0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
za 16" felge. Šaka u joko!Za takvu karocu više leži stil manje felge i guma balonki. To je moj pogled - i zanemari ga
A jbg., vidio sam onaj trovratni karavan, čovjeku je falio čitav desni komad branika i vidim da je nabavio drugi. A 3 i 5 vratni karavani valjda imaju isti branik možda naleti negdje.