
Pozdrav svima nakon prijeđenih 30k km i skoro godinu dana druženja.
Pežo i dalje ide. Ne ide ko 1.1 ali ide OK. I dalje troši 4,3 -4,6l/100km.
Prije prošle registracije sam promijenio onu vilicu koja je pojela šaraf, poluosovine, diskove i pločice, ulje filteri....
Kvarovi do sada:
-polugica od mjenjača zašarafljena na getribu je pukla (sva sreća prilikom uparkiravanja).
Lokalni majstor je zašvasao tu bačvicu na mjesto za 5€. ja je odšarafio, on zašvasao i ja je vratio natrag.

-puknuta gas sajla u subotu u 8:00h
Kupljena nova za bicikl za 2,50€ i montirana/podmazana. Više nije glupi osjećaj na gasu i ne zadržava gas .
i to je to.