Svaka čast, da netko i ovakvu Ladu ide spašavati…
Nekamo sam je vidio kod nas… Škrljevo ?
Sječam se ove naljepnice na vratima.
Možda je imam uslikanu, tko to više zna.
Kad čapam vremena, po pregledam arhivu.
Edit: BTW, ta firma sa te naljepnice, mislim da
više ne postoji…. Likvidirana ili nešto tako.
Provjeri malo dali se auto može prebaciti na tebe.