Zatim sam se prebacio na unutrašnjost. Unutrašnjost lagana katastrofa, prljavštine, prašine i zemlje ko u priči.
Izbacio sve van, oprao tepihe, plastike, pojaseve i izbrisao sav lim unutra.
Nažalost nemam fotku nakon faze čišćenja




Recaro sicevi koji su bili u bijelom golfu su se preselili u ovaj, ali sam odlučio napraviti nove vodilice iz nule. Stare vodilice su bile loše napravljene, sicevi su bili nagnuti u stranu i nagib sjedala mi nije nikako odgovarao.
Pa sam se bacio na posao.
Po original sicu složena šablona, tako da mi svi klizači budu u pravcu i na pravom razmaku. Od zeljeznih profila napravljena konstrukcija i spojena sa klizačima osječenih sa original siceva.
Bilo je tu dosta zezancije oko krojenje, pogotovo oko određivanja nagiba i visine.


Na kraju vodilice ofarbane,te montirane poluge i kopče za pojaseve.
Trebalo bi još neke sitnice prepraviti, malo pokitat i pobrusiti te ofarbati ponovno.


Vraćeno i montirano sve unutra. Oplate, volan, bunker; također sve prebačeno iz bijelog golfa.
Nabavio sam i sat sa obrtajima (iz bijelog mi nije pasao jer je za stari tip struje) i kupio nove tipske gumene tepihe Petex.


