Evo mali update. Spletom okolnosti idem do Lita probati malo uljudit ovo čudo i probat ga registrirati. Trenutno radim pregled stanja i nabavljan dijelove, jer još ne smin raditi ništa. Ima par senzorića za prominit, to će ići, zupčasti san prominija još iza nove godine. Dosta je živahno ovo malo čudo, i lipo se vozi. Malo treba poraditi na izgledu, bezbojni lak se je na mjesta oljuštio, nešto ću sanirat, nešto ću karbonom sakriti, nešto će morati i ostat. Još je za prominit gornji nosač motora, ulje, filtere, svičice, staklo retrovizora, unutrašnjost malo urediti... Malo pretresti podvozje, auspuh . A kasnije ili usput malo sportske duše ubaciti. (možda niže opruge, auspuh it'd , ništa previše)...
Jbt, koliko san nabroji moga san i auto kupit...🤣