0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Vi koji ste izolirali, da li ste izolirali i vrata ili samo pod i krov?Sviđa mi se ovo što vidim jer i moj Favorit žudi za boljom izolacijom. Kod mene je još uvijek serijska.