Autor Tema: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan  (Posjeta: 9478 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #15 : 09 Prosinca, 2023, 22:02:34 »
A neki prosjek mi je cca 5000 godisnje,plus minus hiljada do dve (nesto mtb,nesto cesta)
Uglavnom,auti mi rade manji prosjek xD
Essy mi dobar
 

Offline spitfire MK1

  • Antique Member
  • *****
  • Postova: 812
  • Thanked: 70 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: čakovec
  • Vozilo:: triumph spitfire MK1, tomos automatic A3ML
Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #16 : 09 Prosinca, 2023, 22:32:52 »
Kad sam bio mlađan lovac jaaaa.... isto sam radio toliko. Sad dosta manje, a i vremena je manje, a interesa više.

 

Offline chaos

Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #17 : 09 Prosinca, 2023, 23:34:07 »
Bilo je jos radova u meduvremenu,al naj novije od ovog tjedna je da je essy dobio po piksi

Zenska me naguzila na lezecem
Sad me ovi iz osiguranja karaju sa totalkom i nude 390e pa se moram zalit jer je to u najmanju ruku smjesna cifra.
A zenska veli da se okrenula iza prema klincu u tom trenutku pa se zabila bez kocenja
Zašto bi to bila totalka?!  :shok:

ko' nemoš popraviti ćekičem ... sigurno je problem sa letrikom!
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #18 : 10 Prosinca, 2023, 00:45:21 »
Jer po njihovoj tablici auto ocito vrijedi 600€
A posto je popravak "skuplji" od auta, odma te otkantaju na foru totalke
Citiram: "Popravak vozila po racunu ekonomski nije isplativ"
Essy mi dobar
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #19 : 19 Prosinca, 2023, 12:41:28 »
Da se malo vratimo unatrag,prije udesa
Stigla pumpa sa reparature



Zamjenjene zarulje zmigavaca







Nabavljen lip od mk1 mondea





jedna usputna



Stigla druga (ravna) rucna





Kako su palice pocele zafrkavati,kupljene nove sa stelanjem intervala
Nabavljen i relej za njih



Naravno, bilo bi pre jednostavno da to odma i radi
Pa sam ubacio jos tu jednu dodatnu zicu koja je falila



Stigli od kolege fordasa neki stajling pokloni



Promjenjene mandzete





Jedna usputna baustelska xD



I onda sljedi ono kobno jutro za essya
Pa hajdmo dalje
Malo da skinemo sol s makine



I za kraj novi suputnik,odnosno suputnica

Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: jeep frik

Offline Soksi

Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #20 : 19 Prosinca, 2023, 12:53:49 »
Obožavam te detalje koji samo fanatici znaju tipa ravna ručna i slični detalji. Suputnica je prekrasna  :blush2:
Dupli Weberi sa trubicama, dve bregaste i nardi u rukama = savršenstvo!
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #21 : 19 Prosinca, 2023, 13:20:41 »
Je,te sitnice posebno upotpunjuju veselje
A suputnica je udomljena prije par tjedana  :biggrin:
Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: Soksi, DMGforLife

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #22 : 23 Rujna, 2024, 09:08:41 »
Nisam podijelio nastavak price
Naravno da je to "totalka"
Cekala se ponuda..

Ovdje sam skuzio koliko visoko je zapravo dobio auto udarac (u razini tablice)





Za prvu ruku osposobljena gepek vrata da se daju otvorit i zatvorit
Promjenjena lampa i priheftan rezervni branik od ljubicastog



Kaos



To je to za do proljeca po pitanju limarije
Sklepano da se mozemo dalje kotrljati



Ponuda osiguranja je dosla na smjesnih 390E
Pa smo se zalili i uspio dobiti 640E...

jedna zimska slika  :)





Skupljaju se djelovi



Dok cekamo toplije vrijeme,vozimo se ovako



Kupljen woofer za pod sic kako bi imao i dalje slobodan gepek





Pa je pao mini upgrade zvucnika



Te stavljeni i zadnji zvucnici







Ubacena unutrasnjust iz ljubicastog u zelenog i kontra da uskladim boje xD



Pa da pocnemo



Naravno, cisti klasik







Kupio boju,spricu u ruke i aaajmooo







eh zivote



ovako je to bilo



i ovako je sada











onda su usljedile finese











Te konacni rezultat prije i sada









Ukupni trosak popravka auta cca 200 eura
50 branik sa otpada i ostatak na boju
Gepek i lampu sam imao od prije
Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: Insima_RS

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #23 : 23 Rujna, 2024, 09:12:22 »
Obavljena rega



Instalirani rs pragovi





ugrađena ghia lampa



te pripadajuci relej za nju



napokon skupih snage i vremena zamjenit mali kiler





kad je vec raskopanm ubacen stup volana sa regulacijom dubine



te napokon kupljene zimske gume koje se nece niti skidati vise sa auta









krajnji rezultat
Ja pre zadovoljan







zamjenjen podizac prozora



te izrada slike na istom mjestu, 5 godina kasnije
2019 mi ni na kraj pameti nije bilo da ce na kraju zavrsiti kod mene



Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: sigmafahrer

Offline OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #24 : 23 Rujna, 2024, 19:45:28 »
Lud si. Na pozitivan način  :biggrin2:
NO GANDINI - NO LAMBORGHINI
Ima vozača....ima pilota....ali nema Senne
Nakon Senne? Samo sjene.
 

Offline petak

Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #25 : 23 Rujna, 2024, 19:50:42 »
Čini mi se da si imao sreće da nije zadnje staklo puklo.
Čestitam na hrabrosti za limariju sam sređivati i izvlačiti.
Super si ti to ofarbao u kućnoj radinosti. baza +lak?

Nije se buba nakupilo.

.
R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033   R4 GTL 1.1  25kW 1128 688D7/12   Laguna II 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005   Espace IV 2.0 dci 127kW JK03 M9R-760 PK4-005   NO LOGO je najpoželjniji logo jer sugerira da prave vrijednosti prepoznaju samo oni najupučeniji
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #26 : 23 Rujna, 2024, 21:23:57 »
Da, baza + lak
Farbao sam pocetkom 5-og mjeseca pa nisam imao problema sa letecim objektima
Nije savrseno,nije bas ko staklo,no kad vidim danasnje aute kako su polakirani,ovo je top
Jako sam zadovoljan
Essy mi dobar
 

Offline chaos

Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #27 : 24 Rujna, 2024, 11:56:33 »
Svaka čast!  :thmbup:
ko' nemoš popraviti ćekičem ... sigurno je problem sa letrikom!
 

Offline Maverick

Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #28 : 24 Rujna, 2024, 12:24:46 »
Uh kako je dobro.
Svakim danom sam sve više "slab" na karavane. Čitav ovaj posao mislim da je "job well done"   :bravoo:
 

Offline MRAK

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 184
  • Thanked: 78 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Prosinec
  • Vozilo:: escort mk6, escort mk4, renault 5
Odg: Moja slabost,jos jedan ford escort karavan
« Odgovori #29 : 30 Listopada, 2024, 08:59:16 »
Obavljen spur kad su vec novi kotaci na autu
Sve su brojke u boji auta   :cool:



Kad sam vec sve aute tu slikao,bio je red da i njega okinem  :)



Iz Mostara stigao spojler
Bome je muka postala takvo nesto vise naci
Nije bas u idealnom stanju bio ali sam ga skrpao













Te smo obavili atest kotaca i upisali 16"



Essy mi dobar
 
The following users thanked this post: petak, Insima_RS