Autor Tema: Golf G60  (Posjeta: 6440 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jeep frik

Odg: Golf G60
« Odgovori #15 : 27 Veljače, 2019, 17:03:03 »

koliko ja znam vlasnici rallya žive između kž i vrbovca točnije selo iza tkalca...bivši vlasnik auta je gosp petrak...auto je u vlasništvu dotičinih nešto sitno prije 2000 godine...znam  i razlog zašto nema orig felge...
Imao je i glavcine drugačije od ostalih VW-a ako se ne varam.. Druge felge je tada trebalo malo tražit... U principu i ostale dijelove pa su opc.prijasnji vlasnici identičnog kukali jer teže bilo za nać( znala je proc neka piksa od pogona) itd.
« Zadnja izmjena: 27 Veljače, 2019, 20:57:32 jeep frik »
 

Offline tommyb

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 131
  • Thanked: 8 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: gornja stubica
  • Vozilo:: golf mk1
Odg: Golf G60
« Odgovori #16 : 27 Veljače, 2019, 18:37:56 »
Auuu koja strojcina.... i jos ga cura vozi...skidam kapu...moze malo vise o autuu..
Slazem se da felge malo krive dojam ali to je najmanji problem...
Svaka cast..
 

Offline Adam.

Odg: Golf G60
« Odgovori #17 : 27 Veljače, 2019, 20:31:17 »
Potpisujem kolegu @tommyb
Odličan Golf  :thmbup:
 

Offline Kristina.Valjak

  • Olschool apprentice
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Golf G60
« Odgovori #18 : 27 Veljače, 2019, 21:32:20 »
Da iz Križevaca tj točnije selo Bojnikovec... kupila sam ga davno dok sam već imala prvi auto golfa I pa GTI-a ionda ovaj i ostao je do danas, a ja i suprug smo za to vrjeme još imali i Golfa III, IV i trenutno imamo V, oduvjek imamo golfove LOL.
i da imao je i druge felge ali su svako malo pukle po ovoj našoj kaldrmi pa sam uzela ove, a pošto se gotovo i ne vozimo s njim uglavnom stoji.... eto to je ukratko to.<br /><br /><br /><br />
<br /><br />
a ovo je najmlađi vlasnik....
« Zadnja izmjena: 27 Veljače, 2019, 21:39:48 Kristina.Valjak »
 

Offline jeep frik

Odg: Golf G60
« Odgovori #19 : 27 Veljače, 2019, 21:36:36 »
Koja sreća da je ostao. Ovaj moj iz Klc. dan danas nemože prežaliti prodaju!
Original unutrašnjost! :shok:

Offline romyo

Odg: Golf G60
« Odgovori #20 : 27 Veljače, 2019, 22:28:29 »
Mozda nebi bilo lose da admin pocisti temu od nepotrebnih gluposti.
Naj naj auto koji se pojavio u zadnje vrijeme na ovima stranicama.
Da... drustvo hmmm... nije cura, vec gospodja.

Kristina, cuvati ga kao oko u glavi, i hvala da ste nam ga pokazali.  :hi:


 

Offline Bero

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 283
  • Thanked: 9 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
  • Vozilo:: Zvijezdane za svemirska putovanja
Odg: Golf G60
« Odgovori #21 : 28 Veljače, 2019, 07:17:41 »
Fora golf.

Malo ot:
Podrzavam overgroznog! Nebitno tko si i sto si, niti kaj vozis, neka kultura se mora znati. A ne "nemojmo otjerati nove ljude"... Prvi post izgleda kao oglas polupismenog seljaka, i niko nista.
Zensko je!, ko jebe pravila i kulturu, ili jos gore, vozi golfa pa se ne treba predstaviti. Steta kaj se je padobran uopce otvorio.
Neka vrsta: dobar dan, sjedila sam za masinom-sila sam, bi trebala biti. I svo sito i reseto ovog foruma se treba primjeniti ukoliko toga nema. Bolje jedan kvalitetan clan s biciklom, nego 10 nepismenih seljaka sa g60.
Nemojte sad krivo shvatiti, ne provociram, nego samo malo grublje iznosim cinjenice. Kultura iber alles! ;D
 
The following users thanked this post: Žein, OVERDOSEDSPEEDJUNKIE

Offline bubuleja

Odg: Golf G60
« Odgovori #22 : 28 Veljače, 2019, 07:25:53 »
Zivio bero..
A i taj rally..neznam fora golf ali opet golf.. Btw.. Neki dan sam prodao 1 takav isti nakon 17g in da haus.. 1990
Adio mare
 

Offline Alfa Veloce

Odg: Golf G60
« Odgovori #23 : 28 Veljače, 2019, 07:41:03 »
Bero, govoriš o kulturi i pismenosti, a pogledaj što si napisao. Ako je netko u nećem pogriješio zar ga zato treba odmah napadati takvim rječnikom ili mu možda treba na "kulturan" način objasniti da je pogriješio. Reći mu da postoje neka pravila na forumu kojih se treba pridržavati? Uputiti ga gdje to može pročitati...

Fora golf.

Malo ot:
Podrzavam overgroznog! Nebitno tko si i sto si, niti kaj vozis, neka kultura se mora znati. A ne "nemojmo otjerati nove ljude"... Prvi post izgleda kao oglas polupismenog seljaka, i niko nista.
Zensko je!, ko jebe pravila i kulturu, ili jos gore, vozi golfa pa se ne treba predstaviti. Steta kaj se je padobran uopce otvorio.
Neka vrsta: dobar dan, sjedila sam za masinom-sila sam, bi trebala biti. I svo sito i reseto ovog foruma se treba primjeniti ukoliko toga nema. Bolje jedan kvalitetan clan s biciklom, nego 10 nepismenih seljaka sa g60.
Nemojte sad krivo shvatiti, ne provociram, nego samo malo grublje iznosim cinjenice. Kultura iber alles! ;D
"Nothing drives like an Alfa!"
 

Offline jeep frik

Odg: Golf G60
« Odgovori #24 : 28 Veljače, 2019, 08:09:12 »
Zivio bero..
A i taj rally..neznam fora golf ali opet golf.. Btw.. Neki dan sam prodao 1 takav isti nakon 17g in da haus.. 1990
Bolje da si umjesto golfa jednu od buba žrtvovao...

Offline Bero

  • Veteran member
  • ****
  • Postova: 283
  • Thanked: 9 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: Zagreb
  • Vozilo:: Zvijezdane za svemirska putovanja
Odg: Golf G60
« Odgovori #25 : 28 Veljače, 2019, 08:14:41 »
Znam ja kaj sam napisal, i zakaj sam tak napisal. ;D
Pismenost nije samo poznavanje slova. Da sad nejdem previse u srz problema, ostati cemo na tome sto se tice pismenosti.
Kultura je ono sto se trazi. Na tome je naglasak.
A kultura nalaze da kada se negdje pojavis (virtualno ili realno) da pozdravis. Nebitno dali je to neciji dom, ducan, porezna, igraliste, sexy shop ili forum.
A kako najbolje nauciti? Ne tako da te netko kulturno obavjesti, nego odmah na zid srama i u glavu. Na taj nacin, sljedeci put kad se pojavis negdje ces sigurno pozdraviti.
 

Offline Alfa Veloce

Odg: Golf G60
« Odgovori #26 : 28 Veljače, 2019, 10:36:56 »
Umjesto komentara evo poslovica:

Lijepa riječ i željezna vrata otvara.
Zao jezik voda ne opere.
"Nothing drives like an Alfa!"
 

Offline tommyb

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 131
  • Thanked: 8 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: gornja stubica
  • Vozilo:: golf mk1
Odg: Golf G60
« Odgovori #27 : 28 Veljače, 2019, 12:48:04 »
A daj ovo je stvarno smijesno..
Odmah drvlje i kamenje..Samo imam dojam da nije ni toliki problem predstavljanje nego sto je to samo jos jedan Golf..pa makar to bio Rallye. Nazalost
 

Offline jeep frik

Odg: Golf G60
« Odgovori #28 : 28 Veljače, 2019, 13:12:17 »
Ko nezna, nezna sto je rallye. Skoro pa svaka slicnost sa dvojkom slucajna. Osim u par detalja, nema to veze s normalnom dvicom dečki sam me pamćenje jebe, prošlo je vremena.
« Zadnja izmjena: 28 Veljače, 2019, 13:57:34 jeep frik »
 

Offline tommyb

  • Senior member
  • ***
  • Postova: 131
  • Thanked: 8 times
  • Spol: Muški
  • Lokacija: gornja stubica
  • Vozilo:: golf mk1
Odg: Golf G60
« Odgovori #29 : 28 Veljače, 2019, 14:45:04 »
Ko nezna, nezna sto je rallye. Skoro pa svaka slicnost sa dvojkom slucajna. Osim u par detalja, nema to veze s normalnom dvicom dečki sam me pamćenje jebe, prošlo je vremena.

A vjerojatno ekipa nezna o cem se radi..neko misli da je to obicna dvica sa poliester prosirenjima i frontom od jette... inace karoserija je skroz drugacija od standarda..od izvucenih bokova i blatobrana pa do podnica zbog syncro pogona...i napravljeno ih je samo 5000.
Btw kolega bubuleja...rallye se proizvodio 1989..tako da tvoj kojeg si prodao nije mogao biti 1990..osim ako nije rallye limited edition...oni su se proizvodili 1990..ali njih je ipak samo 70 proizvedeno