Što se tiče ABS-a , svi senzori daju jednak otpor (koliko i novi), Napon uredno dolazi do modula , ali nema napona ni na jednom đeku od senzora. Tako da je najvjerojatnije modul Iša u vječna lovišta...
Da li netko zna smije li se odvidat samo modul od ostatka ABS -a (pumpe i kućišta), a da ne isteče ulje ili se šta drugo poremeti.??