0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Na 4 ide žuta žica s alternatora pa zato brijem da je to regler.Na 2101 je to bila kutijica u motornom prostoru na fotki skroz desno gore.
Na engleskom, malo detaljnije...
Jebiga kad vjerojatno nisi dijete Juge, učila se nekad ćirilica u školi!