Bila je to pustolovina... bila je puna smrdljivih martina, paučine, svega, gotovo 6 godina je stajala, upalila, dobila druge gume, odzračene kočnice, dolijana litraantifriza, 1 žarulja u žmigavcu, 3 litre staklopera i nove metlice i odvozila je iz Vukovara za Čakovec 330km u komadu bez trzaja i greške. Sad treba nabaviti prednju haubu zdravu, sve ostalo je ok i iskoristit će se, obnoviti i spasiti.



