Autor Tema: Jos jedan escort by MRAK  (Posjeta: 21607 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Jos jedan escort by MRAK
« Odgovori #75 : 19 Travnja, 2025, 21:12:08 »
:down: za 16" felge. Šaka u joko!Za takvu karocu više leži stil manje felge i guma balonki. To je moj pogled - i zanemari ga  :P

Svaka kritika je dobrodosla imenjace  :biggrin2: :drinks:
Slazem  se da je to vise stil tih godina,ali osobno mi i ovo super izgleda i barem za sada ne planiram mjenjati  ;D

A jbg., vidio sam onaj trovratni karavan, čovjeku je falio čitav desni komad branika i vidim da je nabavio drugi. A 3 i 5 vratni karavani valjda imaju isti branik  :scratch_one-s_head: možda naleti negdje.

Stavio je od hatchbacka
Ali ga fali bocno i mora bit nize postavljen da se gepek moze otvarati pa to nikako ne izgleda
Tako da ta opcija otpada





A ovolika je razlika sedan/karavan
Nebi nikad reko da je karavan kraci,a kamoli toliko kraci



Nije neka sreca ali barem je na hrpi i nema rupa, sve djelove sam nasao



Iz daljega se cak niti ne kuzi

Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: jeep frik

Online OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Jos jedan escort by MRAK
« Odgovori #76 : 19 Travnja, 2025, 22:20:20 »
Je, to je taj, nisam ga zagledao nego iz auta u prolazu vidio. Mislim da je i kasniji Orion dulji od Esy karavana. A dobro, naći će se, nije ni ovako preloše.
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Jos jedan escort by MRAK
« Odgovori #77 : 24 Lipnja, 2025, 21:30:14 »
Jedna slika pili na Pili  :biggrin2:



Stiglo nesto novo,nikad kloristeno i OEM   :yahoo:







I napokon nabavljen dugo trazen adapter za ovu kutiju da smjestim pojacalo unutra



Jedna iz Pusce...



Napokon stigla igracka   :yahoo:





Slozen "display"/ prozorcic i ubaceno umjesto prentinca za kazete













Dakle u zivo je pornjava   :biggrin2:
Daleko bolje nego na slikama
Sljedece u planu je nabaviti originalni radio da bude pasent sa pojacalom
Jer onaj koji imam, odbija suranju
Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: sarmaguru, meshgrid

Offline DMGforLife

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 603
  • Thanked: 108 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
  • Vozilo:: W123 280CE / R107 280 SL / R129 300-24 SL
Odg: Jos jedan escort by MRAK
« Odgovori #78 : 25 Lipnja, 2025, 16:47:08 »
Ovo je genijalno !!!

 :cool: :hi:
 

Offline Maverick

Odg: Jos jedan escort by MRAK
« Odgovori #79 : 26 Lipnja, 2025, 20:17:09 »
kakav top!
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Jos jedan escort by MRAK
« Odgovori #80 : 11 Kolovoza, 2025, 19:09:58 »
Doslo vrijeme godisnjeg pa natovarih auto ford djelovima koje cu podijeliti ekipi jer samo vracam istom mjerom kako i ja dobijam od drugih
Te krenusmo prijatelj i ja na turneju jadranom pa sve do Crne Gore i na povratku na otok Rab
Ubismo 13 dana i 2685km
Obisao hrpu ford ekipe a usput organizirao i meeting gdje nas se okopilo nas 10tak
Prekrasno proveden road trip uz odlicnu ekipu i ogromno gostoprimstvo sa svih strana
Vremenska prognoza nas je također postedila vrucina tako da se nismo niti kuhali u autima
Eto par slicica, ne znam kako to sazeti jer ih ima jako puno  ;D





























Jutarnja kava, benzinska i planiranje rute za taj dan





















Kolega mi odradio photo shooting auta   :yahoo:

















































Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: marin_k, sarmaguru, sigmafahrer, jeep frik

Online sigmafahrer

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 2541
  • Thanked: 1181 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Stuttgart
  • Vozilo:: Citroen CX, Mitsubishi Sigma, Jaguar XJR
Odg: Jos jedan escort by MRAK
« Odgovori #81 : 11 Kolovoza, 2025, 23:51:04 »
Svaka čast . Kako ti je dobra ova zadnja slika   :good: