Sve više naginjem da ostanem na R13. Bile su jedne slične kao gore na slici na prodaju u Ozlju, ali kako nisam bio doma već mjesec dana, nisam stigao ići vidjeti. Čini se da su prodane. Tako da sam u nekoj poluaktivnoj potrazi, ako nešto uleti.
Naletio sam i na sliku kopije BMW Alpine felgi koje su išle na "ajkulu", E21. One mi se dosta sviđaju pa ću probati naći i tako nešto.
<br />

<br />
Također imate li primjere nekih "nosača" ili kako su se 90tih prevozili bicikli?
Imam Puch pony express koji je u fazi raskapanja pa mi je pala na pamet ideja, za neke susrete čisto zbog neke retro estetike povesti i njega kad bude gotov.