Sve to šta si spominja, i kablovi i svjećice i bobina, vrlo je mala vjerojatnost da crkne sva četiri cilindra odjednom, dakle ako nema iskre na svječici ja bi tražio uzrok negdje u komandnom naponu (pod uvjetom da je taj drugi ecu ispravan) nešto je negdje u prekidu... Kabel, spoj, brava....