moderno i pre zaobljeno izgledaju na tom autu

Stavljeni novi retrovizori


Podeseni razmaci farova i zmigavaca
Slika prije i poslije


Napokon se pocinjemo voziti te prva postaja logicno,benzinska

Onda sam raskopao sat jer nije radio brzinomjer
Zelene kapice koje su bile preko zarulja su se raspale od starosti i temperature zarulja

pa sam tako i otkrio zasto sat ne radi

Izvaden komad i ponovo radi
Onda sam povadio zarulje od osvjetljenja i stavio zelenu led traku da vratimo originalnu boju sata

Kako auto nikako oprati od godina taloga,nabacio sam lagano rucno poliranje


Onda je odvezen na optiku


U meduvremenu,stigao pripadajuci originalni radio od Skrabica kojega mi je poklonio

Na zalost,ispostavilo se da radio ne radi i fali jedna tipka

No otkrio sam zasto ne radi i sanirao taj vod

Tipke sam si na cnc-u napravio druge



Usput zamijenio sve zaruljice na armaturi jer niti jedna nije radila
Pretpostavljam da su jos tvornicke bile unutra


Slika kako je to bilo kada sam kupio auto

I stanje sada

Te za kraj par umjetnickih



Jos jednom se zahvaljujem kolegama Davoru,Skrabicu i Miroslavu na pomoci i donacijama dijelova

Planova i radova bude jos bilo..