Autor Tema: Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku  (Posjeta: 13975 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alfa fun

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 822
  • Thanked: 117 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Dalmacija
  • Vozilo:: neka auta i motori
Odg: Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku
« Odgovori #45 : 08 Svibnja, 2024, 08:52:07 »
Ako sideš ujutro u njega i ni jedna lampica ne svitli kad upališ, triba se zabrinit.
Nisam mehaničar, nisam megaextrajednistveninezamjenjivi autoexpert. Samo volim prometala. Običan sam. Vulgaris.
 

Offline FORMULA 3000

  • Oldschool member
  • Postova: 9
  • Thanked: 1 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: KOPRIVNICA
  • Vozilo:: TRABANT
Odg: Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku
« Odgovori #46 : 28 Rujna, 2024, 15:20:40 »
@Alfa fun! To može značiti samo jedno; pregorjela je neka lampica u kontrolnoj tabli ili si eventualno sjeo u tuđi auto :biggrin:
 

Offline petak

Odg: Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku
« Odgovori #47 : 28 Rujna, 2024, 16:20:01 »
Dobro je ispalo što ti je bilo žao pretvoriti ga u kocku
R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033   R4 GTL 1.1  25kW 1128 688D7/12   Laguna II 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005   Espace IV 2.0 dci 127kW JK03 M9R-760 PK4-005   NO LOGO je najpoželjniji logo jer sugerira da prave vrijednosti prepoznaju samo oni najupučeniji
 
The following users thanked this post: Čuvitar