Welcome,
Guest
.
Please
login
or
register
.
Forum
Pomoć
Traži
Prijava
Registracija
OldschoolHr forum
»
Youngtimeri
»
Youngtimer garaža
»
Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku
« natrag
naprijed »
Ispis
Str:
1
2
3
[
4
]
Dolje
Autor
Tema: Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku (Posjeta: 13975 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alfa fun
Antique Member
Postova: 822
Thanked: 117 times
Spol:
Lokacija: Dalmacija
Vozilo:: neka auta i motori
Odg: Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku
«
Odgovori #45 :
08 Svibnja, 2024, 08:52:07 »
Ako sideš ujutro u njega i ni jedna lampica ne svitli kad upališ, triba se zabrinit.
Evidentirano
Nisam mehaničar, nisam megaextrajednistveninezamjenjivi autoexpert. Samo volim prometala. Običan sam. Vulgaris.
FORMULA 3000
Oldschool member
Postova: 9
Thanked: 1 times
Spol:
Lokacija: KOPRIVNICA
Vozilo:: TRABANT
Odg: Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku
«
Odgovori #46 :
28 Rujna, 2024, 15:20:40 »
@Alfa fun! To može značiti samo jedno; pregorjela je neka lampica u kontrolnoj tabli ili si eventualno sjeo u tuđi auto
Evidentirano
petak
Antique Member
Postova: 1060
Thanked: 84 times
Odg: Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku
«
Odgovori #47 :
28 Rujna, 2024, 16:20:01 »
Dobro je ispalo što ti je bilo žao pretvoriti ga u kocku
Evidentirano
R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033 R4 GTL 1.1 25kW 1128 688D7/12 Laguna II 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005 Espace IV 2.0 dci 127kW JK03 M9R-760 PK4-005
NO LOGO
je najpoželjniji logo jer sugerira da prave vrijednosti prepoznaju samo oni najupučeniji
The following users thanked this post:
Čuvitar
Ispis
Str:
1
2
3
[
4
]
Gore
« natrag
naprijed »
OldschoolHr forum
»
Youngtimeri
»
Youngtimer garaža
»
Punto mk2 sporting - Bilo mi žaj da ide u kocku
There was an error while thanking
Thanking...