Autor Tema: BMW garaza  (Posjeta: 19447 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #45 : 21 Veljače, 2019, 20:36:26 »
Kolega je svoju Kamatu 520i sa plinom i registracijom još 5-6mjeseci mislim, prošle godine prodao za 10000kn, na autu jedini problem bila limarija, ostalo sve super
Naravno kad je objavio bilo pun klinac poruka i poziva, al nitko da bi došao vidit i onda na kraju neki lik došao i odvezao par dana nakon objave oglasa

Nego kakva je priča sa ovom crvenom kockom, koja je motorizacija ?
Po meni je cijena fer, javlja se milijun ljudi, nitko da dodje pogledat.. a znam da ce ju kupit orvi koji dodje vidit uzivo.. jbg sad ce lijepo vrijeme pa ce otic

Crvena kocka je 316i, ubacen 2.4d ne atestiran, stoji par godina, al je 6 ugovora prebaceno, nije prepisano sa zadnjeg vlasnika koji je vozio auto, pa moram vidit kako se moze prepisat.. u slucaju da se ne moze prepisat, uzet za dijelove i jbg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Offline Adam.

Odg: BMW garaza
« Odgovori #46 : 21 Veljače, 2019, 20:38:21 »
A jbg svaka roba ima svog kupca, pa tako i ovo, otić će sigurno...

Hmm, šteta što nije original, al opet zanimljiv motor, još bi bolje bilo da je turbak haha
A ništa, sretno s tim  :hi:
 
The following users thanked this post: cona

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #47 : 05 Ožujka, 2019, 23:41:59 »
Sad nebi trebao ni pisat vise po forumu, nemam vise ni skoro oldtimera uglavnom, e39x2 cekaju babu, neka kocka ce naletit.. a i neka ajkula se kuha, 18 tisuca kilometara ima auto, ako se uspije dogovorit zamijenit ce ona kocku karavana.. projekt e39 krece kad se porijesava par ostalih troskova.. moram nabavit neki stari auto, izbacit ce me s foruma

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #48 : 26 Travnja, 2019, 16:11:21 »
528 je for sale, 3400 hitno :)
Ovaj desno

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Online jeep frik

Odg: BMW garaza
« Odgovori #49 : 26 Travnja, 2019, 16:30:57 »
Opet u prodaju? Gdje si ajkulu s 18tkm nasao? :shok:

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #50 : 26 Travnja, 2019, 17:14:59 »
Opet u prodaju? Gdje si ajkulu s 18tkm nasao? :shok:
A naisli kolega i ja slucajno, nikak da se gazda odluci prodat, klimamo se stalno.. al sam si nasao kamatarku kakvu trazim vec 2-3 godine pa ce ona zamijenit 528, kapara uplacena, e39 ce bit visak ko kamata bivsa.. 160kkm dupli siber, klima, tempomat, mtech unutra itd :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Online jeep frik

Odg: BMW garaza
« Odgovori #51 : 26 Travnja, 2019, 22:12:52 »
Teško je vec nac dobru kamatarku, e21 bih volio vidjet kako izgleda...

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #52 : 25 Svibnja, 2019, 19:16:11 »
Da nadopunim garazu s jednim youngtimerom :)

Jel ima ekipe oko biograda? Ja sam u pakostanima poslom neko vrijeme, ako je netko za cugu :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Offline Adam.

Odg: BMW garaza
« Odgovori #53 : 26 Svibnja, 2019, 11:30:12 »
Čestitam na kupovini  :hi:
Koja je motorizacija u Kamati ?
I šta je sa Kockom, E21 što si spominjao ?
 

Offline baho

Odg: BMW garaza
« Odgovori #54 : 26 Svibnja, 2019, 13:45:46 »
Odličan, neke felge gore samo
da je bar svaki dan nedjelja ujutro...
 

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #55 : 27 Svibnja, 2019, 21:52:54 »
Bit ce detaljnije predstavljanje nakon rege, tds je unutra

Ajkula na cekanju :) kako za sad stvari stoje to je iduce pa kako god bilo

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #56 : 16 Srpnja, 2019, 23:13:11 »
Posto mi je na poslu kaos sad u sezoni, slabo imam vremena za posarafat nesto.. nego.. mislim da je vrijeme da napisem koju sitnicu o novom sepetu.. prije neka tri mjeseca sam kapario, prije cca dva mjeseca sam uzeo kamatu 525tds automatik, karavance,  deveti mjesec 1995e godine.

Auto sam kupio od prvog vlasnika, kilometara na satu ima 168000, nisam jos dobio sve dokumente od auta koji su mi obecani i nisam uzeo ispis s tehnickog, to cemo iduci tjedan kad budemo isli na regu, naravno, ako biznis dopusti, nabijem ga na kurac..

Auto je stajao od smrti vlasnika, neke 3 godine, nakon nagovaranja, zena mi je pristala prodat auto.

Od opreme ima mtech koza tkanina siceve u super stanju, dupli siber, prednje podizace, klimu, tempomat, kuku, drvene lajsne unutra i jos neke manje bitne sitnice.

Kad sam prvi put dosao, palio sam auto par minuta dok nije povukao gorivo (jos uvijek ono staro), nije bio napravljen servis od kad je auto parkiran, sve je bilo isto kao i dana kad je gazda riknio, vozio se auto dok je imao regu par mjeseci i to je to. Nakon sto je upalio, radio je ko sat, suh cijeli motor, nema TRUNKE hrdje nigdje, zadnja lijeva vrata su opižđena u nesto, to cemo poravnat prvom prilikom, sve u svemu stanje super, osim volana koji je izgorio na suncu i laka koji je sjeban jer je auto bar dvije godine stajao na otvorenom, mozda manje, ne sjecam se vise iskreno. Od opreme apsolutno sve radi, klima hladi, al slabo, nadam se da treba samo napunit plina posto ga nije ful izgubio u ovih par godina.

Na auto idu moje style 32 felge s 528, moram isuvi tjedan otic kupit prstenove.

Slike su sve od dana kad sam ga prvi put vidio, nakon rege ce ih bit jos, kad se opere auto kako treba.

Prvi planovi: servis, sve tekucine, kocnice, kemijsko iznutra, napolirat i uredit lim nakon ljeta jer mi se ne isplati ovdje, a i nemam gdje, zadnje kape amortizera jer skripi iza nes za popizdit i uglavnom dovest ga u top mehanicko stanje, nakon ovih 100tinjak kilometara nisam primjetio vise nista, vidit cemo kako ce bit nakon mjesec dva voznje.

Dalje idu slikice, ovo mi je bas bomboncic auto, mislim da ce krasit dvoriste malo duze, nesto poput zelenog dizela iduci auto koji kupujem kako za sad stoje stvari ce biti ajkula za koju cekam gazdu vec skoro godinu dana, u devetom mjesecu ce bit puna godina nagovaranja. Stavim i jednu sliku nje

P.S. PUNO hvala prijatelju Lukacevicu iz bmw kluba, covjek mi je slozio popis svega sta da pregledam, izdrzo je moje davljenje kad nisam znao upalit tempomat i za sva pitanja je bio tu, hvala mu jos jednom, kad se vidimo moramo se nagutat hrane i neke pijace

Zivili!

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Offline Adam.

Odg: BMW garaza
« Odgovori #57 : 17 Srpnja, 2019, 22:34:43 »
Izgleda dosta dobro
Po meni jedina zamjerka što je automat
Ajkula  :heat:
 

Online jeep frik

Odg: BMW garaza
« Odgovori #58 : 17 Srpnja, 2019, 22:48:11 »
Jesi copio ajkulu na kraju?

Offline Pjerosaky

Odg: BMW garaza
« Odgovori #59 : 20 Srpnja, 2019, 14:10:01 »
Jesi copio ajkulu na kraju?
Nisam JOS bit ce uskoro nadam se

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk