Uglavnom, zeni dosadio z4, uskoro mu istice rega u 8 mjesecu i vrijeme je za nest drugacije,pa smo kupili najjeftiniju precjenjenu bubu u eVropi. Naravno treba ju slagat, al je bar S s dost cilindara xD . Slijede slike/videi. Dijelovi su svi nabavljeni, vec je kod lakirera i ak bude srece sam ce skociti iz beemve govanca u vau vau tenkovski motor drugo govance.